Zrecenzowano: 24 czerwca 2017

Byl to moj pierwszy pobyt w Grecji ! wakacje w hotelu Albatros byly wspaniale, obsluga,recepcja, Panie sprzatajace wszyscy przemili usmiechnieci! Hotel czysciutki! ciekawe animacje! wspanialy koncert muzyki na zywo, jedynie nie podobal mi sie balkon z widokiem na ulice....szkoda ze nie ma wczesniej informacji, albo mozliwoosci wyboru. Mimo to wakacje wspanaile polecam kazdemu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wskazówka dotycząca pokojów: mielismy pokoj standard byl ok jednak pokoj superior juz naprawde swietnej jakosci
  • Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Roksana K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: funseasun, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Albatros Spa Resort HotelOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2017

Zrecenzowano: 11 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel przypadl mi od razu do gustu. Połączenie nowoczesności z tradycją. Pokoje w budynku głównym są mniejsze i skromniej wyposażone niż w nowej części superior ale nic im nie brakuje.
Znakomita kuchnia, bardzo dobre spać to jego dodatkowe atuty.

Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Artur G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: funseasun, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Albatros Spa Resort HotelOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2017

Dziękujemy za miły komentarz o naszym hotelu. Miło nam czytać że Państwa pobyt był udany, cieszy nas że podobało się państwu jedzenie serwowane w restauracji jak i nasza obsługa. Mamy nadzieję że odwiedzą nas Państwo znowu.

Zrecenzowano: 28 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel naprawdę dobry. Składa się z części starej i nowej. Ja wakacje spędziłem w starej części i jedna noc w nowej. Pokoje w nowej części naprawdę przygotowane perfekcyjnie. Wszystko nowiutkie i czyste. Duże pomieszczenia. Pokoje w starej części na pierwszy rzut oka zjeżdżają troszkę PRLem ale mają swój klimat. Jest bardzo czysto. Koniecznie trzeba przejechać się "windzią" z greckim przebojem ludowym. Obsługa przemiła zarówno w recepcji jak i restauracji. Jeśli chodzi o wyżywienie to czad. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo wybór jest bardzo duży. Dodatkowo trzeba płacić za napoje do obiadu, ale teraz w lepszych hotelach to chyba standard. Hotel jest usytuowany bardzo blisko morza i centrum Hersonisos gdzie można usiąść w jednej z klimatycznych knajpek, pójść na Fish spa lub zaopatrzyć się w pamiątki.
Na co zwróciłbym uwagę? Są dwa baseny. Oba bardzo fajne, jednak przy nowym basenie można wyłączać na wygodniejszych lezakach. Niestety od wczesnych godzin porannych wszystkie leżaki są zarezerwowane przez gości z nowej części budynku, co uniemożliwia często swobodny wypoczynek. Teoretycznie są informacje, że nie wolno tego robić, ale mimo to nikt się do tego nie stosował.

Data pobytu: maj 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Bartosz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: funseasun, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Albatros Spa Resort HotelOdpowiedź udzielona 29 maja 2017

Dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią o hotelu. Jesteśmy szczęśliwi czytając, że spędził Pan miły czas w naszym hotelu. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 23 lutego 2017

Hotel składa się z dwóch części starej i nowej. Stara część typowy grecki klimat, nowa część urządzona nowocześnie. Ja miałam dwukrotnie możliwość pobytu w tym hotelu w starej części. Polecam, pokoje są odnowione, piękne łazienki. Hotel czysty i zadbany. Jedzenie smaczne, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Wieczorne animacje. Obsługa bardzo miła, uprzejma i bardzo uczynna. Hotel położony jest blisko promenady pełnej barów, pubów, kawiarni, restauracji. W pobliżu Carrefour i sklepiki. Polecam gorąco !!!

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, wiola458
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: funseasun, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Albatros Spa Resort HotelOdpowiedź udzielona 24 lutego 2017

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Miło że docenili Państwo naszą obsługę hotelową, mamy nadzieję zobaczyć Was znowu.

Zrecenzowano: 14 października 2016 z urządzeń przenośnych

Nocowaliśmy w starszej części hotelu - spore, czyste pokoje. Ręczniki zmieniane codziennie. W pokoju suszarka, sejf, TV, mała lodówka.
Jedzenie (w opcji HB) różnorodne, świeże. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne (2,70 euro za 0.5 wodę, 4 euro za małe wino 187 ml itp). Duży wybór świeżych owoców. Pomocna obsługa. Bardzo małe windy. Market w odległości 50 m), Carrefour ok. 150 m. Wypożyczalnia samochodów i lokalne biua podróży przy samym hotelu. Plaża ok. 100 metrów od hotelu (niewielka, żwirowo-piaszczysta). Podróżowaliśmy z 5-miesięcznym dzieckiem i nie mamy żadnych zastrzeżeń.

Data pobytu: październik 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Barbara K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: funseasun, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Albatros Spa Resort HotelOdpowiedź udzielona 15 października 2016

Dziękujemy za miły komentarz, bardzo cieszy nas fakt że Wasz pobyt należał do udanych, zapraszamy serdecznie ponownie.