“Wspaniałe wakacje”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Albatros Spa & Resort Hotel
Miejsce nr 14 wśród 172 hoteli w Hersonissos
Zrecenzowano 4 lipca 2017

Wybraliśmy z mężem ten hotel z uwagi na położenie - blisko do plaży; blisko do centrum, a jednak trochę na uboczu i blisko do Iraklionu). Wprawdzie na lotnisku zaskoczyła nas niesamowita burza, ale potem było już tylko lepiej. Hotel czyściutki, obsługa perfekcyjna i bardzo życzliwa. Basen wyjątkowo czysty. Jedzenie pyszne i wystarczająco urozmaicone. W porze posiłku w restauracji nigdy niczego nie brakowało. Jedzenie uzupełniano dyskretnie i na czas. Pokoje komfortowo wyposażone i czyściutkie. Dodatkowo w hotelu zachowano atmosferę dawnych lat poprzez elementy wyposażenia - stare lustra, kredensy, stoliki, fotele, kanapy, koronkowe serwety, co bardzo nam odpowiadało. Szeroka i ciekawa oferta spa. Urozmaicone, ciekawe i dyskretne animacje pozwalały i bawić się i odpocząć. Właściciele i cały personel zadbali o to, aby goście czuli się tu wyjątkowo, tworząc domową, niemal rodzinną atmosferę. Nasz pobyt w hotelu rozpoczęliśmy ... ślubem w merostwie w Iraklionie i dlatego szczególne podziękowanie kierujemy do właścicielki za piękny prezent ślubny w postaci wspaniałego apartamentu i ślubnej kolacji. Szczerze polecamy ten hotel zarówno na wypoczynek, jak i na szczególne okazje - np. ślub na Krecie !!!

Wskazówka dotycząca pokojów: Umiarkowane uliczne odgłosy mogą być słyszalne od strony ulicy.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, ELZFIA
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: funseasun, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Albatros Spa & Resort HotelOdpowiedź udzielona 6 lipca 2017

Dziękujemy za tak miłą wypowiedź. Było nam bardzo miło gościć Państwa jak i urozmaicić ten szczególny dla Was dzień. Życzymy wszystkiego dobrego oraz zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 24 czerwca 2017

Byl to moj pierwszy pobyt w Grecji ! wakacje w hotelu Albatros byly wspaniale, obsluga,recepcja, Panie sprzatajace wszyscy przemili usmiechnieci! Hotel czysciutki! ciekawe animacje! wspanialy koncert muzyki na zywo, jedynie nie podobal mi sie balkon z widokiem na ulice....szkoda ze nie ma wczesniej informacji, albo mozliwoosci wyboru. Mimo to wakacje wspanaile polecam kazdemu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wskazówka dotycząca pokojów: mielismy pokoj standard byl ok jednak pokoj superior juz naprawde swietnej jakosci
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Roksana K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: funseasun, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Albatros Spa & Resort HotelOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2017

Dziękujemy za miły komentarz, bardzo cieszy nas fakt że Wasz pobyt należał do udanych, zapraszamy serdecznie ponownie

Zrecenzowano 11 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel przypadl mi od razu do gustu. Połączenie nowoczesności z tradycją. Pokoje w budynku głównym są mniejsze i skromniej wyposażone niż w nowej części superior ale nic im nie brakuje.
Znakomita kuchnia, bardzo dobre spać to jego dodatkowe atuty.

Data pobytu: kwietniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Artur G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: funseasun, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Albatros Spa & Resort HotelOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2017

Dziękujemy za miły komentarz o naszym hotelu. Miło nam czytać że Państwa pobyt był udany, cieszy nas że podobało się państwu jedzenie serwowane w restauracji jak i nasza obsługa. Mamy nadzieję że odwiedzą nas Państwo znowu.

Zrecenzowano 28 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel naprawdę dobry. Składa się z części starej i nowej. Ja wakacje spędziłem w starej części i jedna noc w nowej. Pokoje w nowej części naprawdę przygotowane perfekcyjnie. Wszystko nowiutkie i czyste. Duże pomieszczenia. Pokoje w starej części na pierwszy rzut oka zjeżdżają troszkę PRLem ale mają swój klimat. Jest bardzo czysto. Koniecznie trzeba przejechać się "windzią" z greckim przebojem ludowym. Obsługa przemiła zarówno w recepcji jak i restauracji. Jeśli chodzi o wyżywienie to czad. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo wybór jest bardzo duży. Dodatkowo trzeba płacić za napoje do obiadu, ale teraz w lepszych hotelach to chyba standard. Hotel jest usytuowany bardzo blisko morza i centrum Hersonisos gdzie można usiąść w jednej z klimatycznych knajpek, pójść na Fish spa lub zaopatrzyć się w pamiątki.
Na co zwróciłbym uwagę? Są dwa baseny. Oba bardzo fajne, jednak przy nowym basenie można wyłączać na wygodniejszych lezakach. Niestety od wczesnych godzin porannych wszystkie leżaki są zarezerwowane przez gości z nowej części budynku, co uniemożliwia często swobodny wypoczynek. Teoretycznie są informacje, że nie wolno tego robić, ale mimo to nikt się do tego nie stosował.

Data pobytu: maju 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Bartosz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: funseasun, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Albatros Spa & Resort HotelOdpowiedź udzielona 29 maja 2017

Dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią o hotelu. Jesteśmy szczęśliwi czytając, że spędził Pan miły czas w naszym hotelu. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 23 lutego 2017

Hotel składa się z dwóch części starej i nowej. Stara część typowy grecki klimat, nowa część urządzona nowocześnie. Ja miałam dwukrotnie możliwość pobytu w tym hotelu w starej części. Polecam, pokoje są odnowione, piękne łazienki. Hotel czysty i zadbany. Jedzenie smaczne, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Wieczorne animacje. Obsługa bardzo miła, uprzejma i bardzo uczynna. Hotel położony jest blisko promenady pełnej barów, pubów, kawiarni, restauracji. W pobliżu Carrefour i sklepiki. Polecam gorąco !!!

• Data pobytu: lipcu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, wiola458
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: funseasun, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Albatros Spa & Resort HotelOdpowiedź udzielona 24 lutego 2017

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Miło że docenili Państwo naszą obsługę hotelową, mamy nadzieję zobaczyć Was znowu.

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Hersonissos)
w odległości 0,3 km
Galaxy Villas
Nr 6 z 13 w lokalizacji Koutouloufari
Liczba recenzji: 368
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Albatros Spa & Resort Hotel? Podziel się wrażeniami!

Albatros Spa & Resort Hotel — dodatkowe informacje

Adres: Dedalou 1, Hersonissos, Kreta 700 14, Grecja
Lokalizacja: Grecja > Kreta > Heraklion Prefecture > Hersonissos
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Restauracja Obsługa pokojowa Spa Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr7 wśród hoteli spa w miejscowości Hersonissos
Nr11 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Hersonissos
Nr19 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Hersonissos
Nr25 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Hersonissos
Zakres cen: 219 zł–721 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Albatros Spa & Resort Hotel 5*
Liczba pokoi: 206
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Albatros Spa & Resort Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Albatros Hotel Chersonisos
Albatros Spa And Resort Hotel
Albatros Hotel Hersonissos

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?