Złote Piaski
Zrecenzowano: 6 września 2019

Jak za taka cenę, która zapłaciłem nie spodziewałem się za wiele. Hotel bardzo fajny do wypoczynku, pokoje duże, miejsce hotelu w samym centrum. Do płazy 400 metrów. Śniadania każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyny minus to pan na recepcji w wieku koło 40 lat z broda. Chyba pomylił prace lub pracuje tu za karę. Co do czystości jego garderoby tez można mieć dużo do powiedzenia.

Dziękujemy, sebastian770820
Zrecenzowano: 6 września 2019

MINUSY:
-Winda: Jeździ jak chce i kiedy chce. Jedna nie działa wcale, pozostałe dwie zatrzymują się na losowych piętrach i potrafią przez kilka minut nie przyjeżdżać wcale, do tego maleńkie, nie wyobrażam sobie jak miałaby sie tam zmieścić rodzina. My akurat mamy pokoj na 2 pietrze, wiec zostaja schody, ale warto wspomniec, ze hotel ma ich aż 11..
-Kimatyzacja: Nie działa, natomiast ze skrzynki od klimatyzacji na zewnątrz jest ciągły wyciek na balkon, co skutkuje nieustanną kałużą, od której gnije podłoga i ściany
-Toaleta: Brak spłuczki, chyba nie musze nic dodawać..
-Sufit: Grzyb, naciek, nie mam pojęcia co to jest, zdjęcie zamieszczam w komentarzu, napewno nie jest to ani ładne ani higieniczne
PLUSY:
-Lokalizacja: Hotel w samym centrum, 5 minut od plaży
-Śniadania: Zawsze smaczne i świeże

Podsumowując moim zdaniem hotel mimo niskiej ceny nie jest wart uwagi, brud i mnostwo usterek technicznych. Moze nada sie jedynie dla tych, ktorzy w pokoju jedynie spia i nie cenia sobie estetyki ani porzadku. Ja na pewno nie bede polecac.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Wiktoria A
Zrecenzowano: 6 września 2019

+ pokoje sprzątane na bieżąco,
+ dobra lokalizacja (do plaży 2-3 minuty),
+ bliskość wielu sklepów i restauracji,
+ widok z 11 piętra fenomenalny,
+ przestronny pokój, schludna łazienka,
+ możliwość gry w tenisa stołowego, piłkarzyki i bilard (mały minus za brak klimatyzacji w sali gier),
+ niektóre osoby z obsługi starały się rozmawiać z nami w języku polskim,
+ klimatyzacja w pokoju, lodówka,
+ sympatyczna i pomocna obsługa,
+ przystępna cena (za dwie osoby 3500 zł, śniadanie+obiadokolacja, 7 dni)

- konieczność noszenia plastikowych, niewygodnych opasek,
- pilnowanie gości, czy nie nalewają sobie czegoś, czego nie mogą - na obiadokolację nie mogliśmy pić soków, jedynie wodę (soki tak czy siak sztuczne),
- basen zewnętrzny czynny tylko do 17, brak animacji (w innych hotelach w okolicy cały czas coś się działo, były otwarte nawet do 20),
- jedzenie bez szału, powtarzalne,
- windy, z trzech działały tylko dwie, czasami nawet tylko jedna, były wąskie, ciasne, zamykały się kiedy chciały, potrafiły kogoś przytrzasnąć, czekało się czasami po 10 minut,
- panie sprzątające nie porozumiewały się w języku angielskim, można było dogadać się jedynie na migi,
- hotel na polskie standardy powinien mieć maksymalnie 3 gwiazdki, jest już trochę zniszczony, widać, że powoli idą na ilość, a nie na jakość,
- podczas spożywania posiłków miało się wrażenie, że obsługa liczy każdy kęs, ponadto dosłownie czaili się, by zabrać nam talerze sprzed nosa, mimo, że nie zjedliśmy do końca.

Wrażenia po 7-dniowym pobycie uważam za udane, czuć jednak mały niedosyt. Codziennie jedliśmy na mieście, obiadokolacje nie zachęcały, spokojnie mogliśmy wybrać opcję z samymi śniadaniami. Widok z balkonu wynagradzał wszystko.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, mlcrk
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odpoczynek pierwsza klasa, basen i bliskość morza, pozwalają na mobilność w każdym kierunku. Znakomita obsługa, a w szczególności barmani - wystarczy zamienić trzy słowa aby doświadczyć, że Ci ludzie są bardzo pozytywnie nastawieni na człowieka. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tu przyjadę.

Dziękujemy, Marta L
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Shipka z pewnością nie ma 4 gwiazdek może co najwyżej 2 ;) Hotel wymaga generalnego remontu bo czasy świetności ma już dawno za sobą. Położony jest w centrum więc nawet w nocy pomimo zamkniętych okien słychać było odgłosy bawiących się turystów. Bardzo blisko do plaży co jest dużym plusem. Basen bardzo przyjemny ,zawsze były wolne leżaki. Pokój na pierwszym piętrze nie był najgorszy ale materace na łóżku miały plamy. Łazienka okropna, zasłona prysznicowa obok toalety brudna, pleśń na ścianach, zardzewiałe kratki odpływowe, brak wentylacji i rybiki spacerujące po ścianie. Obsługa w hotelu praktycznie nie zna angielskiego więc ciężko się porozumieć. Pracownicy hotelu smutni i zniechęceni co widać na pierwszy rzut oka. Ich zachowanie m.in. sprzątanie stołu poprzez wytrzepanie obrusa na podłogę czy zastępowanie barmana przez panią która nie ma pojęcia jak zrobić drinka z karty potwierdza, że są tam ludzie z przypadku. Jedzenie w hotelu to najtańsze produkty ( lody z proszku i chemii, soki to woda i barwnik, pasztet z puszki, najtańsze wędliny i najgorszy gatunek mięsa). Codziennie ta sama zupa przerabiana na różne wersje. Jedzenie, które zostało z poprzedniego dnia było przerabiane na inne dania itd więc nic dziwnego, że poważnie się zatruliśmy po dwóch dniach pobytu. Nie dotyczy to tylko nas bo inni goście hotelu też mieli problemy żołądkowe. Płaciliśmy w opcji all inclusive 7 dni 2200 zł za osobę i żałujemy, że wybraliśmy ten hotel bo rok wcześniej w podobnej cenie w innym hotelu mieliśmy o wiele lepszy standard. Nie było przekąsek poza talerzem suchych ciastek, które zostały z poprzedniego dnia. Generalnie radzę omijać szerokim łukiem to miejsce i poważnie się zastanowić czy warto ;)

Dziękujemy, Paulina2510