Zrecenzowano: 13 września 2019

Pobyt 10 dniowy na początku wrzesnia . Hotel znajduje się w samym centrum pięknej miejscowości Hersonissos tuż przy morzu.
Gorąco polecam hotel . Obsługa hotelu pracuje na najwyższych obrotach by gośc był zadowolony. Indywidualne podejście do każdego gościa - z uśmiechem na twarzy i chęcią pomocy. W hotelu jest bardzo dużo atrakcji .
Bardzo gorąco polecam !

1  Dziękujemy, Dam J
Zrecenzowano: 13 września 2019

Pobyt 10 dniowy na początku września. Hotel znajduje się w centrum, wszędzie blisko. Na pewno trzeba wyróżnić dobre jedzenie duży wybór dań i przemiła, pomocna obsługę. W tym hotelu na pewno będziesz czuć się dopieszczony pod każdym względem.

1  Dziękujemy, Patrick D
Zrecenzowano: 11 września 2019

Bardzo dobra obsługa i lokalizacja, blisko do plaży i centrum ;)
Bardzo przyjemny hotel z basenem i barem i leżakami do dyspozycji wszystkich wypoczywających. Jedzenie wpadające w gust Europejczyków, polecam

1  Dziękujemy, KingaK2479
Zrecenzowano: 11 września 2019

Bardzo dobra lokalizacja, blisko plazy. W poblizu wiele restauracji, sklepow z pamiatkami. W Hotelu mila obsluga, smaczne jedzenie, bar hotelowy z basenem oraz z mila obsluga . Wieczorami w wybrane dni takze atrakcje dla turystow. Polecam :)

1  Dziękujemy, Asiunia91
Zrecenzowano: 11 września 2019

Dobra lokalizacja, obsługa hotelowa miła i życzliwa. Przyjemna okolica z basenem oraz basenowym barem. Plażę są piaszczyste wiele atrakcji dostępnych w okolicy oraz rozrywkową ulicą przy wybrzeżu z barami oraz restauracjami. Serdecznie polecam;)

1  Dziękujemy, Explorer933964