Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas wakacji na Krecie skorzystałam z usług miejscowego spa. Masaż był bardzo przyjemny i relaksujący, pozbyłam się stresu, który towarzyszył mi od dłuższego czasu. Pracownicy byli mili i pomocni. Spa godne polecenia :)

Dziękujemy, Julia B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GM-TVR, Διευθυντής, Smartline The Village Resort & WaterparkOdpowiedź udzielona 7 lipca 2019

Thank you for booking your holidays at the Village Resort & Waterpark. Please be sure that we take care to read and react on all our guest’s feedback.

Zrecenzowano: 19 maja 2019

Hotel ZEUS Smartline Village Resort & Waterpark oceniamy bardzo dobrze. Pobyt 10-17 maja 2019. Maj na Krecię przepiękny ale pogoda jeszcze nie w pełni na plażowanie. Było 22-25 stopni, zimno w nocy, raczej długie spodnie i bluza i woda w basenach lodowata. W dzień bardzo ciepło, silne słonce i można się opalać, choć było kilka pochmurnych dni.
Zarezerwowaliśmy dwa dwuosobowe pokoje dla 2 dorosłych i dziecka przez booking – cena około 500 euro za pokój. Dostaliśmy dwa pokoje na drugim piętrze z widokiem na morze – pokoje nr 473 i 474. W dniu wylotu poprosiliśmy o późniejsze wymeldowanie i otrzymaliśmy zgodę bez opłaty.
Kompleks jest rozległy w przepięknym i bardzo zadbanym ogrodzie. 15 minut droga do plaży, widok na morze jest cudowny. Hotel to budynek z lobby i restauracją, a reszta to dwupiętrowe domki. Pokoje są czyste i zadbane, pokój składa się z dwóch pomieszczeń (salon i sypialnia). Hotel typu family, klub dla dzieci, plac zabaw i boisko. Dla ludzi z małymi dziećmi polecam pokoje blisko głównej restauracji, natomiast dla par pokoje z wysokimi numerami powyżej 800.
Oferta typu all inclusive, siadanie obiad kolacja plus 4 bary z napojami przy każdym basenie. Jedzenie typowe hotelowe na charakterystycznym poziomie hoteli 4-5 gwiazdkowych w Gracji. Wieczory tematyczne – grecki, meksykański. Napoje dobre, alkohole prawe oryginalne.
Hotel jest położony w pięknym miejscu bardzo blisko Hersonissos. Bardzo wysoko oceniam pracę personelu, wszyscy bardzo uprzejmi i pomocni.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Arek K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GM-TVR, Manager, Smartline The Village Resort & WaterparkOdpowiedź udzielona 20 maja 2019

Thank you for booking your holidays at the Village Resort & Waterpark. We are so glad to receive your review and your comments. They help us better our services.

Zrecenzowano: 17 listopada 2018

BARDZO miła obsługa, jedzenie rewelacja, obsługa bardzo miła i uczynna - szczególnie panowie animatorzy i CUDOWNY SZEF KUCHNI! Fajne animacje, świetny wieczórek grecki w hotelu oraz wieczorne show!
Na pewno tam wrócimy.
Wyjazd 2+1.
POLECAM!!!

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Natalia K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GM-TVR, Manager, Smartline The Village Resort & WaterparkOdpowiedź udzielona 19 listopada 2018

Thank you for booking your holidays at the Village Resort & Waterpark. We try to analyze all of the feedback we receive, in order to ensure the quality of our services.

Zrecenzowano: 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniały hotel, pięknie położony, mnóstwo atrakcji dla dzieci, ładne i duże pokoje, dobre jedzenie i duży wybor. Dość blisko do Hersonissos, nawet z wózkiem, ok 2km. Lekarz w hotelu. Same zalety. Polecam

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Agata P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GM-TVR, Manager, Smartline The Village Resort & WaterparkOdpowiedź udzielona 10 października 2018

Zrecenzowano: 26 czerwca 2018

Dopiero co przylecieliśmy więc na gorąco, jednak jak najbardziej pozytywnie i byliśmy bardzo miło zaskoczeni. OD lotniska 40 min drogi, na przywitanie w hotelu drink dla dzieci + ręcznik na odświeżenie, szybki odbiór kluczy i od razu melex pod sam pokój (bo jak ktoś tam pierwszy raz by trafił to mógł by zabłądzić w poszukiwaniu pokoju). Cały ośrodek pięknie zadbany, może służyć jako plener fotograficzny.. Generalnie całość przemyślana pod kątem rodzin z dziećmi, nie trzeba się nimi martwić. Moje w wieku 5 i 9 lat od razu się odnalazły i w zasadzie nawet nie chciały jeździć na plażę ;-) do pobliskiego Star Beach gdzie wozi bezpłatny bus co godzinę. Plaża na piechotę trochę daleko ale jest to jasno opisane w ofercie no i nie można się do tego przyczepić. Dla mnie świetnie, w takim przy plażowym hotelu już bym dzieciaków nie wypuścił. Poza tym MEGA animatorzy nie pozwalający się nudzić od rana do późnych godzin wieczornych kiedy kończy się program animacyjny w amfiteatrze - swoją drogą świetnie zintegrowali grupę, animacje dla każdego, oraz codziennie mini disco dla dzieciaków. Działą też mini club gdzie można oddać pociechy ale to już indywidualna sprawa, mi tam moje nie przeszkadzały więc wpadały się tylko schłodzić i odpocząć od basenu przy zabawie. Na wielki plus jedzenie - kuchnia międzynarodowa ale każdy znajdzie coś dla siebie,nawet niejadki, tu super pozytywne zaskoczenie bo z kuchnią różnie bywa. Dodatkowo bar dla dzieci (frytki, lody włoskie, tosty, granite, hamburgery, popcorn) przy dziecięcym basenie jaki lody przy głównym basenie przez cały dzień. Kolejnym plusem jest Relax Pool gdzie można się wyciszyć, ("zakaz" wstępu dla dzieci), niby blisko głównego basenu ale jest tam na prawdę cicho i spokojnie. Z całym sercem polecam dla rodzin nie dla imprezowiczów - takich tam po prostu nie ma. Na szacunek zasługuje też personel - zawsze uśmiechnięty i pomocny. Pokoje sprzątane dziennie. Pokoje same w sobie mają klimat, my mieliśmy rodzinny - spory, prawda taka że jest bardzo czysto, żadnych robaków itp a poza tym w pokoju spędza się tyle czasu co nic...

Termin pobytu: czerwiec 2018
3  Dziękujemy, Piotr W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GM-TVR, Manager, Smartline The Village Resort & WaterparkOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2018

Thank you for your feedback.