“Hotel na wysokim poziomie”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Miejsce nr 9 wśród 23 hoteli w Akumalu
Zrecenzowano 24 lipca 2017

Na wakacjach w Luxury Bahia Principe byliśmy w lipcu 2017. Hotel ma dobry standard, wyśmienite jedzenie, położony jest na olbrzymim terenie, gdzie można przemieszczać się meleksami. Na terenie hotelu jest duzo iguan. Wspaniały zadbany ogród. Czyste, dość duże pokoje, codziennie sprzątane, dobrze wyposażony mini bar oraz ekspres do kawy. Odległość do plaży w zależności od ustytuowania pokoju. Jedzenie bardzo dobre. Na uwagę zasługują restauracje tematyczne - polecam. Plaża zadbana, kilka basenów.
Ogólnie hotel godny polecenia.

Wskazówka dotycząca pokojów: Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, iwona790
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 25 lipca 2017

Estimado Huésped,

Muchas gracias por darnos la oportunidad de darle la bienvenida en nuestro pequeño paraíso, para todo el personal es siempre un placer estar a su servicio.

Le damos gracias por sus comentarios sobre su estancia, calidad de servicio de todo el personal y la alta variedad y calidad de alimentos de nuestros buffets, instalaciones y hermosura de la playa. Cada palabra es bienvenida, ya que ayudan a mejorar la calidad de nuestro hotel y nos motiva para seguir siendo el mejor hotel de la zona.

Gracias por ser parte de nosotros y esperamos darle la bienvenida una vez más en esta su segunda casa en México.

Saludos cordiales,

Brian Trejo

• Więcej języków

Zrecenzowano 3 maja 2017

Spędziliśmy z mężem w hotelu AKUMAL dwa tyg.w listopadzie 2016. Hotel polecony przez P. Iwonkę z TUI w Galerii Krakowskiej ,okazał się wyjątkowy.
Ile osób tyle opinii, natomiast nasze wrażenia są absolutnie pozytywne.Potwierdzamy wyczerpujące opinie już zaprezentowane.Uważam ,że hotel doskonale zorganizowany -czuliśmy się swobodnie ,zadbani wręcz dopieszczeni pod każdym względem.
A do tego jeszcze atrakcje jakie ten kraj oferuje wynagrodzą minusy jakby jakiekolwiek były.POLECAMY!

Wskazówka dotycząca pokojów: Poprosić o pokoje na wyższych piętrach.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: listopadzie 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, MAŁGORZATA D
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 5 maja 2017

Dear Guest,

On behalf of our team we thank you for taking the time to put together the details of your vacation experience at Luxury Bahia Principe Akumal Don Pablo Collection.

We really appreciate that you are taking the time to share us some valuable comments about your stay with us. The suggestions we receive from our guests are very important to maintain the quality and service.

We hope you will visit us again and we will do our utmost to accommodate your needs and make your stay enjoyable. ;- )

Our best regards from Mexico!

Deysy Contreras

Zrecenzowano 30 stycznia 2017

Byliśmy z mężem od 11 stycznia 2017 r 10 dni. Wielki kompleks,hotel jest bardzo luksusowy. Zakwaterowanie mieliśmy w sektorze tylko dla dorosłych ( bud. 83), basen, plaża (z małą rafką, ogromna ilość ryb), bary, restauracja dosłownie w odległości 50 metrów. Wielki pokój, super wyposażony łącznie z barkiem, ekspresem do kawy, łazienka z wanną z hydromasażem i kabiną prysznicową.
Obsługa hotelowa bez zarzutów, pokój sprzątany dwa razy dziennie.
All inclusive rzeczywiście zachwyca, każdy znajdzie coś według swojego gustu.
Bardzo zdziwiła nas poprzednia,negatywna opinia.Naszym zdaniem wszystko było na wysokim poziomie, adekwatnie do ceny. Hotel godny polecenia.

• Data pobytu: styczniu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, aniabaukow
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RRPP A, Relaciones Públicas, Luxury Bahia Principe Akumal Don Pablo CollectionOdpowiedź udzielona 3 lutego 2017

Dear guest,

First of all, we want to thank you for your comments and positive feedback regarding our hotel and services, it was a pleasure to welcome you and we truly hope our services have being up to your expectations.

Thank you for sharing your timely observations regarding the better options for some travellers, be sure that we endeavor to take care of all kind of guests and make them feel comfortable.

Thus, our sister resorts will be glad to welcome you or them in the future, as much as we will. Thank you for your visit and we wish you a great day!

Kind Regards,

Zrecenzowano 13 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel był luksusowy, ale może 50 lat temu. Obecnie tragedia, wszystko śmierdzi stęchlizną, kafelki w łazience wielokrotnie naprawiane, stare meble i wystrój nie z tej epoki... Najgorsze jednak jest podejście obsługi: mogliby dać normalna kołdrę, ale jest coś obleśnego złożonego z 2 prześcieradeł i koca w środku, materace z wyściółką z ceraty, klimatyzacji ze względu na dziecko nie włączyłem. Między budynkami i wokoło dużo budynków technicznych które hałasują (przeszkadzają w nocy), na zewnątrz w niektórych miejscach śmierdzi jakby kanalizację wylewali. Poza tym reszta super tzn: bardzo dobre allinclusive, jedzenie dobrej jakości, drinki pyszne, obsluga przyjemna i pomocna, plaża ładna, ale praktycznie zero rafy koralowej.

Data pobytu: grudniu 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Ewa P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RRPP A, Relaciones Públicas, Luxury Bahia Principe Akumal Don Pablo CollectionOdpowiedź udzielona 14 grudnia 2016

Dear Guest,

Allow to thank you for your recent visit to our hotel and for the time in writing your holiday experience!

We would like to apologize for the inconveniences you may have had with the time of response of some of our services, please be sure we have taken note of your observations and we will forward them to those departments in charge in order to apply immediate action to solve these situations and avoid them in the future.

Thank you for this opportunity and we hope to see you again for another different experience.

Yours sincerely!

Zrecenzowano 2 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w tym hotelu 8 nocy. Pierwsze rozczarowanie czekało na nas w pokoju. Śmierdziało wilgocią i stęchlizną- nie tylko w samym pomieszczeniu ale rownież pościel (koc posłany dwoma prześcieradłami - blee). Pozatym na suficie była widoczna pleśń i klimatyzacja strasznie śmierdziała). Było późno wiec zgłosiliśmy te wady ale dop następnego dnia ktoś przyszedł. Popryskano chemia i zmieniono pościel. Ponieważ personel częściowo mówi po angielsku i to słabo, nie do końca się dogadaliśmy.
Drugi nie miły przypadek mieliśmy z rachunkiem z czyszczalni. Za cienka bluzę miałam zapłacić podwójnie (bez powodu). Wyjaśnienie trwało do ostatniego dnia. Wkońcu nam dano discount o wartości 20$ ale nie wpisano tego w systemie, wiec przy wyjeździe nadal musiałam się kłócić. Gdy zapłaciłam różnice 6,21$ a dałam 7$ reszty juz nie wypłacono (tu nie chodzi o te pare groszy ale o zasadę). Któregoś dnia siedzieliśmy w barze i zamiast nas grzecznie poinformować o tym, ze chcą zamknąć poprostu zgaszono nam światło (bez słowa wytłumaczenia) to juz bezczelność. Dzwoniliśmy z prośba o odbiór bagażu 2x i nic sie nie stało. Pani w recepcji wzruszyła ramionami i skomentowała - no trudno( warto wiedzieć, ze ten obiekt jest ogromny wiec wszędzie się porusza ciuchcią).
Plaża ładna, jedzenie smaczne i duży wybór.
Większość kelnerów bardzo miłych, jednak wielki minus dyrektora recepcji i pani kierowniczki przy bufecie śniadaniowym (rodizio).
Sama pracowałam kilka lat w hotelarstwie i to zasługuje na wielki minus.
Nie wrócę do tego hotelu, mimo ładnych plaż. Co najwyżej 3-4 gwiazdek ale napewno nie 5.
Aha i pan Jonathan z skuba Dive to naciągacz- nie wierzcie mu ani słowa!
PoZdr.

Data pobytu: październiku 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Magdalena D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RRPPSIANKAAN, Relaciones Públicas, Luxury Bahia Principe Akumal Don Pablo CollectionOdpowiedź udzielona 6 listopada 2016

Dear Magdalena,

First of all thank you for your comments about your stay at Gran Bahia Principe Akumal, Riviera Maya!

We are very concerned about the discomfort you felt; we thank you for letting us know your observations and we sincerely regret for have not met your expectations, We appreciate the time that you disposed to share your valuable feedback with us.

We have sent this information to every Department Involved so necessary measures can be taken to guarantee our guest's satisfaction.

We hope you give us a second chance to restore your confidence in our resort, it would be wonderful to host you again.

Kind regards!

Luxury Bahia Principe Akumal Don Pablo Collection

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Akumal)
w odległości 1,5 km
Grand Palladium White Sand Resort & Spa
w odległości 9,8 km
Grand Palladium Kantenah Resort & Spa
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Luxury Bahia Principe Akumal Don Pablo Collection? Podziel się wrażeniami!

Luxury Bahia Principe Akumal Don Pablo Collection — dodatkowe informacje

Adres: Carretera Chetumal - Cancún Km 250. México | Cancun Km 250, Playa Aventuras, Akumal 77760, Meksyk
Numer telefonu:
Lokalizacja: Meksyk > Jukatan > Quintana Roo > Riviera Maya > Akumal
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Kasyno i gry hazardowe Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Spa Apartamenty Basen Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr3 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Akumal
Nr4 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Akumal
Nr6 wśród najlepszych hoteli wypoczynkowych w miejscowości Akumal
Nr8 wśród hoteli na plaży w miejscowości Akumal
Nr8 wśród hoteli spa w miejscowości Akumal
Nr9 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Akumal
Zakres cen: 715 zł–1 320 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Luxury Bahia Principe Akumal Don Pablo Collection 4*
Liczba pokoi: 758
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Luxury Bahia Principe Akumal Don Pablo Collection. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Grand Bahia Principe Akumal
Bahia Principe Riviera Maya
Bahia Mexico Principe
Akumal Gran Bahia Principe

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?