Nie ma powodu do narzekania, natomiast klimatyzacja jest bardzo głośna. Od strony ulicy w nocy hałasuja autobusy i inne samochody. Ogólnie obsługa jest miła, jest czysto i schludnie. Jedzenie smaczne chociaż monotonne.

Dziękujemy, Paweł M

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji. Obsługa nienaganna, wspaniałe miejsce z barem przy basenie jak również na plaży. Wyżywienie bardzo dobre i jest możliwość przygotowania lunch-box'ów na całodniowy wypad. Polecam!

Dziękujemy, markowalski89

Hotel super, jedzenie dobre, ale największy plus jest za obsługę. Dbają o każdy szczegół. Najcudowniejsza była pani sprzątająca z 4 piętra. Bardzo ciepła kobieta! Lokalizacja hotelu to duży plus. Grecka gościnność sprawia, że człowiek czuje się tam bardzo swobodnie. Gorąco polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Na ostatnim piętrze pokoje bardzo się nagrzewają. Dodatkowo dość głośno słychać skrzypiącą wentylację hotelu obok.
Dziękujemy, karolinaxo

Dzisiaj kończy się nasza udręka, pozwane biuro podróży i oraz pośrednik. Nie dajcie się namówić na jakąkolwiek zmianę hotelu, zamówiony pokój ma na was czekać !.
A tak w skrócie, pokoje stare, zapleśniałe. Jedzenie monotonne, basen bardzo mały.
Operatorem wycieczki było biuro podróży:Mouzenidis Travel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie dajcie się na nic namówić
Dziękujemy, Bartek O

Najpierw minusy. Hotel absolutnie nie zasługuje na 4 gwiazdki. Przydałby się jakiś remont. Windą strach jeździć. Bardzo ubogie pokoje. Widok z balkonu pokoju na ścianę innego budynku. Brak żelazka w hotelu. Jedzenie średnie. Śniadania codziennie takie same. Obiady najgorsze. Jedynie na kolacje zawsze było coś smacznego z gotującym na żywo kucharzem. Ogólnie posiłki oceniam 5/10. Drinki na barze na basenie bardzo mocne. Nie wiem w sumie czy to minus czy plus zależy kto co lubi. Piwo w miarę dobre, ale z sokiem. Z plusów mogę powiedzieć że obsługa jest miła, codziennie sprzątane pokoje, wymiana ręczników. Z wyposażenia pokoju na plus lodówka i suszarka do włosów. Hotel bardzo blisko plaży i w centrum miasta. Raczej drugi raz nie wybrałabym tego hotelu.

Dziękujemy, dominika0802