W hotelu panuje przyjemna atmosfera to z pewnością zasługa miłej obsługi. Bardzo miłe wieczory greckie wraz ze świetna muzyka i tancerzami. Jedzenie dobre lecz wybór dań mniejszy niż nasze oczekiwania. Bar jak to allinclusive :) W hotelu przydałby się mały remont widać ze dawno nic tu nie było robione lecz nie ma tragedii. Moja ocena 7/10.

Dziękujemy, Stefan67134

Spędziliśmy tydzień w hotelu heronissos. Na ogół wszystko było w porządku, jedzenie było smaczne jedynym minusem była mała różnorodność , śniadania zazwyczaj takie same, na lunch i obiad trochę więcej do wyboru. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jeśli chodzi o pokoje to brakuje im trochę nowoczesności jednak atutem jest tutaj czystość. Świetna lokalizacja, bardzo blisko do można. Polecam

Dziękujemy, Kasia P

Hotel bardzo czysty. Obsługa przemiła, bardzo pomocna. Cała załoga cały czas uśmiechnięta. Bardzo dobra lokalizacja hotelu, blisko w każdy punkt miasta. Blisko zarówno na plażę jak i na deptak, gdzie wieczorem tętni życie nocne.

Dziękujemy, Nattali95

Super atmosfera. Wieczorek grecki na wysokim poziomie. Jedzenie smaczne i duży wybór. Pracownicy hotelu bardzo uprzejmi i pomocni. Pokoje czyste. Bar dobrze wyposażony, barmani bezproblemowi. Ogólna ocena bardzo dobra.

Dziękujemy, RenataMil1994

Przemiła obsługa hotelowa, cudowni kelnerzy i barmani. Jedzenie różnorodne i na wysokim poziomie. Jedyne co się powtarzało to dania śniadaniowe, ale co można innego przygotować oprócz jajek, kanapek itd. Łóżka wygodne, a widoki z pokoju piękne.

Dziękujemy, Podroznik10183691