Super lokal

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2017
Aneta M
Płock, Polska

Zrecenzowano: 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemna atmosfera oraz dobra muzyka. Barmani bardzo przyjaźni i zawsze pomogą z wyborem drinków. Łatwo trafić na jakieś okazje

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Patryk K
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2017

Lokal z dobrą muzyką i fantastyczną atmosferą. Bardzo ładny lokal z basenem, w którym można popływać, parkietem do tańca, shishą. Drinki podawane w 1 litrowych lub 3 litrowych pucharach. Muzyka zróżnicowana grana przez DJ. Obsługa bardzo miła. Tańczyliśmy kilka godzin w towarzystwie turystów z Wielkiej Brytanii, Izraela i Niemiec. Polecam na dobrą zabawę!!!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, Aneta M
Zrecenzowano: 12 listopada 2016

Bardzo polecam ten bar. Trafiliśmy promocje happy hour 24 czyli promocja trwa cały dzień ale dla ciebie jak przyjdziesz trwa przez godzinę polega na tym ze każdego drinka jakiego zamówisz dostajesz +1. Więc wychodzi bardzo tanio. Super muzyka na żywo grana przez Dja, można również popływać w basenie. Najlepsze imprezowe miejsce w Złotych Piaskach!!!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2016
Dziękujemy, demeter225
Zrecenzowano: 10 września 2016 z urządzeń przenośnych

Drogo w..uj
Kelnerki chyba trochę pijane
Jedyny plus to ładne otoczenie
Bardzo głośna muzyka i nie da się pogadać tylko pić drinki patrzeć na siebie i kiwac głową

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, Radek R
Zrecenzowano: 13 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam !!!!!!!!!!!!!!!Doskonałe drinki za 10 lew masz dwa do 23 jest hapy h.Muzyka zróżnicowana , ludzie wiekowo od 18 do 40 kazdy sie bawi. Personel miły cudny !!!!!!!! Najlepsze miejsce w Złotych Piaskach!!!!!!!!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2016
Dziękujemy, Patrycja W