Hersonissos
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wszystkie poprzednie pozytywne opinie się sprawdziły. Moje "ale" spowodowane jest tym, że zabrakło w ofercie biura TUI 2 ważnych informacji.
1.Hotel jest pod korytarzem powietrznym , w miejscu drogi lądowania lub startu samolotów, zatem nad głowami słychać latające samoloty co nam przeszkadzało. Taka informacja powinna być podana w ofercie.
2.W ofercie nie podano, że tylko jeden basen ( dolny) jest ze słodką wodą a pozostałe mają słoną wodę. To powoduje ,że ten basen jest oblegany a pozostałe mają mniejsze zainteresowanie.Trzeba pamiętać, że nie każdy lubi pływać w basenie ze słoną wodą.
Poza tym same plusy ( obsługa, wyżywienie, czystość, plaża, jakość drinków, itp.)

Wskazówka dotycząca pokoi: latające samoloty
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Kastet2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Repmgr, Reputation Manager , Aldemar Cretan VillageOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dear Kastet2019

Than you for your time dedicated to review our resort.
We are happy to see, how much you enjoyed your well-deserved holidays. Your kind words for our team are a big motivation to continue giving just the best to our guests.

It was a big pleasure to welcome you and we are already looking very forward to see you again soon!

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Tygodniowy pobyt w tym wspaniałym hotelu oceniamy bardzo wysoko. Chyba można powiedzieć, że to jeden z najlepszych wyjazdów do tej pory. Hotel doskonały pod każdym względem. Jedzenie, obsługa, infrastruktura, podejście do gościa no i te animacje (co prawda międzynarodowe ale animatorzy robili wszystko aby każdy czuł się doskonale). Co bardzo ważne, teren hotelu ogromny i dlatego w żadnym razie nie czuć tłoku nigdzie. W restauracjach zawsze wolne stoliki, co ważne, na plaży i przy basenach wolne leżaki. Co prawda niektórzy "rezerwowali" od rana a przychodzili po południu ale na plaży zawsze można było znaleźć wolny leżak.Jedzenie bardzo dobre, greckie przekąski i smakołyki, drinki w barze Panorama fantastyczne, barmani zawsze uśmiechnięci, zawsze pogadali, pośmiali się. Na każdym kroku uśmiechy, serdeczność i zabawa. Szczególne uściski i pozdrowienia dla Vincenta, Carli i Mateo. Ogień w sercu!!! Hotel jako taki ma same plusy, jeśli chodzi o narodowości to w zdecydowanej większości Rosjanie, Włosi, Polaków nie za dużo (przynajmniej podczas naszego pobytu). Każdemu z czystym sumieniem polecam!!!

1  Dziękujemy, julisia07

Dear julisia07

Than you for your time dedicated to review our resort.

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Na samym początku chcialisbysmy podkreślić że to nasze pierwsze wakacje za granicą. Przyjemnością było udać się do travelplanet w ch Targówek i trafić na cudowną Panią (niestety nie pamiętam imienia) która nam właśnie poradziła Aldemar Cretan Village oraz wszystko wyjaśniła jak wygląda przelot itp. Przyjeżdżając późno już do hotelu (po 24) z miłym zaskoczeniem trafiliśmy na recepcji na Panią Bohdana (która mówiła po polsku), która wszystko nam wyjaśniła i z wielkim uśmiechem na twarzy pokierowala nas do pokoju. Na wejściu do pokoju otrzymaliśmy wino wraz z kolacją. Kiedy mieliśmy parę pytań, każda Pani w recepcji (mimo naszej małej znajomości języka angielskiego) pomagała nam. Jedzenie, które hotel oferuje jest przepyszne pod każdym względem. Przez cały dzień nikt nie będzie głodny - jest wiele czynnych barów które oferuja przekaski i napoje. W połowie wyjazdu znowu miła niespodzianka - wino i owoce w pokoju.
Dodatkowo codziennie pokoje są sprzątane i wymieniana byla posciel.
W przedostatnim dniu wycieczki nie udacznie spadlam że chodow Ale Pani Bohdana dzielnie opatrzyla moje rany.
Każdemu polecamy ten hotel w 1000%.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, KlaudiaPatryk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Repmgr, Reputation Manager , Aldemar Cretan VillageOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dear KlaudiaPatryk

Thank you very much for your feedback and the comments written! We are delighted to read that you enjoyed your holidays at our Resort.

Aldemar Resort

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Polecam na wymarzony rodzinny wypoczynek. Piękny hotel, zadbany i czysty, kilka basenów, duża plaża. Darmowe ręczniki na plaży, mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. W kilku restauracjach hotelowych bardzo dobre i urozmaicone jedzenie oraz świetna obsługa. Nie trzeba opuszczać ośrodka w poszukiwaniu dodatkowych atrakcji. Poza tym piękny widok na morze. Polecam na rodzinny wypoczynek.

1  Dziękujemy, Karol S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Repmgr, Reputation Manager , Aldemar Cretan VillageOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Dear Karol S

Thank you very much for your feedback and the comments written! We are delighted to read that you enjoyed your holidays at Aldemar Cretan Villagel.

Really hope to accommodate you again in the near future and offer another memorable stay!

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Byliśmy w hotelu grupą 8 osobową na wakacjach połączonych ze ślubem. Ceremonia zaślubin odbyła się niedaleko hotelu w urokliwej zatoczce przy pięknym kościele.
Po wcześniejszych konsultacjach z panią manager Anną mieliśmy przygotowaną dla naszych gości wspaniałą kolacje w restauracji La Pergola, która zamieniła się w małe greckie wesele! Za to z całego serca chcemy podziękować Annie, całej niesamowitej obsłudze, oraz panu grającemu i śpiewającemu tego dnia na naszej uroczystości. Nie było też problemu by osoby, które przybyły na nasz ślub z poza hotelu świętowały za dopłatą razem z nami.

Sam hotel jest idealny pod wieloma względami - bardzo mili i uczynni ludzie, piękne pokoje w greckim stylu, zadbana zieleń i baseny, oraz oczywiście pyszne jedzenie, z którego nawet ktoś bardzo wybredny zawsze znajdzie coś dla siebie! Nigdy wcześniej również nie piliśmy lepszych drinków w formule all inclusive - szeroki wybór oraz świetne przygotowanie szczególnie przez jedną panią barman :-)

Podziw również za całą organizacje, bo niczego nigdy nie brakowało a przy tylu osobach przebywających w hotelu na pewno nie jest to łatwe.

Jesteśmy bardzo zadowoleni a zarazem bardzo wdzięczni za cudowne wakacje!

Anno, serdecznie pozdrawiamy!

Do zobaczenia! :-)

Radek & Marta

1  Dziękujemy, Radek84
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Repmgr, Reputation Manager , Aldemar Cretan VillageOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dear Radek84

Thank you very much for your feedback and the comments written! We are delighted to read that you enjoyed your holidays at Aldemar Cretan Village.