Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Spędziłam w tym sympatycznym hotelu siedem dni urlopu. Obsługa miła, jedzenia dużo i nie monotonne, bardzo smaczne (3kg do przodu), pokoje sprzątane codziennie, czysto. Hotel położony przy morzu więc na plaże kilka kroków, leżaki stosunkowo nie drogie. polecam :)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, magduskakakaka
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Bardzo fajne miejsce na spędzenie urlopu wakacji Miła i profesjonalna obsługa hotelu, jedzenie w opcji allinclusive świetne wszystko świeże duży wybór.Tak jak w opisie biura podróży polecam Blisko do centrum miasta

Dziękujemy, Dawidmuniaoppl
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018

Gościliśmy w hotelu przez 7 dni w czerwcu 2018 w opcji all-in. Hotel położony w centrum, blisko bary, restauracje, sklepiki. Wokoło mnóstwo wypożyczalni aut i skuterów oraz bogata oferta wycieczek z lokalnych biur podróży. Plaza po drugiej stronie ulicy - dosłownie kilka metrów of hotelu. Co prawda plaża mała i piaszczysto - żwirowa wiec to na minus, ale z tego zaobserwowałam tak jest w całej miejscowości. Mając w pamięci kiepskie opinie o standardzie i czystość hoteli w Grecji byliśmy bardzo milo zaskoczeni. Hotel czysty, pokoje sprzątane w codziennie, łazienka czysta i odnowiona. W pokoju mała lodówka i telewizor. Przylecieliśmy późno w nocy w momencie, gdy restauracja już dawno byłą zamknięta ale w lodówce w pokoju była przygotowana kolacja. Dopłacaliśmy a pokój z widokiem na morze i nie żałujemy. Dużym plusem dla nas był fakt, że hotel oferuje pokoje jednoosobowe. W wielu hotelach rezerwacja pobytu 3 osób w 2 pokojach nie była w ogóle możliwa. Posiłki urozmaicone i smaczne bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie, w trakcie całego pobytu ani razu nie powtórzył się dokładnie ten sam zestaw potraw. Kuchnia raczej europejska z elementami lokalnymi. Obsługa bardzo miła zarówno a restauracji jak i w barach. Basen niewielki (dla nas nie był to problem) i niewiele leżaków do dyspozycji przy samym basenie, więcej na trawie niedaleko basenu. Ten sam problem co pewnie wszędzie - goście rezerwujący leżaki od wczesnego rana. Niektórzy przychodzili na 1-2 godziny na basen a ręcznik leżał cały dzień - co prawda jest przy basenie informacja o zakazie rezerwowania leżaków ale nikt się tym nie przejmuje. Trochę zirytował mnie fakt, że wagę, gdzie można było zważyć bagaż przed podróżną powrotną trzeba było płacić. Bardzo miłym gestem ze strony obsługi było podarowanie nam vouchera na kolację w restauracji przy hotelu (nie wchodzącą w opcję all-inclusive) w momencie, gdy zdecydowaliśmy się zapłacić za sejf w pokoju. Kolacja była przepyszna, elegancko podana, przystawka, sałatka, danie główne i deser. Dodatkowo w tym dniu wieczór umilał muzyk grający na trąbce - jest to jedno najmilszych wspomnień z tego pobytu. Ogólnie pobyt oceniam jako bardzo udany - poważnie rozważamy powtórne wybranie tego hotelu na kolejne wakacje.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto dopłacić za pokój z widokiem na morze gdyż można trafić na pokój z widokiem na ścianę sąsiedniego budynku.
Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, mgro2018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestRelationsDpt, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Golden Beach HotelOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2018

Dear Guest,

We are really happy that you enjoyed your stay with us.
We hope to have soon the opportunity to welcome you again to our hotel.

The team of Golden Beach

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2017

W hotelu Golden Beach spędziłam tydzień w sierpniu 2017r. Recepcja i holl główny wyglądają tak, jak na zamieszczanych w internecie zdjęciach-nowocześnie i bardzo przestronnie.W zgłoszeniu poprosiłam o pokój nie na parterze.Taki też otrzymaliśmy-widok był jednak nieco przygnębiający.Mimo,że mieszkaliśmy na drugim piętrze,to czuliśmy się jak w studni lub pomieszczeniu zamkniętym-naprzeciwko nas balkony(bardzo blisko) lub ściana.Ale i tak cieszyliśmy się,że nie mieszkamy na parterze.Pokój był dość mały.Łazienka również. Potwierdzam,że w kabinie prysznicowej trudno jest się zmieścić. Na balkonie zresztą też.W tv były tylko niemieckie programy.Wi-fi działało za to bez zarzutów.Klimatyzacja też. Pokoje były sprzątane codziennie, dość dokładnie przez bardzo miłą panią.Jedzienie dobre i duży wybór.Codziennie witał nas bardzo miły szef jadalni.Każdego gościa traktował bardzo wyjątkowo.W stołówce pracuje dużo Polek-miłych i symaptycznych.Basen mały, z małą ilością leżaków.Jeżeli ktoś chce mieć leżak bezpłatny( tylko przy basenie), to musi go wcześnie rano zarezerwować.Przy basenie bar. Plaża duza( w porównaniu z innymi), drobne kamienie(polecam obuwie do kąpania).Leżaki płatne.Hotel położony jest nad samym morzem, w centrum miasta.Niedaleko znajduje się kompleks basenów Star Beach.Bardzo fajny dla tych , którzy lubią rozrywkę i nie chcą się nudzić.Miejscowość bardzo rozrywkowa.Najlepej czuje się tu młodzież. Ogólnie hotel, plaża , miejscowość ok.

Termin pobytu: sierpień 2017
2  Dziękujemy, ann01820
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestRelationsDpt, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Golden Beach HotelOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2017

Dear Guest,

We would like to thank you for your comments.

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2017

Bardzo fajny hotel we wspanialej lokalizacji. Doslownie wejscie do hotelu z glownej ulicy miasta z dostepem do wszystkich dobroci z tym zwiazanych (sklepy, restauracje, wypozyczalnie aut skuterow i innych) a z drugiej stony hotelu plaza, basen no i bar oczywiscie.My mielismy pokoj z widokiem na morze. Hotel i pokoj czysty, dobre jedzonko i smaczne. Nie ma do czego przyczepic bo nalezy pamietac ze to Grecja a nie Turcja czy Egipt.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od strony morza zdecydowanie ciszej bo nie slychac odglosow glownej ulicy.
Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, ciastk0
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestRelationsDpt, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Golden Beach HotelOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2017

Dear Guest,

We would like to thank you for your really nice comments, and we wish to have the opportunity to welcome you again to our hotel.