Hotel jest na wysokim poziomie, lokalizacja świetna, ludzie przemili. Jeśli chodzi o jedzenie - przepyszne. Serwowana jest kuchnia grecka, gdzie można spróbować kazdej potrawy, herbata, napoje- wszystko to co potrzeba do szczęścia. Ogromnym plusem jest to, że ludzie z obsługi znają podstawowe zwroty polskie co jest rzadko spotykane. Atmosfera jest rewelacyjna, pokoje czyste i zadbane. Osobiście polecam ten hotel.

1  Dziękujemy, Monika W

Pobyt 10 dniowy na początku wrzesnia . Hotel znajduje się w samym centrum pięknej miejscowości Hersonissos tuż przy morzu.
Gorąco polecam hotel . Obsługa hotelu pracuje na najwyższych obrotach by gośc był zadowolony. Indywidualne podejście do każdego gościa - z uśmiechem na twarzy i chęcią pomocy. W hotelu jest bardzo dużo atrakcji .
Bardzo gorąco polecam !

1  Dziękujemy, Dam J

Pobyt 10 dniowy na początku września. Hotel znajduje się w centrum, wszędzie blisko. Na pewno trzeba wyróżnić dobre jedzenie duży wybór dań i przemiła, pomocna obsługę. W tym hotelu na pewno będziesz czuć się dopieszczony pod każdym względem.

1  Dziękujemy, Patrick D

Bardzo dobra obsługa i lokalizacja, blisko do plaży i centrum ;)
Bardzo przyjemny hotel z basenem i barem i leżakami do dyspozycji wszystkich wypoczywających. Jedzenie wpadające w gust Europejczyków, polecam

1  Dziękujemy, KingaK2479

Bardzo dobra lokalizacja, blisko plazy. W poblizu wiele restauracji, sklepow z pamiatkami. W Hotelu mila obsluga, smaczne jedzenie, bar hotelowy z basenem oraz z mila obsluga . Wieczorami w wybrane dni takze atrakcje dla turystow. Polecam :)

1  Dziękujemy, Asiunia91