Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Witam. Hotel jest czysty i są tam smaczne posiłki, ale to wszystko z pozytywnych rzeczy o hotelu. Reszta to pomyłka i fikcja. Zdjęcia z oferty to fotki poglądowe na miejscu okazuje się, że jest zupełnie inaczej... Hotel ma maksymalnie 2 gwiazdki, a nie 4 nie wiem skąd taka ilośc gwiazdek? Czy Itaka to wogóle sprawdza? Widziałem 100m od naszego hotelu inne również 4 gwiazdkowe hotele i to jest przepaść. Niektóre osoby, które wymusiły zamiane hotelu nie wiedziałem, że tak można (też bym skorzystał) otrzymali zamianę na 3 gwiazdki i też był lepszy standard od naszych 4 gwiazdek:( Do pracowników nic nie mam robią co mogą, ale warunki tragedia, a szczególnie położenie! To jest nie do opisania jak po 1.5km idzie się na plażę albo jakiejś cywilizacji (miasta), a po powrocie ma się pokonać te strome podejście do hotelu i jeszcze doliczyć mnóstwo schodów do pokoju. Ja jako 35 latek miałem z tym po paru dniach problem bóle nóg kolana siadały, ale starszym osoba współczułem po dwóch takich zejściach i wejściach albo zostawali w hotelu albo brali auto z wypożyczalni. W tym klimacie wylew murowany ta cała górka :). Widać, że czasy świetności hotel ma już za sobą. Pokoje wczesny gierek tylko Borewicza brakuje. Jedyna nowoczesność to płaski tv z jednym polskim kanałem. Wszedzie jest daleko nogi siadają tylko auto ratowało sytuację. Zero atrakcji w hotelu za to w hotelach obok imprezy co noc. Piwo bezalkoholowe soki przesłodzone. Nie jedźcie tam czasami z dziecmi bo się zanudzą. Polecam tylko sportowcom o małych wymaganiach lub osobom w mlodym 16-25 lat

Dziękujemy, maarkel1984
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Jedzenie bardzo dobre, duży wybór. Basen fajny, słona woda nie przeszkadza a nawet pomaga leżeć na wodzie w bezruchu. Dużo leżaków i parasoli, generalnie bez problemów zawsze jest miejsce.
Napoje jak to w hotelu, wg mnie ok 5 czy 6 rodzajów. Dwa wina, piwo i mocniejszy alkohol. Oczywiście kolorowe drinki płatne po ok 5 euro.
Klimatyzacja działa , łóżka wygodne. Internet tylko w recepcji.
Obsługa bardzo miła. Samochód można wynająć w samym hotelu, ale niedaleko są też o konkurencyjne wypożyczalnie.
Pokoje sprzątane codziennie.
Woda cieplutko, w zasadzie problem z zimną :)

Minusy. Cykady głośne w oliwkach przy pokojach. Brak fajnej plaży, ale ok 1,5km już jest. Podejście pod górkę, ale bez przesady nie jest mega męczące że 200 - 300 metrów. Łazienka ok, tylko zasłona zamiast szyby.
Jeśli potrzebujesz blisko super plaży to nie jest to dobry wybór, poza tym hotel jest fajny.

Dziękujemy, 726krzysztofj
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu Semiramis mieliśmy okazję spędzić 7dni. Hotel posiada plusy jak i minusy. Oceniając hotel z tej lepszej strony to nie można narzekać na na obsługę,ponieważ jest bardzo miła i pomocna. Jedzenie również smaczne.Pokoje sprzątane codziennie wraz z wymianą ręczników jak i pościeli. Przechodząc do minusów. Począwszy od basenu ,który jest według naszej oceny bardzo mały na tak duży hotel plus BARDZO słona woda w nim.. Napoi-alkoholu, które posiadalismy w pakiecie All inclusive był bardzo mały wybór,z którego też ciężko było znaleźć coś dla siebie,ponieważ po prostu było nie dobre. Kolejnym aspektem przez którego nie wybralibysmy ponownie tego hotelu jest bardzo strome podejście pod hotel. Jesteśmy młodymi ludźmi ,ale po przejściu ok.2km z plaży dojście pod hotel po prostu "dobijalo". 2km z plaży, ponieważ 400m które jest napisane w ofercie jest niestety nieprawda. Także dla osób starszych oraz z dziećmi nie polecam. Przez cały nasz pobyt nie spotkaliśmy się z żadnymi animacjami organizowanych przez hotel.

Dziękujemy, Marika A
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Bardzo dobra baza wypadowa. Wypożyczalnia aut w tym samym miejscu w bardzo dobrych cenach. Super obsługa, od właściciela przez kelnera do sprzątaczek i kucharzy. Wszyscy zawsze uśmiechnięci mili i pomocni. Nawet jeżeli były jakieś małe minusy, te osoby to wynagrodziły swoim profesjonalizmem, otwartością i podejściem. Dla mnie plusem był rodzaj czyszczenia basenu. Była woda słona, ale uważam ze lepsze to niż chlor. Zreszta to nieistotne. Cały ośrodek super :). Codziennie pięknie wysprzątane, rozmaite i smaczne jedzenie. Otwartość hotelu na wyjazdu w ciągu dnia. Po prostu się zgłaszało i szykowany był lunchbox.

Dziękujemy, Gaaaabson
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Yiannis K, Manager, Semiramis VillageOdpowiedź udzielona 15 czerwca 2019

We all thank you very much for the positive feedback!
Hope to see you soon and greetings from all of us!

Zrecenzowano: 4 maja 2019

Nie wiem skąd złe opinie na temat jedzenia w tym hotelu, ponieważ podczas naszego 10-dniowego pobytu było przepyszne! Każdy znajdzie coś dla siebie, kelnerzy uśmiechnięci, dawali z siebie wszystko co mogli, aby stoliki były szybko gotowe na kolejnych gości. Codziennie było jedno danie przygotowywane "na żywo" - pyszne!!! Leżaków nigdy na basenie nie brakowało. Hotel jest na wzniesieniu - trzeba wyjść pod sporą górkę, dostaliśmy pokój na najwyższym piętrze - widok marzenie wprost na morze co wynagradzało sporą ilość schodów do pokonania do pokoju. Może pokoje nie były super, ale myślę że cała reszta jak najbardziej wielki +. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Super widoki z pokoju, miła obsługa
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, natalia1209
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Yiannis K, Manager, Semiramis VillageOdpowiedź udzielona 2 czerwca 2019

We all thank you very much for the positive feedback!
Hope to see you soon and greetings from all of us!