Hersonissos
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Witam. Hotel odnowiony. Moim zdaniem w bardzo dobrym stopniu...bez wątpienia zasługuje na 3*. Myślę , że kilka poprawek estetycznych sprawi iż nikt nie będzie miał żadnych uwag.
Jedzenie... catering...każdy znajdzie coś dla siebie. Lokalizacja super.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, wojciechp689
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018

Właśnie wróiciliśmy z tego hotelu Anesis.
Jeżeli chodzi o dobre strony:
1. Lokalizacja, naprawdę wszędzie jest bliko, ( przystanek autobusowy, taxi, market, restauracje )
2. Personel był bez zarzutu.
3. Obiekt jest odnowiony

Jeżeli chodzi o minusy:
1. Jedzenie jest do poprawy, bywały dni w któych były smaczne dania do wyboru, w inne niestety nie było najlepiej. Warto być na kolacji około 19 :)
2. WIFI

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje 105, 106, 107, 108 są na parterze od stronu ulicy.
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, WojtekSandra
Zrecenzowano: 5 października 2017

Fakt, miejsce lokalizacji dobre, pokoje w miarę. I tyle dobrego! Jedzenie zimne z kateringu, z niewielkimi zmianami w menu (jajecznica i jajka to śniadanie każdego dnia). obsługa nie zająca języka polskiego, choć w tym niewielkim hoteliku połowa turystów to Polacy! Reszta zza wschodniej granicy. Po niemiecku też niewiele można zdziałać. Zresztą żaden Niemiec nie spędzałby w tym hoteliku wakacji za tą cenę! Cena nieadekwatna do standardu! Żadnych rozrywek w hotelu a barek to tylko z nazwy (piwo, wino białe i czerwone z kartonów! Brendy, rakia i uozo -to wszystko!!! Gdyby nie doborowe towarzystwo żałowałabym wyjazdu. Choć powtarzam, okolice piękne ale hotelu nie polecam!!!

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, bozs1
Zrecenzowano: 18 września 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel w centrum, plaża blisko, a pokoje czyste, codziennie sprzątane. Stosunek ceny do jakości jest super. Rzeczywiście jedzenie było średnie, ale zawsze znalazło się coś smacznego. Obsługa miła i pomocna. Co do drinków to wielkiego wyboru nie było, ale lokalne trunki i piwo dostępne przez cały dzień. Basen mały, ale tez mało osób korzystało. Ogródek z leżakami był spoko. W hotelu cisza i spokój, ale bardzo blisko do centrum hersonissos, marketu i plaży. Polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Tulans
Zrecenzowano: 12 września 2017

Zacznę od początku autokar zaraz po transferze z lotniska wysadził nas na głównej drodze centrum Hersonissos i radź sobie człowieku...szukaj hotelu gdzieś między ulicami. Na miejscu zakwaterowanie pokój czysty klimatyzowany nawet czekało na nas jedzenie w lodówce. Ale co do pobytu aby przejść przez jezdnię trzeba było oglądać się z 10 razy w lewo i 20 razy w prawo oni nie przestrzegają zasad ruchu drogowego w dodatku momentami brak chodnika a jeśli się pojawia to formie wykalfekowanej więc balans ciała zachowany i wróciłam bez obrażeń ! Po stresującym spacerze udaliśmy się do hotelu na posiłek no i przywieźli kuwety jak do szpitala zamknięte w plastikowych kufrach już wiem dlaczego ten mile zaskakujący posiłek na powitanie mi nie smakował. Z czasem zrezygnowaliśmy z kolacji i to tylko dlatego że restauracja mieści się w piwnicy bez żadnej klimatyzacji (śmierdzi po prostu).... Na śniadanie do 2 cm parówek podawali dżemy natomiast do obiadu do zup i przesolonych ziemniaków ketchup i musztardę w końcu jacyś Włosi w ostatnim dniu swojego pobytu oddali nam swoje wcześniej zakupione musztardy. Obiad cały tydzień pomidorowa, makaron z sosem bez szału. Ekspres do kawy/czekolady czynny tylko na śniadaniach. Orange sok jedna wielka mieszanka chemiczna po jednym łyku pragnienie odchodziło. Owoce......cały tydzień arbuz w poniedziałek świeży w piątek nawet nie do powąchania. Ciasta ? babka piaskowa i galaretka oczywiście przez cały tydzień. W końcu po zrezygnowaniu z posiłków postanowiliśmy udać się na basen najlepiej około 10:00 przed atakiem turystów tak szybko jak zeszliśmy tak szybko wróciliśmy nie wiem czym oni go czyszczą ale nasz domestos do wc jest znacznie mniej śmierdzący. Co do obsługi mało komunikatywna bardzo słaba komunikacja w języku angielskim i niemieckim. Po prośbach w dwóch językach o wydanie nam dokumetów rezerwacji otrzymaliśmy jednostronnie skserowany dowód osobisty z zapytaniem kelnera czy good? Odradzamy jeżeli już chcesz tam jechać nie bierz opcji wyżywienia.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Maps432308