Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Zaczynając od początku. Za takie ceny jakie dotyczą tego hotelu nie ma co wymagać żeby był to luksus. Pani Emilia w recepcji bardzo miła, mówi w miarę dobrze po polsku. Jedzenie trochę monotonne, ale ogólnie smaczne. Obsługa w restauracji faktycznie udasane twarze i tylko czekają żeby talerz zabrać. Bardzo miły pan przy wejściu własnie do restauracji. Lubi Polaków i trochę mówi w naszym języku. Sympatyczna też dziewczyna w barze przy lobby. Reszta obsługi hotelu ukierunkowana na niemieckich gości, nawet do Polaków od razu w ciemno mówią "halo" i "danke" chociaż jeszcze nie zdążyliśmy się odezwać. Największym problemem jest niemiecka młodzież, zero kultury, okupują bar, jedzą i piją tak że z ust się im wylewa. Basen w nocy nieczynny, jednak oni się kąpią nawet o 3 w nocy i nikt im nic nie powie. To właśnie oni powodują że w tym hotelu nie chce się przebywać, a szczególnie na basenie. Jak zaczną grać w piłkę to albo się dostanie dwadzieścia razy nią w łeb albo lepiej stamtąd po prostu iść. Szkoda nerwów. Pokoje w miarę ok, gdzieniegdzie wanna przecieka i tapeta odchodzi, ale czysto i sprzątane codziennie.
Do plaży skrótem z 5 min drogi.
Podsumowując: to nasze pierwsze wakacje w Złotych Piaskach, myślę że nie ostatnie, ale do tego hotelu byśmy raczej nie wrócili. Tak jak napisałem ogólnie nie jest najgorzej, ale naprawdę można znaleźć lepszy hotel, bez tej trzody chlewnej z zachodu, która uważa że jest tu sama. Proszę mi wierzyć, że to oni i ich zachowanie są tu największym problemem.

Dziękujemy, xxxDawiedxxx
Zrecenzowano: 29 grudnia 2018

pokoje stare ale w miarę czyste. Niemcy traktowani jak BOGOWIE chociaż maja o jakieś 18 - 19 lat. Głośno wszędzie słychać Niemców i ich porąbaną muzykę nawet o 3,4 w nocy. Osobiście nie polecam. jedyny plus - bardzo miła pani w barze przy recepcji (chyba lubi Polaków ) Basen oblegany przez Niemców można zapomnieć o zabawie z dziećmi. W restauracji jest jeden stary kelner - obsługuje tylko Niemców .
Obsługa nadgorliwa - zabierają talerze spod nosa .

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Tomasz W
Zrecenzowano: 23 grudnia 2018

Obóz dla niemieckiej młodzieży, przestrzegam ludzi którzy chcą odpocząć na wakacjach. Mieliśmy wrażenie że w hotelu są sami niemcy, imprezy alkoholowe do rana z niemiecką muzyką rozlegającą się na cały hotel, hałas, śpiewy i szisze do rana. KOSZMAR. Te wakacje zraziły mnie do Bułgarii i do TUI.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, nieBulgaria
Zrecenzowano: 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Internet płatny w całym obiekcie 49 lewa za 7 dni to lekka przesada ,tym bardziej ,ze jest napisane,ze darmowy. Drugą sprawą jest jedzenie ,które jest codziennie takie same i w dodatku zimne ,zdjęcia na stronie odbiegają od rzeczywistego wyglądu. Pani w recepcji mówiła ze jest 50% Polaków i 50% Niemców jednak wszyscy pracownicy mówią w języku Niemieckim, słuchanie niemieckiego disko polo tez nie było niczym przyjemnym. Jedynym plusem tego hotelu jest to,ze plaża nie jest jakoś daleko.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, kinjas2810
Zrecenzowano: 18 września 2018

Hotel napewno nie 4* tylko jakieś 3*, ale i cena niewygórowana za pobyt, więc nie ma co wymagać. Szkoda, że nastawiony tylko i wyłącznie na niemieckich gości. Obsługa (nawet przyjemna) w recepcji mówi po niemiecku, angielsku i bułgarsku, niestety nie chcieli rozmawiać po rosyjsku a co dopiero po polsku. Szkoda, bo jednak większość gości obok Niemców stanowią Polacy. Hotel schludny, jedzenie przeciętne jak to all w Europie - nie ma szaleństwa, ale też nikt głodny nie chodzi. Prawdą jest to, że jedzenie (i woda w termosach) często jest zimne. Zupy okropne, ale reszta do przełknięcia. Tylko starszawy kelner na sali to jakieś nieporozumienie. Takiego pokazu „włazodupstwa” Niemcom nigdzie nie widziałam w innych hotelach. Okropny typ. Pan na wejściu nas z kolei irytował. Najmilsze były Panie sprzątające. Uśmiechnięte. Codziennie były sprzątane pokoje, zmieniane ręczniki i pościel. Brawo! Basen czysty, jak również codziennie wokół niego szorowana była podłoga. Nastawieni byliśmy na to, ze hotel żyje zabawą w nocy, ale „zabawa” niemieckich gości to nie zabawa a po prostu „wiocha”. Absolutnie nie jest to hotel dla rodzin z malutkimi dziećmi. Dla nas to nie był problem, ale jednak jest kawałek do plaży i napewno nie są to 4 min. Byliśmy tydzień i chyba to było dość. Niemniej Złote Piaski nas urzekły i napewno tam wrócimy wybierając inne lokum.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Dorota M