Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Polecam gorąco zabawy z Animatorem Kolya Diakonyuk! Fantastyczny facet. Potrafi zachęcić ludzi do zabawy, i widać że, robi to z ogromną pasją. Świetnie się z Nim bawiłam. Animator na 200 %. Pozdrawiam serdecznie :)

Dziękujemy, Eveline F
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel trochę stary z wyglądu. Pokoje, recepcja, bar zadbany, codziennie jest sprzątane. Obsługa młoda
ale miła bz. Wifi działa (lub nie) tylko w recepcji. Wszystkie możliwe alkohole na barze. Posiłki dobre, ale mogą być lepsze. Przy plazy bar i przekąski (hot dogi, hamburgery). Leżaków jest dosyć sporo, warto zająć ale uda się cos zdobyć również bez zajmowania. Hotel ogolnie oceniam na 6/10, wszystko okej ale nie urywa.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Janek P
Zrecenzowano: 23 lipca 2018

Bardzo dobry hotel,warty wybrania. Położony przy promenadzie,na jej końcu jako przed ostatni.Bliskość plaży super, od hotelu dzieli tylko szerokość wspomnianej promenady.Do centrum Złotych Piasków spacerkiem ok. 20 min, można się też dostać kursującą co chwilę kolejką- 4 leva bilet.Basen niewielki,lecz nie korzystałam z niego gdyż wolę plażę, w dodatku tak blisko :).Bar na plaży czynny od 8 do 19,30 wybór drinków i napojów jak w barze głównym w lobby.Drinki przygotowywane uczciwie, nie rozcieńczane.Jedzenie pyszne , duży wybór, bardzo dużo owoców do wszystkich posiłków.Czysto w restauracji, na bieżąco sprzątane stoliki bez tłoku.J mieszkałam w wyższej części hotelu na 9 piętrze z bocznym widokiem na morze.Pokoje czyste, sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane, kosmetyki podstawowe w łazience.W lobby hotelowym bar, czynny 24h, obsługa sympatyczna, wybór alkoholi i drinków bardzo dobry.W tym hotelu brak animacji, mnie to osobiście nie przeszkadzało. Animacje dla dzieci odbywały się w "siostrzanym" hotelu wyżej -Green Park.Czytając wcześniej opinie jestem zdziwiona co ludzie wypisują, no cóż natura Polaka nie pozwala mu nie narzekać. Co do nieprzyjemnego zapachu, wynikającego z bliskości oczyszczalni ścieków nie potwierdzam, spacerowałam w tamtą stronę i nic nie było czuć nieprzyjemnego,jest to jednak trochę oddalone od hotelu.Podsumowując hotel super, położenie super. Wszystko ok. Bardzo udane wakacje. POLECAM.

Termin pobytu: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, izis1965
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2017

Jesli chodzi o lokalizacje względem plaży to jest o.k hotel jest położony na końcu miasta a 100m za hotelem jest oczyszczalnia ścieków, smród jest niewiarygodny!!!! Wyjechaliśmy po raz pierwszy i OSTATNI z biura Rainbow Tours które tak jak kiedyś inne biura skupują dla swoich turystów najtańsze pokoje, gdyż hotel składa się z 2 budynków dla gości zamożnych super full wypas, my niestety do nich się nie zaliczaliśmy, choć wycieczka nie była tania. Rezydenci bardzo młodzi niewiele mogą załatwić z "Bułgarską kliką". Na pierwszym spotkaniu nasza rezydentka się nawet nie pojawiła przyszła w zastępstwie jakaś Pani. Nadmienię ,że w Bułgarii jestem 3 raz i zawsze byłam zadowolona. Hotel masakra nigdy nie miałam tak wstrętnego pokoju z widokiem na śmietnik ( zawsze myślałam że ludzie przesadzają) łazienka masakra, kiedy zgłosiłam w recepcji że nie mam pokoju jaki mam zapisany w umowie z biurem to recepcjonista powiedział że mi da pokój z widokiem na morze jak dopłacę mu 24 lewa tj o.k 50 zł za dzień. opcja All to fikcja przekąski w barze na plaży to tylko hamburger w zimnej zamrożonej bułce, opcja ALL jeśli chodzi o alkohole to porażka 2 rodzaje miejscowego Vermutu, Rum , piwo tak rozcieńczone jak woda, cola , mirinda sprite i może jeszcze coś bezalkoholowego, kawa z ekspresu z mlekiem to też fikcja z dyszy od mleka leci woda. Wszystko podawane i w hotelu i na plaży w plastykowych kubkach. Wyżywienie masakra totalny syf, właściwie nie było co jeść, lody to też fikcja podawane tylko w trakcie posiłków bo później w ciągu dnia niedostępne. Kiedy kończyła się godzina posiłku gaszono światło w restauracji i nie miało znaczenia że ludzie jeszcze kończą posiłki, a i oczywiście hit moja znajoma w sałatce miała zużyty plaster opatrunkowy który rano miał na palcu kelner który smażył naleśniki, a i jeszcze raz na pobyt przysługiwała nam kolacja Ala karte którą trzeba zamowić dzień wcześniej, rano zgłaszałam ten fakt menagerowi restauracji ale trzeba to zgłosić w recepcji , jak poszłam po kolacji o godz 19.15 okazało się że specjalista ktory przyjmuje te zamówienia na następny dzień był tylko od 17 do 18 i już nie ma możliwości zmówienia kolacji. Próbowałam interweniować u Pani rezydent ale rozmowa nie należała do miłych , bo jak ja mogę coś od niej wymagać, dopiero jak powiedziałam że dysponuje filmami ze stołówki i pozostałymi to zainterweniowała i dostaliśmy kolację , która była tak samo smaczna jak reszta wyżywienia w hotelu. W hotelu mnóstwo gości z Rumuni i Rosji. Animacje dla dzieci nie istnieją w tym hotelu , choć w ofertach biur podróży są. Ogólnie nie jestem wymagająca ale to przeszło moje najtragiczniejsze wizje, proszę mi wierzyć nie jedźcie tam bo wrócicie bardziej zmęczeni niż wyjechaliście. Ja wróciłam chora zaraz w dniu powrotu skończyłam w szpitalu z podejrzeniem Salmonelli, na szczęście to było tylko zatrucie pokarmowe. Ogólnie hotel brudny zaniedbany, jedzenie koszmarne, obsługa nienawidzi swoich gości!!! zaczynając od recepcji a kończąc na restauracji, do centrum miasta daleko, i oczywiście wszędzie chcą Was oszukać , więc pilnujcie się. Podsumowując moje wspomnienia o miłej, czystej i pełnej życzliwych ludzi Bułgarii legły w gruzach. Jestem obiektywna w tym co piszę, ja też czytałam przed wyjazdem komentarze ale myślałam że ludzie wydziwiają, ale tam naprawdę jest masakra!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Nasz pokój 2 piętro 236 MASAKRA!!
Termin pobytu: sierpień 2017
6  Dziękujemy, sylwiam980
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2017

Bardzo dobry hotel. Bez dodatkowej opłaty dostaliśmy pokój z widokiem na morze na 5 piętrze. Pokoje zadbane, sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane ( pozostawiane w łazience na podłodze zaraz były wymieniane na czyste). Restauracja duża, posiłki bardzo różnorodne i uzupełniane na bieżąco. Stoliki sprzątane przez miły personel zaraz po ich opuszczeni i w trakcie posiłku. Wymieniane nawet na bieżąco obrusy te ubrudzone. Basen duży, dla dzieci 70 cm oddzielony dla bezpieczeństwa od głębszego 1,40 cm. Bary przy basenie i na plaży obsługiwane przez miłych barmanów :) . Leżaki w cenie pobytu na plaży , duża ilość, zajmowane dopiero po śniadaniu. Przy basenie dużo wcześniej, niestety :( . Spokojna okolica do centrum około 3 km , spacerkiem około 30 minut , lecz można dostać się kolejką , która jezdzi do póznych godzin nocnych, frajda dla dzieci. Niedaleko przystań jachtowa można wybrać się prywatnie na rejs. Brak placu zabaw dla dzieci, chociaż na zdjęciach oferty hotelu jest na plaży.... a na mini disco trzeba iść do innego hotelu pod górkę. Animatorzy przychodzili dwa razy dziennie malować dzieciom buzie. Ogólne wrażenie bardzo dobre .Gorąco polecamy

Termin pobytu: czerwiec 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, niusia785