Hersonissos
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Serdecznie polecam, cudowny hotel,położony blisko morza, przy samym centrum- świetna lokalizacja, bardzo życzliwa obsługa dbająca o dobro gości, nigdy nie brakowało nam niczego, przepyszne jedzenie, nie było wciąż jednakowe, wieczorki tematyczne i bardzo smaczne drinki przy basenie. Polecam z czystym sumieniem! :)

Dziękujemy, joraczewska
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel! Jedzenie bardzo dobre, obsługa świetna, super barman! Pokój czysty, regularnie sprzątany! Położenie hotelu w idealnym miejscu jeśli ktoś chce poimprezować. Blisko plazy. Przy basenie bardzo pyszne drinki! Na pewno wrócę

Dziękujemy, Daria L
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, super obsługa, imprezy przednie. :) jedzenie jest bardzo dobre, ogromny wybór. Jestem bardzo zadowolona. super lokalizacja, bardzo blisko do plaży, barów i dyskotek. Mam nadzieję, że tu wrócę.

Dziękujemy, Paupyt
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszyztkim odwiedzającym kretę hotel Hersonissos ! Bardzo dobra lokalizacja(blisko morza i centrum), świetna atmosfera, pyszne jedzenie, przyjazna i pomocna obsługa hotelowa :) jak kreta to tylko ten hotel;)

Dziękujemy, Kejti167
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do plaży, blisko do głównej promenady. Dla młodych idealny.
Z partnerem wykupiliśmy pakiet na " lepsze pokoje" niestety pokój okazał się bardzo mały. w starym budynku, z malutkim balkonikiem. Przyznam, że pokoje wymagają odświeżenia.
Jeżeli chodzi o obsługę hotelową to była bardzo miła, pokoje codziennie sprzątane. Jedzenie przepyszne, na lunch i kolację bardzo duży wybór potraw, codziennie serwowali coś innego.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Alicja F