Zrecenzowano: 2 września 2019

Pobyt w hotelu oceniam na bardzo udany. Peofesjonalna i życzliwa obsługa,skromne lecz czyste pokoje (pościel i ręczniki wymieniane codziennie, dodatkowo drobne porządki), całkiem spory basen na terenie hotelu, pyszne drinki, jedzenie lokalne i międzynarodowe (pyszne kolacje!), wieczorne animacje prowadzone przez profesjonalistów- fantastyczne! Plaża ok 100m od hotelu, mała, ale paszczysta- należy uważać na kamienie w wodzie!

Bardzo polecam!

Dziękujemy, Izag11295
Zrecenzowano: 1 września 2019

Nie polecam , jedzenie to trzeba jeść na mieście ... śniadania to zart , obsługa to jedny plus , z alkoholu to tylko wino dobre , w pokojach brud ,wygląd to całkiem co innego niż na zdjęciach , nie polecam ...

2  Dziękujemy, Mateusz221
Zrecenzowano: 1 września 2019

Pobyt w hotelu bardzo udany. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Atmosfera bardzo przyjazna. Jedzenie w hotelu bardzo dobre, szczególnie kolacje były pyszne. Basen bardzo fajny i tak samo bar przy nim. Wszystko było bez zarzutu, polecam.

Dziękujemy, Dominika9813
Zrecenzowano: 1 września 2019

Pobyt w tym hotelu byl swietny, dobre jedzenie, obsluga bardzo mila, fajny basen z super barem, gdzie mozna napic sie swietnych drinkow. Hotel polozony w bardzo dobrym miejscu. Bardzo blisko do plazy i przeroznych restauracji. Szczerze bardzo polecam!

Dziękujemy, Moliszo
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu bardzo przyjemny. Atmosfera świetna, znakomite jedzenie oraz obsługa . W pokojach jest czysto , serwis hotelowy codziennie o to dba. Polecam każdemu, kto chce wypocząć i nie martwić się o żaden detal . Hotel położony w świetnej lokalizacji jest blisko na urokliwą promenade oraz plażę

Dziękujemy, Krzysztof L