“Fresh...?”
Fresh — recenzja

Fresh
Nr 49 wśród 270 Restauracje (Hersonissos)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzilismy restauracje z rodzina i znajomymi, w sumie 12 osob. Obsluga przemila i mowi chyba we wszystkich jezykach . Drinki sa ok za to jedzenie nie do konca nam smakowalo. Fresh jest tylko z nazwy bo owoce morza sa jednak mrozone. O ile malze byly ok to juz krewetki i kalmary nie bardzo. Jedlismy dzien wczesniej w innym miejscu i byly pyszne te we Fresh niestety gumowate. Na koniec okazalo sie ze nie mozna placic karta i trzeba przejsc do hotelu kilka restauracji dalej. Ogolnie mozna znalezc duzo lepsze miejsce.

Dziękujemy, 792radekm

Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Witam. Jedzenie na bardzo wysokim poziomie jadłem tam gyrosa był naprawdę dobry. Kelnerzy byli bardzo mili. Dania dla dzieci tez na wysokim poziomie.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, mateuszz402
Zrecenzowano 2 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Przepyszne dania, świeże owoce morza, przemiła obsługa, przepiękny widok. Same plusy, polecam serdecznie !

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, jvb2402
Zrecenzowano 28 października 2015

Nie jest to typowa grecka tawerna, ale restauracja dla turystów o nowoczesnym ale swobodnym wystroju. Mimo to warto wejść. Stoliki na zewnątrz przy samym morzu są naprawdę przyjemne. Dobra i miła obsługa. Smaczne jedzenie, desery i drinki.
Mały minus: jeśli nie chcemy nic jeść, a tylko się napić, obsługa posadzi nas przy stoliku dalej od morza. Miejsca przy morzu są dla gości, którzy zamawiają jedzenie. Ale tak jest również w innych restauracjach.

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, monikasaa
Zrecenzowano 19 sierpnia 2015

Piękny widok na morze i miasto, świetna obsługa i przede wszystkim pyszne jedzenie. Ceny nie są najniższe, ale warto. Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, Martititi7251

Fresh — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Hersonissos, Heraklion Prefecture

Byłeś(-aś) w Fresh? Podziel się wrażeniami!