Zrecenzowano: 6 września 2019

Witam, dużo podrudziejemy po Grecji w all, baliśmy się wakacji w Bułgarii. Ale wybraliśmy hotel Melia Grand Hermitage 5*. Jedzenie super, dużo smaczne , sery owoce kilka smaków lodów w kubeczkach waflowych, ryby, grill, pączki dunkin na śniadanie, restauracja włoska oraz niemiecka, żadnej monotonności, do tego pizza robiona poza restauracjami.Super zupy. Wkurzający tylko ludzie którzy nabiorą cały talerz i zostawiają, a w Afryce głodują. Alkohole drinki w kupkach 0,5L i bardzo dobre. Barmani nie żałują alkoholu choć można już od rana mieć bombkę, wiec zaczynaliśmy od samej coli, cola sprite fanta oryginalne.Dobra kawa z expresu ciśnieniowego na barze. Basen spoko tylko w sierpniu woda już chłodniejsza z rana ale po 13 już ok, Do tego basen kryty z podgrzewaną wodą. Animacje tez super, występy animatorów, itp dla dzieci zdzieralne, park linowy boisko. Wersja level niekonieczna bo basen jest w cieniu raczej dla dziadków. Leżaki zawsze udało nam się znaleźć. Plaża super piasek drobny i czysto lazurowe morze ciepłe. Jedynie plaża publiczna płatne leżaki 86zł za dzień, ale jest też free zone gdzie można użyć kocyka. Do 12 check-out ale opaski zostają. Planujemy w przyszłym roku z dziećmi wrócić do tego hotelu .Podsumowując jesteśmy bardzo wybredni a ten hotel był dla nas najlepszy jaki byliśmy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam 8 piętro
2  Dziękujemy, konsolownia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Quality_Manager_MGH, Guest Relations Officer, Melia Grand HermitageOdpowiedź udzielona 13 listopada 2019

Dear konsolownia,

Thank you for taking the time to write this fantastic review about your stay with us. We are very pleased to learn that we were able to provide you with a service that you deserve.
We will be delighted to host you again and make your stay as comfortable as this one.

Zrecenzowano: 1 września 2019

W hotelu tym byłam w ostatni tydzień sierpnia. Do hotelu dojechałam dopiero o 01.30 ale tutaj kwestia lotów. Nie miałam opcji The Level i uważam ze nie nie jest ona as tak potrzebna. Meldowałam się w ogólnej recepcji i tak były tylko 3 rodziny wiec szybko poszło. Ogólnie hotel oceniam naprawdę bardzo dobrze, trudno się doszukać jakiegokolwiek minusa wiec tak na sile to mogę stwierdzić ze woda w basenie była już zimna, czułam się jak w naszym Bałtyku posiłki również dobre każdy coś znajdzie dla siebie i jest to opcja all inclusive w pełnej parze a nie ze się skończy jakiś posiłek pomiędzy głównymi i koniec. Jeszcze jeden mały minus to rezerwacja leżaków. Będąc na basenie o 8.30-9.00 trudno było znaleźć 3 leżaki obok siebie. Rzeczniki na basen można co chwile zmieniać ale jedynie do 16 po tej godzinie nie dostaniemy już ręcznika chodzić wypożyczalnia działa do 18.30. A jakby ktoś się wybierał na plaże to za komplet leżaków z parasolem
Liczą sobie 36lewa czyli jakieś 86zl

1  Dziękujemy, Paulina W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Quality_Manager_MGH, Guest Relations Officer, Melia Grand HermitageOdpowiedź udzielona 12 listopada 2019

Dear Paulina W,

Thank you very much for staying with us and for publishing your kind review. We are very pleased to read that your stay with us was both comfortable and enjoyable.
We do appreciate all your lovely comments and hope to welcome you again in the near future.

Kind regards,

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel rzeczywiście przygotowany pod dzieci, jak w pozostałych recenzjach. Jedyna co przeszkadza to, głośne imprezy do 23:00, że swobodnie można tańczyć w pokoju przy zamkniętych oknach. Nie wpływa to korzystnie na sen niespełna dwuletniego dziecka delikatnie mówiąc. Nie pomógł nawet kilkukrotny kontakt z recepcją.
Jedzenie bardzo tłuste. Jako wegetarianin po tygodniu jedzenia ryb nie mogłem już na nie patrzeć.

Dziękujemy, kopiartstudio

Dear kopiartstudio,

we want to thank you for taking the time to review us on TripAdvisor. We feel genuinely sad to read that your stay with us was anything less than perfect. Our guests' comfort is our main priority and we are really sorry that you couldn't fully enjoy your stay with us due to our evening entertainment program. Please accept our sincere apologies. However, as a summer holiday hotel, it’s hard for us to guarantee the maximum level of silence before 23:00.
We would love if you’d consider giving us a second chance at building great holiday memories together. Please do not hesitate to contact me next time when you decide to visit us. As we always try to meet the specific requirements of our guest I will be more than happy to assist you and to offer you more vegetarian options according to your individual taste.

Kind regards,

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Fantastyczny hotel położony wśród drzew, niezliczone atrakcje dla dzieci, 3 zjeżdżalnie, park linowy, baseny, sala zabaw dla dzieci, trampolina i place zabawa. Cudowne animacje, szczególne podziękowania dla Patrycji, Oliwi i Ivo! Zresztą cała obsługa zasługuje na uznanie, uśmiech nie schodził im z twarzy i widać było, że świetnie bawią się w pracy :) Jedzenie różnorodne i każdy znajdzie coś co lubi, codziennie inny wybór mięs i ryb! Polecam serdecznie dla rodzin z dziećmi !

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Barbara S

Dear Barbara S,

We are very glad that you chose Melia Grand Hermitage for your family holiday in Golden Sands. Thank you for taking the time to share your positive experience. As we always aim to provide the best service it is very rewarding to know that we succeed.
Your pleasant words about our colleagues Patrycji, Oliwi i Ivo are very much appreciated.
We believe that our hotel is the perfect place on Golden Sands for families with children and will be very delighted to welcome you again.

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel olbrzymi ponad 700 pokoi. Trzeba się nachodzić żeby poznać hotel. Mieliśmy wykupiona opcje the level. Wyżywienie w restauracji bardzo dobre. Przekąski oraz inne dodatki tez super. Kelnerzy i kelnerki z dużym opóźnieniem przynosili napoje do posiłków. W restauracji level nie było możliwości samodzielnego nalewania napojów. Najczęściej dostawaliśmy je po skończonym posiłku lub po interwencji u szefowej. Osobny podgrzewany basen gdzie były wolne leżaki w cieniu drzew lub na słońcu tez był super i co najważniejsze był czysty. Kelnerki roznosiły owoce i napoje które można było samodzielnie dostać w barze. Przekąski były bardzo daleko i przy głównym basenie. Pokój hotelowy powinien posiadać możliwość przegrody na dwie strefy w przypadku pobytu z dziećmi. Po zameldowaniu W pokoju zastaliśmy bieliznę damską po poprzednich turystach i brudny przycisk spłuczki w toalecie a także bardzo zagrzybiale połączenie kabiny prysznicowej z podłoga. Wykładziny dywanowe ze szparami, ubytkami wiec bardzo brzydko to wyglądało. Sprzątanie : w trakcie 12 dniowego pobytu codziennie wymieniano ręczniki, w drugim dniu pobytu wymieniono pościel jeden jedyny raz , kurz z mebli przetarto dopiero po 10 dniach dopiero po naszej interwencji, kosze ze śmieciami opróżniane sporadycznie, ani razu nie odkurzono podłogi ani nie umyto łazienki. Za papierem toaletowym i chusteczkami higienicznymi trzeba było samodzielnie biegać za sprzątaczkami. Minibar w pokoju codziennie uzupełniany. Raz zniknął płatny sok niewiadomo z jakiego powodu co zgłoszono od razu w recepcji. Na szczęście nie zostaliśmy obciążeni za ten sok. Zniknęły tez darmowe saszetki z kawą , która była na wyposażeniu pokoju. Po naszym zgłoszeniu tego faktu w recepcji sytuacja się nie powtórzyła. Darmowe przedłużenie wymeldowania z pokoju w sezonie wakacyjnym nie jest możliwe mimo wcześniejszych zapewnień i obietnic.

2  Dziękujemy, natka46

Dear natka46,

We thank you for having taken the time to give us an evaluation of your stay. We are disheartened to hear that we were not able to make your stay more memorable and more pleasant. Your feedback is highly appreciated because it shows us where we need to improve.
We hope you will decide to stay at Melia Grand Hermitage in the future.