Złote Piaski
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem teraz w hotelu na wakacjach jest super ładna pogoda .baseny dwa jedzenie Porządku dobre dużo ludzi sklepów.na tydzień super .plaza jest ładna polecam hotel blisko.reception ludzie miły.;):):):)

Dziękujemy, 144alicjaz
Zrecenzowano: 6 września 2019

Jak za taka cenę, która zapłaciłem nie spodziewałem się za wiele. Hotel bardzo fajny do wypoczynku, pokoje duże, miejsce hotelu w samym centrum. Do płazy 400 metrów. Śniadania każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyny minus to pan na recepcji w wieku koło 40 lat z broda. Chyba pomylił prace lub pracuje tu za karę. Co do czystości jego garderoby tez można mieć dużo do powiedzenia.

Dziękujemy, sebastian770820
Zrecenzowano: 6 września 2019

MINUSY:
-Winda: Jeździ jak chce i kiedy chce. Jedna nie działa wcale, pozostałe dwie zatrzymują się na losowych piętrach i potrafią przez kilka minut nie przyjeżdżać wcale, do tego maleńkie, nie wyobrażam sobie jak miałaby sie tam zmieścić rodzina. My akurat mamy pokoj na 2 pietrze, wiec zostaja schody, ale warto wspomniec, ze hotel ma ich aż 11..
-Kimatyzacja: Nie działa, natomiast ze skrzynki od klimatyzacji na zewnątrz jest ciągły wyciek na balkon, co skutkuje nieustanną kałużą, od której gnije podłoga i ściany
-Toaleta: Brak spłuczki, chyba nie musze nic dodawać..
-Sufit: Grzyb, naciek, nie mam pojęcia co to jest, zdjęcie zamieszczam w komentarzu, napewno nie jest to ani ładne ani higieniczne
PLUSY:
-Lokalizacja: Hotel w samym centrum, 5 minut od plaży
-Śniadania: Zawsze smaczne i świeże

Podsumowując moim zdaniem hotel mimo niskiej ceny nie jest wart uwagi, brud i mnostwo usterek technicznych. Moze nada sie jedynie dla tych, ktorzy w pokoju jedynie spia i nie cenia sobie estetyki ani porzadku. Ja na pewno nie bede polecac.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Wiktoria A
Zrecenzowano: 6 września 2019

+ pokoje sprzątane na bieżąco,
+ dobra lokalizacja (do plaży 2-3 minuty),
+ bliskość wielu sklepów i restauracji,
+ widok z 11 piętra fenomenalny,
+ przestronny pokój, schludna łazienka,
+ możliwość gry w tenisa stołowego, piłkarzyki i bilard (mały minus za brak klimatyzacji w sali gier),
+ niektóre osoby z obsługi starały się rozmawiać z nami w języku polskim,
+ klimatyzacja w pokoju, lodówka,
+ sympatyczna i pomocna obsługa,
+ przystępna cena (za dwie osoby 3500 zł, śniadanie+obiadokolacja, 7 dni)

- konieczność noszenia plastikowych, niewygodnych opasek,
- pilnowanie gości, czy nie nalewają sobie czegoś, czego nie mogą - na obiadokolację nie mogliśmy pić soków, jedynie wodę (soki tak czy siak sztuczne),
- basen zewnętrzny czynny tylko do 17, brak animacji (w innych hotelach w okolicy cały czas coś się działo, były otwarte nawet do 20),
- jedzenie bez szału, powtarzalne,
- windy, z trzech działały tylko dwie, czasami nawet tylko jedna, były wąskie, ciasne, zamykały się kiedy chciały, potrafiły kogoś przytrzasnąć, czekało się czasami po 10 minut,
- panie sprzątające nie porozumiewały się w języku angielskim, można było dogadać się jedynie na migi,
- hotel na polskie standardy powinien mieć maksymalnie 3 gwiazdki, jest już trochę zniszczony, widać, że powoli idą na ilość, a nie na jakość,
- podczas spożywania posiłków miało się wrażenie, że obsługa liczy każdy kęs, ponadto dosłownie czaili się, by zabrać nam talerze sprzed nosa, mimo, że nie zjedliśmy do końca.

Wrażenia po 7-dniowym pobycie uważam za udane, czuć jednak mały niedosyt. Codziennie jedliśmy na mieście, obiadokolacje nie zachęcały, spokojnie mogliśmy wybrać opcję z samymi śniadaniami. Widok z balkonu wynagradzał wszystko.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, mlcrk
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odpoczynek pierwsza klasa, basen i bliskość morza, pozwalają na mobilność w każdym kierunku. Znakomita obsługa, a w szczególności barmani - wystarczy zamienić trzy słowa aby doświadczyć, że Ci ludzie są bardzo pozytywnie nastawieni na człowieka. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tu przyjadę.

Dziękujemy, Marta L