Zrecenzowano: 3 maja 2017

Spędziliśmy z mężem w hotelu AKUMAL dwa tyg.w listopadzie 2016. Hotel polecony przez P. Iwonkę z TUI w Galerii Krakowskiej ,okazał się wyjątkowy.
Ile osób tyle opinii, natomiast nasze wrażenia są absolutnie pozytywne.Potwierdzamy wyczerpujące opinie już zaprezentowane.Uważam ,że hotel doskonale zorganizowany -czuliśmy się swobodnie ,zadbani wręcz dopieszczeni pod każdym względem.
A do tego jeszcze atrakcje jakie ten kraj oferuje wynagrodzą minusy jakby jakiekolwiek były.POLECAMY!

Wskazówka dotycząca pokoi: Poprosić o pokoje na wyższych piętrach.
Termin pobytu: listopad 2016
1  Dziękujemy, MAŁGORZATA D
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 5 maja 2017

Dear Guest,

On behalf of our team we thank you for taking the time to put together the details of your vacation experience at Luxury Bahia Principe Akumal Don Pablo Collection.

We really appreciate that you are taking the time to share us some valuable comments about your stay with us. The suggestions we receive from our guests are very important to maintain the quality and service.

We hope you will visit us again and we will do our utmost to accommodate your needs and make your stay enjoyable. ;- )

Our best regards from Mexico!

Deysy Contreras

Zrecenzowano: 30 stycznia 2017

Byliśmy z mężem od 11 stycznia 2017 r 10 dni. Wielki kompleks,hotel jest bardzo luksusowy. Zakwaterowanie mieliśmy w sektorze tylko dla dorosłych ( bud. 83), basen, plaża (z małą rafką, ogromna ilość ryb), bary, restauracja dosłownie w odległości 50 metrów. Wielki pokój, super wyposażony łącznie z barkiem, ekspresem do kawy, łazienka z wanną z hydromasażem i kabiną prysznicową.
Obsługa hotelowa bez zarzutów, pokój sprzątany dwa razy dziennie.
All inclusive rzeczywiście zachwyca, każdy znajdzie coś według swojego gustu.
Bardzo zdziwiła nas poprzednia,negatywna opinia.Naszym zdaniem wszystko było na wysokim poziomie, adekwatnie do ceny. Hotel godny polecenia.

Termin pobytu: styczeń 2017
1  Dziękujemy, aniabaukow
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RRPP A, Relaciones Públicas, Luxury Bahia Principe AkumalOdpowiedź udzielona 3 lutego 2017

Dear guest,

First of all, we want to thank you for your comments and positive feedback regarding our hotel and services, it was a pleasure to welcome you and we truly hope our services have being up to your expectations.

Thank you for sharing your timely observations regarding the better options for some travellers, be sure that we endeavor to take care of all kind of guests and make them feel comfortable.

Thus, our sister resorts will be glad to welcome you or them in the future, as much as we will. Thank you for your visit and we wish you a great day!

Kind Regards,

Zrecenzowano: 13 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel był luksusowy, ale może 50 lat temu. Obecnie tragedia, wszystko śmierdzi stęchlizną, kafelki w łazience wielokrotnie naprawiane, stare meble i wystrój nie z tej epoki... Najgorsze jednak jest podejście obsługi: mogliby dać normalna kołdrę, ale jest coś obleśnego złożonego z 2 prześcieradeł i koca w środku, materace z wyściółką z ceraty, klimatyzacji ze względu na dziecko nie włączyłem. Między budynkami i wokoło dużo budynków technicznych które hałasują (przeszkadzają w nocy), na zewnątrz w niektórych miejscach śmierdzi jakby kanalizację wylewali. Poza tym reszta super tzn: bardzo dobre allinclusive, jedzenie dobrej jakości, drinki pyszne, obsluga przyjemna i pomocna, plaża ładna, ale praktycznie zero rafy koralowej.

Termin pobytu: grudzień 2016
1  Dziękujemy, Ewa P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RRPP A, Relaciones Públicas, Luxury Bahia Principe AkumalOdpowiedź udzielona 14 grudnia 2016

Dear Guest,

Allow to thank you for your recent visit to our hotel and for the time in writing your holiday experience!

We would like to apologize for the inconveniences you may have had with the time of response of some of our services, please be sure we have taken note of your observations and we will forward them to those departments in charge in order to apply immediate action to solve these situations and avoid them in the future.

Thank you for this opportunity and we hope to see you again for another different experience.

Yours sincerely!

Zrecenzowano: 2 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w tym hotelu 8 nocy. Pierwsze rozczarowanie czekało na nas w pokoju. Śmierdziało wilgocią i stęchlizną- nie tylko w samym pomieszczeniu ale rownież pościel (koc posłany dwoma prześcieradłami - blee). Pozatym na suficie była widoczna pleśń i klimatyzacja strasznie śmierdziała). Było późno wiec zgłosiliśmy te wady ale dop następnego dnia ktoś przyszedł. Popryskano chemia i zmieniono pościel. Ponieważ personel częściowo mówi po angielsku i to słabo, nie do końca się dogadaliśmy.
Drugi nie miły przypadek mieliśmy z rachunkiem z czyszczalni. Za cienka bluzę miałam zapłacić podwójnie (bez powodu). Wyjaśnienie trwało do ostatniego dnia. Wkońcu nam dano discount o wartości 20$ ale nie wpisano tego w systemie, wiec przy wyjeździe nadal musiałam się kłócić. Gdy zapłaciłam różnice 6,21$ a dałam 7$ reszty juz nie wypłacono (tu nie chodzi o te pare groszy ale o zasadę). Któregoś dnia siedzieliśmy w barze i zamiast nas grzecznie poinformować o tym, ze chcą zamknąć poprostu zgaszono nam światło (bez słowa wytłumaczenia) to juz bezczelność. Dzwoniliśmy z prośba o odbiór bagażu 2x i nic sie nie stało. Pani w recepcji wzruszyła ramionami i skomentowała - no trudno( warto wiedzieć, ze ten obiekt jest ogromny wiec wszędzie się porusza ciuchcią).
Plaża ładna, jedzenie smaczne i duży wybór.
Większość kelnerów bardzo miłych, jednak wielki minus dyrektora recepcji i pani kierowniczki przy bufecie śniadaniowym (rodizio).
Sama pracowałam kilka lat w hotelarstwie i to zasługuje na wielki minus.
Nie wrócę do tego hotelu, mimo ładnych plaż. Co najwyżej 3-4 gwiazdek ale napewno nie 5.
Aha i pan Jonathan z skuba Dive to naciągacz- nie wierzcie mu ani słowa!
PoZdr.

Termin pobytu: październik 2016
1  Dziękujemy, Magdalena D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RRPPSIANKAAN, Relaciones Públicas, Luxury Bahia Principe AkumalOdpowiedź udzielona 6 listopada 2016

Dear Magdalena,

First of all thank you for your comments about your stay at Gran Bahia Principe Akumal, Riviera Maya!

We are very concerned about the discomfort you felt; we thank you for letting us know your observations and we sincerely regret for have not met your expectations, We appreciate the time that you disposed to share your valuable feedback with us.

We have sent this information to every Department Involved so necessary measures can be taken to guarantee our guest's satisfaction.

We hope you give us a second chance to restore your confidence in our resort, it would be wonderful to host you again.

Kind regards!

Zrecenzowano: 27 lipca 2016

Hotel składa się tak naprawdę z kilku hoteli umieszczonych na jednym rozległym terenie. Pięknie wkomponowane w las tropikalny. Ostronosy i iguany są prawdziwą atrakcją na hotelowych trawnikach.
Wszystkie kompleksy hotelowe są połączone transportem wewnętrznym chociaż da się poruszać również pieszo. Na terenie znajduje się kilka restauracji z których można korzystać w ramach oferty all inclusive, pole golfowe czy małe delfinarium. Oczywiście o takich standardach jak sklepy, rynek z pamiątkami, wypożyczalnia samochodów czy sprzętu wodnego wspominam tylko dla porządku :)
Przy rezerwacji warto zwrócić uwagę do którego kompleksu się wykupuje ofertę. Acumal i Sian Ka`am są bardziej luksusowe co przekłada się na standard pokoi oraz lepszy standard posiłków. Więcej miejsc i kelnerów, ładniejsze restauracje i bardziej ekskluzywne jedzenie np. codziennie sushi w doskonałej jakości i wiele innych smakołyków do wyboru.

Termin pobytu: luty 2016
Dziękujemy, Sapigorski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RRPP A, Relaciones Públicas , Luxury Bahia Principe AkumalOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2016

Dear Guest,

On behalf of the management and all the staff Luxury Bahia Principe Akumal Don Pablo Collection we would like to send you our appreciation for choosing us.

Your evaluation is of special importance and please be assured that we have shared your feedback with the rest of the team, we all took your suggestions as a learning tool and will keep working to improve our services and make sure our entire guest feel welcomed.

It will be a pleasure to welcome you next time so that you could enjoy your vacations again at our resort.

Our Best regards, from Mexico,