Hersonissos
Zrecenzowano: 6 września 2019

Lokalizacja bardzo korzystna, blisko plaży oraz głównej części miasta. Bardzo przyjemna, otwarta i zabawna obsługa. Pokoje są czyste i codzinnie sprzątane.
Miasteczko nadaje się na wyjazd dla młodych, dużo atrakcji, klubów itd.

2  Dziękujemy, sandrak000
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, super czas spedzony. Miła obsługa jedzenie też w porządku. Blisko do plaży. Z pewnością będę bardzo miło wspominać czas spedzony tutaj i wydaje mi się, że wrócę tutaj jeszcze. Heronissos jest okej

Dziękujemy, banaszek94
Zrecenzowano: 2 września 2019

Pobyt w hotelu oceniam na bardzo udany. Peofesjonalna i życzliwa obsługa,skromne lecz czyste pokoje (pościel i ręczniki wymieniane codziennie, dodatkowo drobne porządki), całkiem spory basen na terenie hotelu, pyszne drinki, jedzenie lokalne i międzynarodowe (pyszne kolacje!), wieczorne animacje prowadzone przez profesjonalistów- fantastyczne! Plaża ok 100m od hotelu, mała, ale paszczysta- należy uważać na kamienie w wodzie!

Bardzo polecam!

Dziękujemy, Izag11295
Zrecenzowano: 1 września 2019

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami i opisem, czysto i codziennie sprzatanie. Dużo lokalnych potraw. Jesteśmy zadowoleni z wakacji, wieczorki tematycznie. Super barman, świetna obsługa, bardzo dobre położenie przy morzu.

Dziękujemy, paulina r
Zrecenzowano: 1 września 2019

Nie polecam , jedzenie to trzeba jeść na mieście ... śniadania to zart , obsługa to jedny plus , z alkoholu to tylko wino dobre , w pokojach brud ,wygląd to całkiem co innego niż na zdjęciach , nie polecam ...

2  Dziękujemy, Mateusz221