Minusy:
-Przyjechaliśmy w niedziele, a do czwartku nie mieliśmy ani razu posprzątanego pokoju(w tym wymienionych ręczników i pościeli). W środę przywiesiliśmy karteczkę z prośbą o posprzątanie, ale niestety nie zostało posprzątane. Dopiero po interwencji Pani Darii(recepcjonistki) posprzątano Nam pokój. Głównie chodziło o wymianę ręczników, które są za każdym razem zalewane podczas brania kąpieli
-jedzenie codziennie to samo(każdy posiłek). Jeśli było coś innego to bardzo rzadko i to na kolacje
-wyganianie z restauracji np. Śniadanie 8:00-10:00, a o 9:55 pracownicy podchodzą i informują, że jeszcze 5 minut można być
-zero atrakcji poza karaoke czasami wieczorami. Rozumiem, hotel dla dorosłych, ale coś jednak mogłoby się dziać wieczorami
-przylecieliśmy w nocy i niestety nie czekało na Nas żadne jedzenie ani picie
-w dniu wylotu (również w nocy) mieliśmy mieć zapewniony przez panią rezydentkę pokój z dostępem do prysznica. Niestety, ale okazało się, że nie ma nic wolnego przez co wszyscy musieli „płukać się” w umywalce w ogólnodostępnej łazience. W pewnym momencie toaleta już była zapchana, brudna
-mała ilość przekąsek między posiłkami (popcorn, chipsy, ciastka), zabrakło owoców
-all inclusive do 22, po tej godzinie każdy napój płatny

Plusy:
-miła obsługa (poza wyganianiem przy posiłkach)
-dobry internet
-można odpocząć (nie ma dzieci biegających)
-jak na mały hotel to nie było problemów z dostępnością leżaków
-brak tłumów w basenach
-ładny wystrój
-blisko do morza (w pobliżu nie ma piaszczystych plaż)
-tzw deptak niedaleko (kluby, restauracje)

Dziękujemy, dominika0611
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel czysty, w samym centrum Herssonissos. Generalnie wszystko na plus, jedynie czas trwania posiłków w ramach all inclusive mogłyby być dłuższy a jedzenie trochę bardziej urozmaicone. Jeżeli ktoś preferuje schludny, nowoczesny hotel bez dzieci to ten jest idealny.

Dziękujemy, Karolinka24
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotels2plan, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, City Green HotelOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Droga Karolinka24,

Bardzo dziekujemy za podzielenie sie z nami Panstwa opinia. Kazda z nich jest dla nas na wage zlota, jako ze caly czas staramy sie ulepszac nasze uslugi i jeszcze bardziej odpowiadac na potrzeby naszych gosci.

Mamy nadzieje ze jeszcze nie raz odwiedza nas Panstwo w City Green Hotel.

Do zobaczenia!

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Ogólnie wakacje bardzo udane. Dojazd z lotniska bardzo szybki, około 30 minut. Hotel znajduje się w centrum miasta (turystycznej części) blisko sklepy, restauracje, przystanek autobusowy, z którego można dojechać w wiele ciekawych miejsc na wyspie. około 5 minut od plaży i morza. Sam hotel jest bardzo czysty, pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane co drugi dzień. Obsługa bardzo miła i życzliwa. Jedzenie to mniej atrakcyjna strona hotelu. Co prawda wszystko jest świeże, jest w czym wybierać jeśli chodzi o ilość potraw, ale praktycznie codziennie śniadanie było identyczne, większość potraw podobna do siebie smakiem, ale myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno nie będzie chodził głodny. Nie polecam natomiast lunch box'a , lepiej zaopatrzyć się przed jakimś wypadem we własne jedzenie. Musieliśmy zrezygnować z obiadu,. a dostaliśmy w zamian za to tylko nektarynkę i dwie kanapki z szynką na osobę.
Po przyjeździe do hotelu i wejściu do pokoju znaleźliśmy niespodziankę za drzwiami w łazience - majtki poprzednich gości :)
Bar przy basenie bardzo dobry, dobre lokalne alkohole, jest niemały wybór drinków, brakowało tylko lepszych przekąsek (były tylko chipsy, popcorn i kilka ciastek).
Mimo kilku minusów, pobyt uważamy za udany i możemy polecić.

Dziękujemy, Kamil N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotels2plan, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, City Green HotelOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Drogi Kamil N,

Dziekujemy za poswiecony czas na podzielenie sie z nami Panstwa komentarzem.

Cieszymy sie ze spodobala sie Panstwu nasza lokalizacja, uslugi i obsluga. Codziennie staramy sie aby Panstwa pobyt w City Green Hotel byl udany i aby mieli Panstwo co wspominac.

Dziekujemy rowniez za konstruktywna krytyke, dzieki ktorej mozemy udoskonalac nasze uslugi i jeszcze lepiej spelniac oczekiwania naszych Gosci.

Pozdrawiamy w imieniu calego zespolu oraz do zobacznia!

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

+ (czystość, brak dzieci, jedzenie, komunikacja z innymi miejscowościami, widok z restauracji na morze lub góry, dobra klimatyzacja, brak walki o leżaki)
- (mała łazienka, która była wiecznie zalewana przez wodę z prysznica, opryskliwy barman przy basenie, brak blisko ładnych plaż)

Dziękujemy, Bartek P
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po mimo pewnych niedogodności związanych z transportem z lotniska ale to już kwestia organizacyjna Tui zawiodła od samego spóźnienia samolotu aż po przejazd do hotelu
Sam hotel bardzo miło nasz przywitał o 3 w nocy czekała na nas mini kolacja po cało nocnej podróży miłe zaskoczenie
Hotel czysty, sprzątany codziennie , łazienka faktycznie mała jaki pokoje
Problem rozjeżdżające się materace ale myśle ze da się przeżyć ✔️ lub coś zmienić
Jedzenie trzeba przyznać ze bardzo dobre lecz nie zawsze ale to kwestia gustu
Każdy znajdzie coś dla siebie
Baseny są dwa ‍♂️ małe ale nie było tłoku
Dużo leżaków i zdążają się rezerwacje ręcznikowe jak to w hotelach była nie da się tego zmienić jak Parawanów we Władysławowie
Ogromny plus i wielki ukłon dla obsługi zaczynajac od recepcji po panie pokojowe
Obsługa restauracji bardzo dobra
Recepcja miła, pomocna dla wielu ludzi dużym ratunkiem Pani Daria pracująca Polka na recepcji i wielkie dzięki
Okolica bardzo imprezowa jak na sierpień
Dużo atrakcji typu bary , plaże itp
Osobiście polecam pojeździć i pozwiedzać okoliczne plaże bo są mega ładne
Warte odwiedzenia miejsce

Dziękujemy, sebastian_199014
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotels2plan, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, City Green HotelOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Szanowny sebastian_370,

Bardzo dziekujemy za poswiecony czas na wystawienie tak pozytywnej opini na temat naszego hotelu.

Milo nam slyszec ze nasze uslugi i obsluga spelnila Panstwa oczekiwania. To dla nas bardzo wazne aby nasi Goscie czuli sie komfortowo w naszym hotelu i byli obslugiwani na jak najwyzszym poziomie.

Mamy nadzieje ze jeszcze nie raz bedziemy mogli Panstwa goscic w City Green Hotel.

Do zobaczenia!