Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Przestrzegam wszystkich przed tym hotelem. Byłam sceptyczna czytając opinie o hotelu które były prawie wszystkie niekorzystne. Jednak się zdecydowaliśmy. Hotel duży. Pokoje na 1 rzut oka ładne. Ale juz drugi dzień pokazał nam co się będzie działo. W apartamencie 2 pokojowym z aneksem kuchennym w którym mieszkaliśmy w pokoju sypialnianym z dużym łóżkiem nie było okna które można otworzyć. Temperatura w pokoju przez cały dzień ok 40 st. Zaznaczam że byliśmy z 2 niemowlaków do 2 lat. Co z tego że była klima jak przy dzieciach klimy nie wlaczysz.Woda w basenie przez cały tydzień przy hotelu była zamarznieta bo cały czas jest w cieniu. Już cieplejsze była w morzu bo 24 st, więc dzieci nawet nie wchodziły do niej. Żadnych atrakcji że strony hotelu. Jakieś marne 2 huśtawki i 1 zjeżdżalnia. Dla dorosłych drinki wódka i brandy kupowania w sklepie obok hotelu w baniakach plastikowych. Na śniadania oprócz jajek w różnej postaci były warzywa nodogotowane których ciężko było pogrysc. Na obiad i kolacje kurczak czasem bigos z resztek mięsa z zupy i rozgotowany ryż i makaron. W klimie był robal ok 15 cm. A ostatnim przegięcie było to że po przylocie od razu przedluzylismy dobę o 6h bo wylot mieliśmy o 23.wiec od 18 lazilismy z niemowlakami po mieście. Wala do drzwi o 13 że już mamy się wyprowadzać. Masakra zero organizacji. Biorą pieniądze a nic nie kontrolują. Sprzątaczka sprzątala po 4 dniu naszego pobytu. Codziennie trzeba było sprzątać podłogę bo było tyle piachu i syfu. A na koniec jeszcze przyczepila się że jest brudny ręcznik adziecko jadło brzoskwinie i wytarlam je ręcznikiem. Jednym słowem totalna porażka!!

Dziękujemy, Anna D
Zrecenzowano: 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel niby 3+ gwiazdki ale standard naprawdę bardzo niski. Dość brudno w całym obiekcie, widać, że wiele miejsc były dawno dawno niemyte, codzienne wycieranie podłóg na korytarzach, hallach i w pokojach polega na rozmazywaniu brudu smierdzacymi ścierkami. W hotelu jest wiele przeszkleń, które także wymagają umycia.
Jeśli chodzi o jedzenie to jest dość smacznie, ale tlusto (normalne dla all inclusive w podobnych krajach). Wybór nienajwiekszy ale wystarczający na mały hotel, i tak nie zje się wszystkiego. Często jedzenie było chłodn i widać, że wykorzystuje się to co zostało do następnych potraw na 1, 2 i 3 dni później (chociaż wyschniety tygodniowy makaron do spaghetti to przesada).
Największy i najgorszy wpływ na niski standard hotelu ma tragiczna obsługa, czyli studenci, którzy mają wyrąbane na wszystko. Nie obchodzi ich zupełnie nic, są wiecznie niezadowoleni, że w ogóle muszą tam być, a nawet czasem zachowują się arogancko w stosunku do gości. Z nudów depilują sobie brwi za barem lub leżą na kanapach w lobby.
Oferta all inclusive bardzo bardzo uboga. Brunch oraz popołudniowe przekąski to ciastka z marmoladą. Lody popołudniowe wydawane są przez niezadowolonych studentów w suchych wafelkach i non stop odmrazane i zamrazane. Kawa dostępna w hotelu to jakieś za przeproszeniem siuśki z automatu, które kolorem i zapachem nawet nie przypominają kawy, a kawa z ekspresu dostępna w barze w lobby nie jest w ofercie all inclusive i jest dodatkowo płatna.
Bar przy basenie nieczynny. Muzyka puszczana w lobby nie do zniesienia i puszczana tak głośno, że nie da się siedzieć. Ratownik praktycznie nieobecny nad basenem (siedział sobie w lobby z nudów i nawet by się nie zorientował, że ktoś utonął).
Pokoje w porządku, ale za to łazienki to nieporozumienie. Basen rozlatujący się.
Zdecydowanie nie polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, pszafraniec99
Zrecenzowano: 13 września 2018

Hotel kompletna pomyłka. Byliśmy na tygodniowym wyjeździjcie.Jedzenie okropne,śmierdzące,zimne.Sprzątanie pokoju polegało na wyrzuceniu śmieci i dołożeniu papieru toaletowego. Na śniadanie były do picia plastikowe kubki do zimnych napoi.Brudne widelce a noży brak. Grzyb w łazience. W basenie woda brudna, zielona i odpadają płytki ze ściany. Otoczenie basenu też brudne. Obsługa nieuprzejma.Drinki w ofercie all inclusive płatne 6,5 lv których i tak nie umieli przygotować(pani szukała przepisu w zeszycie).Odradzam. Szkoda nawet 1000 zł z last minute.Nie warto.Proszę nie zwracać uwagi na pozytywne opinie bo są nieobiektywne.Ostrzegam przed tym hotelem.

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokojach jest brudno
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Edyta K
Zrecenzowano: 20 czerwca 2018

Polecam. Pokoje czyste sprzątane codziennie. Jedzenie super duży wybór od mięs, serów warzyw owoców po ryby. Basen w którym można pływać a nie tylko brodzić. Obsługa zawsze uśmiechnięta. Polecam dla rodzin lubiących ciszę i aktywny wypoczynek.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Renata P
Zrecenzowano: 7 czerwca 2018

Bardzo fajny hotel.
Doskonała kuchnia, bardzo miła obsługa.
Przyjazny klientom właściciel.
Można porozumieć się w kilku językach.
Czyste pokoje i sprzatane na bieżąco.
Polecam
A very nice hotel.
Excellent kitchen, very nice service.
Customer-friendly owner.
You can communicate in several languages.
Clean rooms and cleaned up to date.
Recommend

Termin pobytu: maj 2018