Byłam w tym hotelu we wrześniu 2019 z koleżanką miałyśmy opcję all-inclusive. Hotel czysty, elegancki.
Łazienka ma dwie umywalki, wannę, duzy prysznic, toaletę i bidet. Ręczniki zmieniane codziennie. Dodatkowo pokoje wyposazone w szlafrok i jednorazowe kapcie. Bardzo duże przestronne, piękny widok na morze.
Hotel pięknie prezentuje sie na tle innych. Hotel ma duże baseny połączone w jeden, wygodne leżaki i zjeżdżalnie wśród drzew a także "małpi gaj", dodatkowo basen kryty i spa. Jedzenie dobre urozmaicone, świeże. Kilka opcji przekasek do wyboru w ciagu dnia: pannini, pizza, paella, świeże owoce. Animacje ciekawe choć nie ma ich tak duzo by mogły męczyć. Wieczorami ciekawe pokazy. Hotel ma jeden minus, a mianowicie nie posiada wydzielonej części hotelowej na plaży z leżakami. Ma się to ponoć zmienić od przyszłego sezonu. Cena leżaków z parasolem i materacem na plazy to 36 BGN. Ogólnie polecam!

Dziękujemy, eciulla
Zrecenzowano: 6 września 2019

Witam, dużo podrudziejemy po Grecji w all, baliśmy się wakacji w Bułgarii. Ale wybraliśmy hotel Melia Grand Hermitage 5*. Jedzenie super, dużo smaczne , sery owoce kilka smaków lodów w kubeczkach waflowych, ryby, grill, pączki dunkin na śniadanie, restauracja włoska oraz niemiecka, żadnej monotonności, do tego pizza robiona poza restauracjami.Super zupy. Wkurzający tylko ludzie którzy nabiorą cały talerz i zostawiają, a w Afryce głodują. Alkohole drinki w kupkach 0,5L i bardzo dobre. Barmani nie żałują alkoholu choć można już od rana mieć bombkę, wiec zaczynaliśmy od samej coli, cola sprite fanta oryginalne.Dobra kawa z expresu ciśnieniowego na barze. Basen spoko tylko w sierpniu woda już chłodniejsza z rana ale po 13 już ok, Do tego basen kryty z podgrzewaną wodą. Animacje tez super, występy animatorów, itp dla dzieci zdzieralne, park linowy boisko. Wersja level niekonieczna bo basen jest w cieniu raczej dla dziadków. Leżaki zawsze udało nam się znaleźć. Plaża super piasek drobny i czysto lazurowe morze ciepłe. Jedynie plaża publiczna płatne leżaki 86zł za dzień, ale jest też free zone gdzie można użyć kocyka. Do 12 check-out ale opaski zostają. Planujemy w przyszłym roku z dziećmi wrócić do tego hotelu .Podsumowując jesteśmy bardzo wybredni a ten hotel był dla nas najlepszy jaki byliśmy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam 8 piętro
1  Dziękujemy, konsolownia
Zrecenzowano: 1 września 2019

W hotelu tym byłam w ostatni tydzień sierpnia. Do hotelu dojechałam dopiero o 01.30 ale tutaj kwestia lotów. Nie miałam opcji The Level i uważam ze nie nie jest ona as tak potrzebna. Meldowałam się w ogólnej recepcji i tak były tylko 3 rodziny wiec szybko poszło. Ogólnie hotel oceniam naprawdę bardzo dobrze, trudno się doszukać jakiegokolwiek minusa wiec tak na sile to mogę stwierdzić ze woda w basenie była już zimna, czułam się jak w naszym Bałtyku posiłki również dobre każdy coś znajdzie dla siebie i jest to opcja all inclusive w pełnej parze a nie ze się skończy jakiś posiłek pomiędzy głównymi i koniec. Jeszcze jeden mały minus to rezerwacja leżaków. Będąc na basenie o 8.30-9.00 trudno było znaleźć 3 leżaki obok siebie. Rzeczniki na basen można co chwile zmieniać ale jedynie do 16 po tej godzinie nie dostaniemy już ręcznika chodzić wypożyczalnia działa do 18.30. A jakby ktoś się wybierał na plaże to za komplet leżaków z parasolem
Liczą sobie 36lewa czyli jakieś 86zl

1  Dziękujemy, Paulina W
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel rzeczywiście przygotowany pod dzieci, jak w pozostałych recenzjach. Jedyna co przeszkadza to, głośne imprezy do 23:00, że swobodnie można tańczyć w pokoju przy zamkniętych oknach. Nie wpływa to korzystnie na sen niespełna dwuletniego dziecka delikatnie mówiąc. Nie pomógł nawet kilkukrotny kontakt z recepcją.
Jedzenie bardzo tłuste. Jako wegetarianin po tygodniu jedzenia ryb nie mogłem już na nie patrzeć.

Dziękujemy, kopiartstudio
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Fantastyczny hotel położony wśród drzew, niezliczone atrakcje dla dzieci, 3 zjeżdżalnie, park linowy, baseny, sala zabaw dla dzieci, trampolina i place zabawa. Cudowne animacje, szczególne podziękowania dla Patrycji, Oliwi i Ivo! Zresztą cała obsługa zasługuje na uznanie, uśmiech nie schodził im z twarzy i widać było, że świetnie bawią się w pracy :) Jedzenie różnorodne i każdy znajdzie coś co lubi, codziennie inny wybór mięs i ryb! Polecam serdecznie dla rodzin z dziećmi !

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Barbara S