Złote Piaski

“Bardzo smacznie!”

Steak House Old Oak Staria Dab
Nr 5 wśród 46 Restauracje (Złote Piaski)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Jedzenie wyjątkowo smaczne, choć porcje mogłyby być większe Polecam z czystym sercem owoce morza - kalmary, krewetki i langustynki wspaniale przyrządzone!

Do tego - przemiła obsługa, która mówi po polsku

Dziękujemy, bobisiowa

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Smakuje nam jedzenie, bardzo smaczne polecam :) dobra pizza smaczna hawajską jadłem i mi smakowała i soczek pomarańczowy piłem i też dobry był

Dziękujemy, Pekaxiq
Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Z uwagi na to że mieliśmy wykupione wczasy AL to ta knajpke mieliśmy tuż obok naszego hotelu PRESTIGE i zdecydowaliśmy że jeden dzień odpuszczamy obiad w hotelu i jemy na mieście...muzyka na żywo na plus, ryba dorada bdb...gorzej może z kalmarami ale mogę polecieć na pewno dobrze zjecie.
Ps. Gdybym miał kupować jeszcze raz wycieczkę to kupił bym HB a stołowalbym się właśnie tam.
Za 3 dorosłe osoby 2 dzieci wydaliśmy 77lew (ok.160zł)

Dziękujemy, LUCSCAYWALKER
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ok. Było smacznie. Zupa pomidorowa rewelacja. Baranina również bardzo dobra. Polecam ją wszystkim cenionym smaku

Dziękujemy, Ryszard T
Zrecenzowano 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na obiad po spacerze.
Zamówiliśmy kurczaka po chińsku i z grzybami. Zarówno jeden jak i drugi był na wpół surowy i twardy. Porcje ogólnie duże, zupki(kremy) bez polotu. Obsługa miła mimo, że widziała nasze niezadowolone miny

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kamil S

Steak House Old Oak Staria Dab — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Złote Piaski, Warna

Złote Piaski, Warna

Byłeś(-aś) w Steak House Old Oak Staria Dab? Podziel się wrażeniami!