Hersonissos

Hotel super, jedzenie dobre, ale największy plus jest za obsługę. Dbają o każdy szczegół. Najcudowniejsza była pani sprzątająca z 4 piętra. Bardzo ciepła kobieta! Lokalizacja hotelu to duży plus. Grecka gościnność sprawia, że człowiek czuje się tam bardzo swobodnie. Gorąco polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Na ostatnim piętrze pokoje bardzo się nagrzewają. Dodatkowo dość głośno słychać skrzypiącą wentylację hotelu obok.
Dziękujemy, karolinaxo

Dzisiaj kończy się nasza udręka, pozwane biuro podróży i oraz pośrednik. Nie dajcie się namówić na jakąkolwiek zmianę hotelu, zamówiony pokój ma na was czekać !.
A tak w skrócie, pokoje stare, zapleśniałe. Jedzenie monotonne, basen bardzo mały.
Operatorem wycieczki było biuro podróży:Mouzenidis Travel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie dajcie się na nic namówić
Dziękujemy, Bartek O

Najpierw minusy. Hotel absolutnie nie zasługuje na 4 gwiazdki. Przydałby się jakiś remont. Windą strach jeździć. Bardzo ubogie pokoje. Widok z balkonu pokoju na ścianę innego budynku. Brak żelazka w hotelu. Jedzenie średnie. Śniadania codziennie takie same. Obiady najgorsze. Jedynie na kolacje zawsze było coś smacznego z gotującym na żywo kucharzem. Ogólnie posiłki oceniam 5/10. Drinki na barze na basenie bardzo mocne. Nie wiem w sumie czy to minus czy plus zależy kto co lubi. Piwo w miarę dobre, ale z sokiem. Z plusów mogę powiedzieć że obsługa jest miła, codziennie sprzątane pokoje, wymiana ręczników. Z wyposażenia pokoju na plus lodówka i suszarka do włosów. Hotel bardzo blisko plaży i w centrum miasta. Raczej drugi raz nie wybrałabym tego hotelu.

Dziękujemy, dominika0802

Hotel do najnowszych niestety nie należy, na początku pokój okazał się rozczarowaniem, bo już swoje przeszedł ;) Na szczęście to tylko pierwsze wrażenie potem już jest lepiej. Na czystość narzekać nie można, codziennie sprzątany dokładnie przez sprzątaczki. Jedzenie w restauracji różnie, ale w większości dobre. Zawsze znajdzie się coś dla siebie. Niektóre rzeczy naprawdę pyszne. W hotelu przede wszystkim wygrywa obsługa, każdy sympatyczny i uśmiechnięty, chętnie integrują się z gośćmi. W ciągu tygodnia zorganizowane dwa wieczory nad basenem - oba bardzo fajne, naprawdę można było się wytańczyć. Na plus też wielkość basenu i liczba leżaków, raczej zawsze jakiś leżak się znajdzie :) Dobra lokalizacja hotelu jeżeli chce się również pozwiedzać tę część Krety - w pobliżu wypożyczalnie aut i autobusy. Gorzej z dostępem do fajnej otwartej plaży w pobliżu. Ogólnie polecam!

Dziękujemy, saszaja

Hotel generalnie spełnił nasze oczekiwania. Największą zaletą hotelu jest prawdopodobnie obsługa. Zarówno barmani, kelnerzy, sprzątaczki - wszyscy(!) bardzo otwarci, przyjaźni, uśmiechnięci.

Posiłki generalnie dobre i duży wybór, chociaż spodziewaliśmy się większej różnorodności owoców, a śniadania były bardzo powtarzalne.

W sobotni wieczór organizowano grecki wieczór przy basenie - świetne przeżycie, naprawdę, znakomita zabawa.

Największym minusem był pokój, mimo, że wzięliśmy opcję nienajtańszą, to byliśmy zawiedzeni. Wprawdzie bardzo czysto (obłędna dokładność sprzątania), ale wielkość, wygląd pozostawiają wiele do życzenia. Klimatyzacja ciekła, a gdy sąsiedzi zza ściany używali swojej klimatyzacji w nocy, to w naszym pokoju było to mocno słychać (zasadnicza część sprzętu umieszczona na balkonie), co mocno utrudniało zaśnięcie - generalnie ściany dość cienkie, wszystko słychać ;)

Lokalizacja także na duży plus,bardzo blisko morza i głównej ulicy, chociaż do plaży publicznej niepłatnej, trzeba kawałek przejść, ale to nie wina hotelu. Polecamy wypożyczyć auto i zwiedzić część wschodnią wyspy (agios nikolaos zwłaszcza!)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, 1313karols