Zrecenzowano: 1 września 2019

Na wstępie, chciałbym napisać, że winda to najgorsza inwestycja w tym hotelu i zupełnie bezużyteczna. Bo co mi po windzie, która jedzie 5m w górę(na 1 piętro) skoro potem mam mnóstwo stromych schodów na praktycznie szczyt hotelu (pokoje 744+). Spoko widać wschód słońca, gorzej z zachodem bo słońce chowa się za górami patrząc z balkonu na lewo.
Klimatyzacja oraz cały prąd działa w pokoju pod warunkiem, że zostawi się kartę/brelok w kieszonce w pokoju. Warto wtedy odpiąć kluczyk i wyjść z pokoju(zaleca się pozostawienie karty PO sprzątaniu pokoju, przez służbę), aby klima i wszelkie lądujące się sprzęty działały.
Napoje w All in inclusive słabo (podobno tak jest wszędzie:
- kawa czarna
- z mlekiem
- cappuccino
- au lait
- wrzątek na herbatę(różne smaki)
c) Alkohol:
- piwo z kija
- wino białe
- wino czerwone
- o wódkę/rakiję i rum trzeba pytać barmanów wtedy Ci poleją za free
Z w/w robiliśmy sobie drinki(np. Fanta z białym winem) bo u barmana były za ok. 5 euro w górę

Do jedzenia się nie mogę przyczepić bo było wszystko dobre. Poza tym to bufet szwedzki, każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. Jedynie jedzenie na basenie między posiłkami trochę kuleje, niby jest ale nie zawsze bo szybko schodzi i nie zawsze dobrze smakuje. Śniadanie 7.30-9.30 Lunch 12.30-14.30 Kolacja 19-21.30

Skoro mowa o basenie, to woda słona, ale szczerze nie do tego stopnia co w morzu także ujdzie.
Jest kort tenisowy i siłownia. Kort słabo bo po pierwsze na samym szczycie hotelu(rozgrzewka zapewniona, po drugie na pełnym słońcu także nie polecam. Siłowni nie sprawdzałem. Dla ciekawskich - można wypożyczyć w recepcji żelazko xD

Plaża! Jechałem z TUI i TUI pisze tak:
"ok. 400 m od piaszczysto-żwirowej plaży"

Bzdura!!! Nie wierzcie we wszystko co pisze TUI!!! Czytajcie opine ludzi!!! wprost wjazdu do hotelu te 400 jest KAMIENISTA plaża(lepszą widziałem w Chorwacji, a jest żwirowa). Do owej plaży podaje współrzędne: 35,3061628, 25,4187098.
Do najlepszej plaży jest 2km(15-20min. z buta lub busem 1.8euro spod przystanku 25-go(naprzeciwko hotelu NANA BEACH). Polecam Bar EDEM i beach-boya Manosa :D 8 euro za 2 leżaki z poduchą i parasolem między nimi i 5 bez podbicia z parasolem...
W EDEM pyszne drinki np. WOO WOO za 6 i piwo MYTHOS 0.5l za 3.60.

Wracając do hotelu...jest to ciągła droga pod górkę. Prawie jak na Chorwacji. Jak ktoś ma silną wolę to w okolicy jest górka często podbijana przez turystów. Tam są zaj**iste widoki! Zdjęcia poniżej.

Pocztówki zostawiamy wc recepcji by je wysłali.

Mam nadzieję, że komuś pomogłem w wyborze.

Dziękujemy, gwitek666
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Witam. Hotel jest czysty i są tam smaczne posiłki, ale to wszystko z pozytywnych rzeczy o hotelu. Reszta to pomyłka i fikcja. Zdjęcia z oferty to fotki poglądowe na miejscu okazuje się, że jest zupełnie inaczej... Hotel ma maksymalnie 2 gwiazdki, a nie 4 nie wiem skąd taka ilośc gwiazdek? Czy Itaka to wogóle sprawdza? Widziałem 100m od naszego hotelu inne również 4 gwiazdkowe hotele i to jest przepaść. Niektóre osoby, które wymusiły zamiane hotelu nie wiedziałem, że tak można (też bym skorzystał) otrzymali zamianę na 3 gwiazdki i też był lepszy standard od naszych 4 gwiazdek:( Do pracowników nic nie mam robią co mogą, ale warunki tragedia, a szczególnie położenie! To jest nie do opisania jak po 1.5km idzie się na plażę albo jakiejś cywilizacji (miasta), a po powrocie ma się pokonać te strome podejście do hotelu i jeszcze doliczyć mnóstwo schodów do pokoju. Ja jako 35 latek miałem z tym po paru dniach problem bóle nóg kolana siadały, ale starszym osoba współczułem po dwóch takich zejściach i wejściach albo zostawali w hotelu albo brali auto z wypożyczalni. W tym klimacie wylew murowany ta cała górka :). Widać, że czasy świetności hotel ma już za sobą. Pokoje wczesny gierek tylko Borewicza brakuje. Jedyna nowoczesność to płaski tv z jednym polskim kanałem. Wszedzie jest daleko nogi siadają tylko auto ratowało sytuację. Zero atrakcji w hotelu za to w hotelach obok imprezy co noc. Piwo bezalkoholowe soki przesłodzone. Nie jedźcie tam czasami z dziecmi bo się zanudzą. Polecam tylko sportowcom o małych wymaganiach lub osobom w mlodym 16-25 lat

Dziękujemy, maarkel1984
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Jedzenie bardzo dobre, duży wybór. Basen fajny, słona woda nie przeszkadza a nawet pomaga leżeć na wodzie w bezruchu. Dużo leżaków i parasoli, generalnie bez problemów zawsze jest miejsce.
Napoje jak to w hotelu, wg mnie ok 5 czy 6 rodzajów. Dwa wina, piwo i mocniejszy alkohol. Oczywiście kolorowe drinki płatne po ok 5 euro.
Klimatyzacja działa , łóżka wygodne. Internet tylko w recepcji.
Obsługa bardzo miła. Samochód można wynająć w samym hotelu, ale niedaleko są też o konkurencyjne wypożyczalnie.
Pokoje sprzątane codziennie.
Woda cieplutko, w zasadzie problem z zimną :)

Minusy. Cykady głośne w oliwkach przy pokojach. Brak fajnej plaży, ale ok 1,5km już jest. Podejście pod górkę, ale bez przesady nie jest mega męczące że 200 - 300 metrów. Łazienka ok, tylko zasłona zamiast szyby.
Jeśli potrzebujesz blisko super plaży to nie jest to dobry wybór, poza tym hotel jest fajny.

Dziękujemy, 726krzysztofj
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu Semiramis mieliśmy okazję spędzić 7dni. Hotel posiada plusy jak i minusy. Oceniając hotel z tej lepszej strony to nie można narzekać na na obsługę,ponieważ jest bardzo miła i pomocna. Jedzenie również smaczne.Pokoje sprzątane codziennie wraz z wymianą ręczników jak i pościeli. Przechodząc do minusów. Począwszy od basenu ,który jest według naszej oceny bardzo mały na tak duży hotel plus BARDZO słona woda w nim.. Napoi-alkoholu, które posiadalismy w pakiecie All inclusive był bardzo mały wybór,z którego też ciężko było znaleźć coś dla siebie,ponieważ po prostu było nie dobre. Kolejnym aspektem przez którego nie wybralibysmy ponownie tego hotelu jest bardzo strome podejście pod hotel. Jesteśmy młodymi ludźmi ,ale po przejściu ok.2km z plaży dojście pod hotel po prostu "dobijalo". 2km z plaży, ponieważ 400m które jest napisane w ofercie jest niestety nieprawda. Także dla osób starszych oraz z dziećmi nie polecam. Przez cały nasz pobyt nie spotkaliśmy się z żadnymi animacjami organizowanych przez hotel.

Dziękujemy, Marika A
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Bardzo dobra baza wypadowa. Wypożyczalnia aut w tym samym miejscu w bardzo dobrych cenach. Super obsługa, od właściciela przez kelnera do sprzątaczek i kucharzy. Wszyscy zawsze uśmiechnięci mili i pomocni. Nawet jeżeli były jakieś małe minusy, te osoby to wynagrodziły swoim profesjonalizmem, otwartością i podejściem. Dla mnie plusem był rodzaj czyszczenia basenu. Była woda słona, ale uważam ze lepsze to niż chlor. Zreszta to nieistotne. Cały ośrodek super :). Codziennie pięknie wysprzątane, rozmaite i smaczne jedzenie. Otwartość hotelu na wyjazdu w ciągu dnia. Po prostu się zgłaszało i szykowany był lunchbox.

Dziękujemy, Gaaaabson
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Yiannis K, Manager, Semiramis VillageOdpowiedź udzielona 15 czerwca 2019

We all thank you very much for the positive feedback!
Hope to see you soon and greetings from all of us!