306 USD
330 USD
316 USD
Expedia.com
  • Śniadanie w cenie
Creta Maris Beach Resort(Hersonissos)
353 USD
318 USD
Uwaga, okazja! 11% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 11% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (359 USD).

321 USD
  • Bezpłatny parking
Village Heights Golf Resort(Hersonissos)(Świetna cena!)
69 USD
451 USD
412 USD
Hotels.com
  • Śniadanie w cenie
Iliostasi Beach Apartments(Hersonissos)(Świetna cena!)
85 USD
71 USD
Priceline
Agoda.com
Zrecenzowano 11 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel przypadl mi od razu do gustu. Połączenie nowoczesności z tradycją. Pokoje w budynku głównym są mniejsze i skromniej wyposażone niż w nowej części superior ale nic im nie brakuje.
Znakomita kuchnia, bardzo dobre spać to jego dodatkowe atuty.

Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Artur G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: funseasun, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Albatros Spa Resort HotelOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2017

Dziękujemy za miły komentarz o naszym hotelu. Miło nam czytać że Państwa pobyt był udany, cieszy nas że podobało się państwu jedzenie serwowane w restauracji jak i nasza obsługa. Mamy nadzieję że odwiedzą nas Państwo znowu.

Zrecenzowano 28 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel naprawdę dobry. Składa się z części starej i nowej. Ja wakacje spędziłem w starej części i jedna noc w nowej. Pokoje w nowej części naprawdę przygotowane perfekcyjnie. Wszystko nowiutkie i czyste. Duże pomieszczenia. Pokoje w starej części na pierwszy rzut oka zjeżdżają troszkę PRLem ale mają swój klimat. Jest bardzo czysto. Koniecznie trzeba przejechać się "windzią" z greckim przebojem ludowym. Obsługa przemiła zarówno w recepcji jak i restauracji. Jeśli chodzi o wyżywienie to czad. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo wybór jest bardzo duży. Dodatkowo trzeba płacić za napoje do obiadu, ale teraz w lepszych hotelach to chyba standard. Hotel jest usytuowany bardzo blisko morza i centrum Hersonisos gdzie można usiąść w jednej z klimatycznych knajpek, pójść na Fish spa lub zaopatrzyć się w pamiątki.
Na co zwróciłbym uwagę? Są dwa baseny. Oba bardzo fajne, jednak przy nowym basenie można wyłączać na wygodniejszych lezakach. Niestety od wczesnych godzin porannych wszystkie leżaki są zarezerwowane przez gości z nowej części budynku, co uniemożliwia często swobodny wypoczynek. Teoretycznie są informacje, że nie wolno tego robić, ale mimo to nikt się do tego nie stosował.

Data pobytu: maj 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Bartosz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: funseasun, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Albatros Spa Resort HotelOdpowiedź udzielona 29 maja 2017

Dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią o hotelu. Jesteśmy szczęśliwi czytając, że spędził Pan miły czas w naszym hotelu. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 23 lutego 2017

Hotel składa się z dwóch części starej i nowej. Stara część typowy grecki klimat, nowa część urządzona nowocześnie. Ja miałam dwukrotnie możliwość pobytu w tym hotelu w starej części. Polecam, pokoje są odnowione, piękne łazienki. Hotel czysty i zadbany. Jedzenie smaczne, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Wieczorne animacje. Obsługa bardzo miła, uprzejma i bardzo uczynna. Hotel położony jest blisko promenady pełnej barów, pubów, kawiarni, restauracji. W pobliżu Carrefour i sklepiki. Polecam gorąco !!!

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, wiola458
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: funseasun, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Albatros Spa Resort HotelOdpowiedź udzielona 24 lutego 2017

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Miło że docenili Państwo naszą obsługę hotelową, mamy nadzieję zobaczyć Was znowu.

Zrecenzowano 14 października 2016 z urządzeń przenośnych

Nocowaliśmy w starszej części hotelu - spore, czyste pokoje. Ręczniki zmieniane codziennie. W pokoju suszarka, sejf, TV, mała lodówka.
Jedzenie (w opcji HB) różnorodne, świeże. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne (2,70 euro za 0.5 wodę, 4 euro za małe wino 187 ml itp). Duży wybór świeżych owoców. Pomocna obsługa. Bardzo małe windy. Market w odległości 50 m), Carrefour ok. 150 m. Wypożyczalnia samochodów i lokalne biua podróży przy samym hotelu. Plaża ok. 100 metrów od hotelu (niewielka, żwirowo-piaszczysta). Podróżowaliśmy z 5-miesięcznym dzieckiem i nie mamy żadnych zastrzeżeń.

Data pobytu: październik 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Barbara K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: funseasun, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Albatros Spa Resort HotelOdpowiedź udzielona 15 października 2016

Dziękujemy za miły komentarz, bardzo cieszy nas fakt że Wasz pobyt należał do udanych, zapraszamy serdecznie ponownie.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotelowa recepcja wymaga remontu aby zachwycić a nie straszyć gości . Obsługa jest bardzo pomocna i uprzejma.Brakuje klimatyzacji w recepcji a jest to miejsce reprezentacyjne hotelu w którym odbywają się spotkania z rezydentem.
Pokoje bardzo czyste, dość przestronne (w wyremontowanej części hotelu pok 323) , łazienka niewielka ale z kabina co ułatwia odświeżenie się po plaży,bardzo dobrze działająca klimatyzacja.
Serwis sprzątający bardzo uprzejmy,codziennie wymieniają ręczniki jeśli goście sobie życzą.Basen bardzo czysty.
Jedzenie ok,ale nie zachwyca.
Hotel jest położony w pięknym miejscu blisko plaży ok 50m oraz knajpek które są wzdłuż promenady.
Polecam hotel. Oceniam na 4+

Data pobytu: sierpień 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, KatarzynkaW
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: funseasun, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Albatros Spa Resort HotelOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2016