Hotel do najnowszych niestety nie należy, na początku pokój okazał się rozczarowaniem, bo już swoje przeszedł ;) Na szczęście to tylko pierwsze wrażenie potem już jest lepiej. Na czystość narzekać nie można, codziennie sprzątany dokładnie przez sprzątaczki. Jedzenie w restauracji różnie, ale w większości dobre. Zawsze znajdzie się coś dla siebie. Niektóre rzeczy naprawdę pyszne. W hotelu przede wszystkim wygrywa obsługa, każdy sympatyczny i uśmiechnięty, chętnie integrują się z gośćmi. W ciągu tygodnia zorganizowane dwa wieczory nad basenem - oba bardzo fajne, naprawdę można było się wytańczyć. Na plus też wielkość basenu i liczba leżaków, raczej zawsze jakiś leżak się znajdzie :) Dobra lokalizacja hotelu jeżeli chce się również pozwiedzać tę część Krety - w pobliżu wypożyczalnie aut i autobusy. Gorzej z dostępem do fajnej otwartej plaży w pobliżu. Ogólnie polecam!

Dziękujemy, saszaja

Hotel generalnie spełnił nasze oczekiwania. Największą zaletą hotelu jest prawdopodobnie obsługa. Zarówno barmani, kelnerzy, sprzątaczki - wszyscy(!) bardzo otwarci, przyjaźni, uśmiechnięci.

Posiłki generalnie dobre i duży wybór, chociaż spodziewaliśmy się większej różnorodności owoców, a śniadania były bardzo powtarzalne.

W sobotni wieczór organizowano grecki wieczór przy basenie - świetne przeżycie, naprawdę, znakomita zabawa.

Największym minusem był pokój, mimo, że wzięliśmy opcję nienajtańszą, to byliśmy zawiedzeni. Wprawdzie bardzo czysto (obłędna dokładność sprzątania), ale wielkość, wygląd pozostawiają wiele do życzenia. Klimatyzacja ciekła, a gdy sąsiedzi zza ściany używali swojej klimatyzacji w nocy, to w naszym pokoju było to mocno słychać (zasadnicza część sprzętu umieszczona na balkonie), co mocno utrudniało zaśnięcie - generalnie ściany dość cienkie, wszystko słychać ;)

Lokalizacja także na duży plus,bardzo blisko morza i głównej ulicy, chociaż do plaży publicznej niepłatnej, trzeba kawałek przejść, ale to nie wina hotelu. Polecamy wypożyczyć auto i zwiedzić część wschodnią wyspy (agios nikolaos zwłaszcza!)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, 1313karols

Zacznę od tego, że na początku wystąpiło kilka problemów ze względu na to, że w hotelu nie było dla naszej szóstki pokoi. Musieliśmy przenieść się na dwa dni do innego hotelu. (Eri beach, niestety naszym zdaniem gorszy) I to jedyny minus... jedzenie pyszne! Codziennie coś innego, były nawet owoce morza! jedynie śniadania monotonne ale także bardzo smaczne. Bar zaopatrzony w 100% barmani leją alkohol od serca, są bardzo uprzejmi. Nie ma problemu z zamawianiem kilku napoi na raz co w innych hotelach bardzo często się zdarza. Pokoje czyste, zadbane - te w nowszej części. Bardzo dużo Polaków i młodych ludzi. Do plaży bardzo blisko. Polecam każdemu!!

Dziękujemy, Kaja T

W hotelu panuje przyjemna atmosfera to z pewnością zasługa miłej obsługi. Bardzo miłe wieczory greckie wraz ze świetna muzyka i tancerzami. Jedzenie dobre lecz wybór dań mniejszy niż nasze oczekiwania. Bar jak to allinclusive :) W hotelu przydałby się mały remont widać ze dawno nic tu nie było robione lecz nie ma tragedii. Moja ocena 7/10.

Dziękujemy, Stefan67134

Spędziliśmy tydzień w hotelu heronissos. Na ogół wszystko było w porządku, jedzenie było smaczne jedynym minusem była mała różnorodność , śniadania zazwyczaj takie same, na lunch i obiad trochę więcej do wyboru. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jeśli chodzi o pokoje to brakuje im trochę nowoczesności jednak atutem jest tutaj czystość. Świetna lokalizacja, bardzo blisko do można. Polecam

Dziękujemy, Kasia P