“Obiad”
Mythos — recenzja

Mythos
Nr 3 wśród 270 Restauracje (Hersonissos)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Romantyczny, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie i miła obsługa polecam rodzinna restauracja wszystko bardzo smakowało ceny niższe jak w przypadku innych restauracji

Dziękujemy, Robo_robertos

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Najlepsze jedzenie w całym Hersonissos! Wchodząc do tawerny Mythos czujesz się jak w domu. Duże porcje jedzenia, piękne podane. Przed zamówionymi daniami w prezencie od gospodarzy "poczekajka", po zakończonym posiłku - słodki poczęstunek i ouzo!
Serdecznie polecamy!

Dziękujemy, na_koniec_swiata
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Jedzenie bardzo dobre , jedliśmy tam gyrosa , tzatziki,mousake,grillowanego fileta z kurczaka.wszystko bylo świeże i smaczne.za każdym razem dostaliśmy przystawkę w postaci cieplutkich bułeczek z sezamem i do nich masełko czosnkowe oraz deser jakim byly lody z owocami i mini porcje ciasta.obsluga bardzo życzliwa i przyjazna.fajny Klimat restauracji .

Dziękujemy, Libelaj
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jemy tam codzienne lunche i jesteśmy zachwyceni. Jedzenie pyszne-wspaniałe, najpyszniejsze tzaziki na całej Krecie, swietna mussaka i gryros, świeżutka sałatka grecka z dobrą fetą ale najwspanialsza zapiekanka z drobniutkiego makaronu, wołowiny w sosie z pomidorów z goździkami-po prostu poezja!

Ale to co najlepsze w tym miejscu to cudowni, kochani, uśmiechnięci ludzie pełniący świetny serwis.
Mam nadzieję jeszcze kiedyś do nich wrócić, a przed odlotem spróbować kolejnych pyszności.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem talerz owoców morza i ryb. Chciałem zamienić kalmary za którymi nie przepadam na ośmiornice i małże - kelner odmówił twierdząc że danie musi być dokładnie jak na obrazku.
Jak dostałem danie to okazało się że połowa jest smażona na głębokim tłuszczu (na obrazku tego raczej nie widać), czego nie lubię.
Krewetki bardzo dobre, dorada ok - jadłem lepsze. Ośmiornica niesmaczna i gumowa. Talarki ziemniaczane znów na głębokim tłuszczu.
Obsługa miła, sam lokal ok, w niezbyt malowniczym miejscu niestety, chyba lepiej pójść kawałek dalej i cieszyć oczy pięknym widokiem na morze. Reasumując to spodziewałem się lepszego jedzenia :/

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, _ukaszk837

Mythos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koutouloufari, Hersonissos

Byłeś(-aś) w Mythos? Podziel się wrażeniami!