Hersonissos
8/10 wiele różnych atrakcji, bezpiecznie, ale trochę drogo

Świetna rozrywka dla każdej grupy wiekowej. Spokojnie można tam spędzić cały dzień. Atrakcji jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 czerwca 2018
ewainez
jeśli się znudzi plaża można odwiedzić

Zrecenzowano: 1 listopada 2016
Beata S
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 499)

Zrecenzowano: 29 czerwca 2018

Świetna rozrywka dla każdej grupy wiekowej.
Spokojnie można tam spędzić cały dzień.
Atrakcji jest sporo od tych dla maluchów przez średnie i gigantyczne zjeżdżalnie.

+ niby zniżka -15% przy wcześniejszym zakupie internetowym, ale pani w okienku ogarnęła wszystko za nas i weszliśmy ze zniżką i tak :)
- największe zjeżdżalnie są wyłączane o 16:30, o czym nikt na wejściu nie informował
- szafki są dodatkowo płatne miedzy 3,5 - 4,5 €
-teoretycznie aqua park jest otwarty do 18:00, ale o 17:30 obsługa schodzi ze stanowisk i nie można korzystać z atrakcji
No i dojazd jedynie samochodem.

Ale zabawa i tak była świetna, zjeżdżalni jest naprawdę sporo :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, ewainez
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HerDim7, Guest Relations Manager, Park Wodny Acqua PlusOdpowiedź udzielona 11 lipca 2018

Drogi Ewa Inez M

Cieszymy się, że miałeś taki miły czas !!
Najlepszy / najtańszy sposób rezerwacji biletów do Acquaplus Waterpark Hersonissos Crete to nasza strona internetowa acquaplus (dot) gr, w której można uzyskać 17% zniżki na wejście i transfer

Dziękuję za komentarz, mam nadzieję, do zobaczenia wkrótce!

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017

Polecam całej rodzine. Zabawa na medal. Najbardziej podobał nam się crazy river. Można całkiem przyzwoicie jeść obiad. Nie trzeba nosić pieniążków - wszysrkir zakupy nabija są na opaskę i opłata przy wyjściu.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, Ewet1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HerDim7, Guest Relations Manager, Park Wodny Acqua PlusOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2017

Drogi Ewet1

Zrecenzowano: 1 listopada 2016

każdy znajdzie coś dla siebie, ja nie lubię szleństwa i była spokojna rzeka, lub dostępne leżaki, dzieciom za to sie podobało, wyszliśmy juz po zamknięciu.
sparwny dojazd taksówka z hotelu przy 4 osobach cost effective

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
Dziękujemy, Beata S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HerDim7, Guest Relations Manager, Park Wodny Acqua PlusOdpowiedź udzielona 8 lipca 2017

Drogi Beata S

Zrecenzowano: 19 października 2016

Cały dzień spędzony na super zabawie. Polecam!!! Byliśmy z siedmiolatkiem. Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2016
2  Dziękujemy, Aleksandra S

Drogi Aleksandra S

Zrecenzowano: 12 września 2016

Park wodny raczej średniej klasy. Za to bardzo drogi. 27 euro to dużo, zwłaszcza że potem trzeba za wsdzystko płacić (m.in. za szafki 4euro).
Ambitnych zjeżdżalni bardzo mało. Polecam tsunami. Jak się wpadnie w rytm to czas jakoś leci.
Wygląd trochę odstrasza, Wszystko jest stare. Niektóre zjeżdżalnie się rozwarstwiają na łączeniach i bolą potem plecy
Raczej nie poszedłbym drugi raz.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
4  Dziękujemy, Karpadoor