Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Moim zdaniem cała miejscowość jak i sam hotel jest godny polecenia. Miła obsługa,jedzenie również smaczne. Do plaży około 100m, dodatkowo duży basen i dobre drinki w barze. Co więcej organizowane są imprezy przy hotelu gdzie można spędzić miło wieczór.

Dziękujemy, TomaszPe1999
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel zgodny z opisem. Świetne jedzenie, duży basen, lokalizacja około 100m od plaży. W zasadzie w samym centrum. W pokoju skromnie, ale czysto i przyjemnie. Obsługa hotelowa sprząta pokoje codziennie. Polecam osobom lubiacym życie nocne .

Dziękujemy, Jarza123
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Serdecznie polecam, cudowny hotel,położony blisko morza, przy samym centrum- świetna lokalizacja, bardzo życzliwa obsługa dbająca o dobro gości, nigdy nie brakowało nam niczego, przepyszne jedzenie, nie było wciąż jednakowe, wieczorki tematyczne i bardzo smaczne drinki przy basenie. Polecam z czystym sumieniem! :)

Dziękujemy, joraczewska
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel! Jedzenie bardzo dobre, obsługa świetna, super barman! Pokój czysty, regularnie sprzątany! Położenie hotelu w idealnym miejscu jeśli ktoś chce poimprezować. Blisko plazy. Przy basenie bardzo pyszne drinki! Na pewno wrócę

Dziękujemy, Daria L
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, super obsługa, imprezy przednie. :) jedzenie jest bardzo dobre, ogromny wybór. Jestem bardzo zadowolona. super lokalizacja, bardzo blisko do plaży, barów i dyskotek. Mam nadzieję, że tu wrócę.

Dziękujemy, Paupyt