Super miejsce które spełniło wszystkie nasze oczekiwania. Blisko morza - bo nad samym brzegiem,. Wyzywienie - b.dobre, praktycznie cały czas dostepne, bardzo róznorodne. Blisko miejsowości z atrakacjami tj. Chersonisoss. Ogołnie hotel b. klimatyczny bo w małyych greckich budynkach.
Dodatkowym plusem jest bogaty program animacji.. Super fajni i aktywni młodzi animatorzy. Szczegolnie zachwalam animatorkę Andrea... Mieliśmy okazję z żona tez się super wybawić, praktycznie cały czas zabawa i taniec przez trzy dni na parkiecie wszystko w Hotelu. Polecam !!!!!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Czyste i komfortowe.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, 320zbigniewb

Jeśli miałabym podsumować ten hotel jednym zdaniem, brzmiało by to "Hotel jak za starych, dobrych czasów".
Hotel znajduje się w miejscowości Anissaras, około 3 km od Hersonissos. Jest jednym z 3 hoteli sieci Aldemar znajdujących się prawie obok siebie, a zarazem "najgorszym", gdyż posiada tylko 4*. Hotel znajduje się na uboczu, więc nie ma tam zgiełku.
Nasz check-in odbył się w nocy. Po wypełnieniu formalności, dostaliśmy kartę do pokoju i meleksem zostaliśmy odwiezieni do pokoju. Ku naszemu zdziwieniu do pokoju wchodziliśmy, przez drzwi balkonowe, które nie posiadały czytnika kart. Jak się rano okazało - pan z recepcji zapomniał wydać nam klucz.
Pokój (901) - duży, przestronny. Z jednym podwójnym i dwoma pojedynczymi łóżkami. Od progu idzie zauważyć, iż jest niezwykle czysto, a pokój mimo swoich lat, jest zadbany i regularnie odnawiany. W pokoju duża szafa, biurko, lodówka, olbrzymi telewizor (programy po angielsku, niemiecku, rosyjsku i francusku), klimatyzacja. Łazienka standardowa, choć bardzo czysta, z prysznicem. Codzienne sprzątanie i zmiana ręczników.
Cały obiekt położony jest na dość rozległym terenie, więc nie czuje się tłoku, a przy tym jest wszędzie blisko. Znajduje się tu w sumie 6 basenów - najbardziej oblegane są te ze słodką wodą, więc nad basenem centralnym jest najmniej ludzi. Nie ma problemu z ilością leżaków - zarówno nad basenami, jak i na plaży.
Dlaczego hotel przypomina dawne, dobre czasy? Z dwóch powodów. Na jego terenie znajdują się 2 restauracje a la carte, z których każdy może skorzystać raz w czasie pobytu, po wcześniejszej rezerwacji w lobby. Ponadto hotel oferuje darmowy serwis plażowy, wliczając w to ręczniki plażowe.
Jedzenie jest przepyszne - dużą wagę przykłada się do produktów i potraw lokalnych i sezonowych, więc nie ma opcji,że ktoś wyjdzie głodny, a przy tym można spróbować przepysznej kreteńskiej kuchni.
Na terenie całego obiektu znajdują się 4 bary. Zarówno w nich, jak i w głównej restauracji można otrzymać piwo, 3 rodzaje wina oraz napoje. Mocniejsze trunki serwowane są w głównym barze z karty, w szkle. Jeśli ktoś ma ochotę na "markowy" alkohol - można dopłacić ok 2 euro.
Jakiekolwiek problemy są rozwiązywane od ręki - po zgłoszeniu niedziałającej klimatyzacji, została ona momentalnie naprawiona. Obsługa porozumiewa się głównie po angielsku, natomiast są także osoby mówiące po niemiecku.
Hotel nie jest ukierunkowany na jedna nację. W czasie naszego pobytu dominowali Włosi, Francuzi oraz Rosjanie, a także Niemcy, Anglicy i Czesi. Polaków była garstka.
Nasz transfer na lotnisko przypadł na późny wieczór. Pokój musieliśmy opuścić do godz.12, natomiast hotel zapewnia wyżywienie do samego końca. Ponadto została nam udostępniona łazienka w recepcji wraz z ręcznikami do odświeżenia się, co jest sporym plusem.
Cały pobyt zaliczamy do bardzo udanych i polecamy!

Najważniejsze informacje:
1. Plaża jest żwirowa, więc nie obejdzie się bez obuwia ochronnego.
2. Plaża jest bardzo odsłonięta, więc występują tu bardzo duże fale, co skutkuje częstym wywieszeniem czerwonej flagi. Na miejscu jest ratownik.
3. Nad hotelem znajduje się tunel powietrzny do lądowania na lotnisku. Samoloty są słyszalne dość mocno.

2  Dziękujemy, martaalice
Zrecenzowano: 15 września 2019

Najlepszy hotel w jakim byłam, pobił 5 gwiazdkowy hotel innej sieci w Grecji pod każdym względem. Przede wszystkim opcja all inclusive na najwyższym poziome. Jedzenie od rana do godz. 23 non stop w różnych restauracjach na ciepło i zimno. Moje ukochane torty kremowe były nawet na śniadanie, tak bogatego wyboru nie spotkałam w żadnym innym hotelu, zawsze świeże jedzenie, duży wybór, bardzo smaczne, lody w każdym miejscu, duży wybór drinków w głównym barze. Dla osób, które nie znają języka udogodnieniem jest to, że można samemu nalewać sobie napoje bezalkoholowe oraz wino i piwo. Plaża duża, nigdy nie było problemu w wolnymi leżakami (bezpłatne), krok od plaży taverna z jedzeniem i piciem w opcji all, z dużą ilością stolików, zacieniona, można spokojnie odpocząć, blisko toalety, prysznice, baseny (klika dużych w różnych miejscach hotelu, dla dzieci od 0,4 m do 1 m), ręczniki plażowe (bez kaucji). Bardzo dużo udogodnień, wszystko przemyślane, 2 tematyczne restauracje, w jednej muzyka na żywo. Na przywitanie szampan w lodówce i wino na stole. Transfer z lotniska 25 min. Można długo wymieniać zalety hotelu, czysto i super otoczenie. Polecam naprawdę, kto narzeka nie ma racji.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Sylwia1236
Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnił nasze oczekiwania, potwierdziły się wcześniejsze pozytywne opinie. Polecamy w 100%. Obsługa bardzo miła i pomocna. Czystość na bardzo wysokim poziomie. Codzienne sprzątanie, zmienianie ręczników. Miła niespodzianka w postaci szampana i talerza owoców od hotelu do pokoju. Jedzenie wyśmienite, dla każdego coś dobrego rybka, mięsko oraz lokalne przysmaki. Praktycznie można coś jeść przez cały dzień (jeśli ktoś to lubi). Owoce, ciasta i lody bez ograniczeń. Zarezerwowana kolacja w barze przy plaży (owoce morza) wspaniala. Bardzo dobrym pomysłem jest woda w butelkach na terenie całego hotelu w lodówkach. Plaża żwirowa, trzeba uważać przy wejściu do wody przy dużych falach (kamienie), natomiast jest takie miejsce gdzie można bez problemu wchodzić do morza. Mamy nadzieje że jeszcze wrócimy do hotelu.

Dziękujemy, Grażyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Repmgr, Reputation Manager , Aldemar Cretan VillageOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Dear Grażyna K

We would like to thank you for taking the time to post these comments from your experience in our hotel. .

Your support gives us the strength to continue our efforts towards guest’s satisfaction as well as the motivation to come up with new creative ideas.
Warm and sunny days are ahead and we look forward to welcoming you to our hotel once again.

Let us offer you additional and exciting experiences in the Aldemar tradition, with authentic hospitality and memorable moments – something we have provided travelers with for more than thirty years.

Kind regards,
Alina Tamarova
Reputation Manager
Aldemar Resorts

Zrecenzowano: 10 września 2019

Chyba najlepszy hotel w jakim do tej pory byłam. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Pokoje raczej dawnej generacji ale za to czyste, super rozmieszczone, wygodne. Jedzenie bardzo zróżnicowane i tak naprawdę przez cały dzień. Dużo punktów gastronomicznych ;) Piękna rozległa plaża, żadnych problemów z darmowymi leżakami. Animacje naprawdę ciekawe, wysoki poziom, widać, że animatorzy bardzo się w to angażują. Alkohol do wyboru do koloru :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem na morze
Dziękujemy, Katarzyna A

Dear Katarzyna A