Nasza ulubiona miejscówka :)

Zrecenzowano: 30 lipca 2019
mija_fm
Brzeszcze, Polska
Dobre drinki, świetna lokalizacja!

Pyszne drinki, duży wybór Świetna lokalizacja, dużo leżaków! Byliśmy 08.2018, ludzi co dziwne nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 października 2018
niemaciej
Białystok, Polska

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Świetne miejsce. Spędziliśmy tam sporo czasu. Pyszne drinki, rewelacyjne shoty, dobra shisha, a obsługa genialna :) Dobrze się siedzi przy barze, można spróbować różnych kombinacji shotów. :) Dobra miejscówka.

Dziękujemy, mija_fm
Zrecenzowano: 1 października 2018

Pyszne drinki, duży wybór
Świetna lokalizacja, dużo leżaków!
Byliśmy 08.2018, ludzi co dziwne nie aż tak dużo :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, niemaciej
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018

Świetny bar plażowy, z dużym wyborem napojów alkoholowych w całkiem rozsądnych cenach (szczególnie polecam duże drinki w dzbanku dla kilku osób). Muzyka od rana do wieczora (rano cicho, o zachodzie słońca już głośniej - ludzie tańczą wokół baru).
Polecam młodym ludziom, nie polecam rodzinom z małymi dziećmi :)

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, ancza95
Zrecenzowano: 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

5 l drineczki za 40-80 lewa. Uczciwa ilość alkoholu, w smaku dobre, w dzień miły chillout w głośnikach. Do tego na plaży praktycznie przy samym morzu. Jest super :)

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, 720karolinaw
Zrecenzowano: 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce na plaży gdzie muzyka pieści uszy a drinki podniebienie. Uśmiechnięci ludzie,super klimat. Polecam.Ceny jak w Polsce

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, W5867WFkrzysztofk