Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, super obsługa, imprezy przednie. :) jedzenie jest bardzo dobre, ogromny wybór. Jestem bardzo zadowolona. super lokalizacja, bardzo blisko do plaży, barów i dyskotek. Mam nadzieję, że tu wrócę.

Dziękujemy, Paupyt
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszyztkim odwiedzającym kretę hotel Hersonissos ! Bardzo dobra lokalizacja(blisko morza i centrum), świetna atmosfera, pyszne jedzenie, przyjazna i pomocna obsługa hotelowa :) jak kreta to tylko ten hotel;)

Dziękujemy, Kejti167
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do plaży, blisko do głównej promenady. Dla młodych idealny.
Z partnerem wykupiliśmy pakiet na " lepsze pokoje" niestety pokój okazał się bardzo mały. w starym budynku, z malutkim balkonikiem. Przyznam, że pokoje wymagają odświeżenia.
Jeżeli chodzi o obsługę hotelową to była bardzo miła, pokoje codziennie sprzątane. Jedzenie przepyszne, na lunch i kolację bardzo duży wybór potraw, codziennie serwowali coś innego.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Alicja F
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Jedzenie dosc dobre, czasami monotonne śniadania, minusem jest kolejka na lunch wystarczyłoby przedłużyć jego czas, pokoje w nowym budynku czyste, sprzątanie codziennie wraz z wymianą ręczników i pościeli co 2 dzień. Plaża bardzo blisko, tawerny również lokalizacja doskonała! Personel I obsługa miła, bezbezproblemowa.

Dziękujemy, Mysza12977
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Wakacje w tym hotelu były bardzo udane . Jedzenie było bardzo dobre . Pokoje w hotelu bardzo zadbane i codziennie sprzątane . Basen w hotelu bardzo dobra zabawa . Lokalizacja bardzo dobra wszystko blisko .Barmani w barze bardzo uprzejmi ogólnie wszystko w porządku polecam jak najbardziej . Pozdrawiam :)

Dziękujemy, Kamil6795