Złote Piaski
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel rzeczywiście przygotowany pod dzieci, jak w pozostałych recenzjach. Jedyna co przeszkadza to, głośne imprezy do 23:00, że swobodnie można tańczyć w pokoju przy zamkniętych oknach. Nie wpływa to korzystnie na sen niespełna dwuletniego dziecka delikatnie mówiąc. Nie pomógł nawet kilkukrotny kontakt z recepcją.
Jedzenie bardzo tłuste. Jako wegetarianin po tygodniu jedzenia ryb nie mogłem już na nie patrzeć.

Dziękujemy, kopiartstudio
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Fantastyczny hotel położony wśród drzew, niezliczone atrakcje dla dzieci, 3 zjeżdżalnie, park linowy, baseny, sala zabaw dla dzieci, trampolina i place zabawa. Cudowne animacje, szczególne podziękowania dla Patrycji, Oliwi i Ivo! Zresztą cała obsługa zasługuje na uznanie, uśmiech nie schodził im z twarzy i widać było, że świetnie bawią się w pracy :) Jedzenie różnorodne i każdy znajdzie coś co lubi, codziennie inny wybór mięs i ryb! Polecam serdecznie dla rodzin z dziećmi !

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Barbara S
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel olbrzymi ponad 700 pokoi. Trzeba się nachodzić żeby poznać hotel. Mieliśmy wykupiona opcje the level. Wyżywienie w restauracji bardzo dobre. Przekąski oraz inne dodatki tez super. Kelnerzy i kelnerki z dużym opóźnieniem przynosili napoje do posiłków. W restauracji level nie było możliwości samodzielnego nalewania napojów. Najczęściej dostawaliśmy je po skończonym posiłku lub po interwencji u szefowej. Osobny podgrzewany basen gdzie były wolne leżaki w cieniu drzew lub na słońcu tez był super i co najważniejsze był czysty. Kelnerki roznosiły owoce i napoje które można było samodzielnie dostać w barze. Przekąski były bardzo daleko i przy głównym basenie. Pokój hotelowy powinien posiadać możliwość przegrody na dwie strefy w przypadku pobytu z dziećmi. Po zameldowaniu W pokoju zastaliśmy bieliznę damską po poprzednich turystach i brudny przycisk spłuczki w toalecie a także bardzo zagrzybiale połączenie kabiny prysznicowej z podłoga. Wykładziny dywanowe ze szparami, ubytkami wiec bardzo brzydko to wyglądało. Sprzątanie : w trakcie 12 dniowego pobytu codziennie wymieniano ręczniki, w drugim dniu pobytu wymieniono pościel jeden jedyny raz , kurz z mebli przetarto dopiero po 10 dniach dopiero po naszej interwencji, kosze ze śmieciami opróżniane sporadycznie, ani razu nie odkurzono podłogi ani nie umyto łazienki. Za papierem toaletowym i chusteczkami higienicznymi trzeba było samodzielnie biegać za sprzątaczkami. Minibar w pokoju codziennie uzupełniany. Raz zniknął płatny sok niewiadomo z jakiego powodu co zgłoszono od razu w recepcji. Na szczęście nie zostaliśmy obciążeni za ten sok. Zniknęły tez darmowe saszetki z kawą , która była na wyposażeniu pokoju. Po naszym zgłoszeniu tego faktu w recepcji sytuacja się nie powtórzyła. Darmowe przedłużenie wymeldowania z pokoju w sezonie wakacyjnym nie jest możliwe mimo wcześniejszych zapewnień i obietnic.

1  Dziękujemy, natka46
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Hotel w pełni luksusowy. Obsłudze hotelowej zależy na gościach. Każdy jest traktowany na najwyższym poziomie. Na początku pobytu goście otrzymują mapę hotelu, a to wskazuje na to, że hotel jest wręcz ogromny. Pokoje są bardzo czyste i eleganckie. Hotel jest charakterystyczny, ponieważ przy promenadzie zapraszają do niego piękne schody. Teren hotelu jest bardzo zadbany z dużą ilością zieleni. Hotel zawiera wszelkie udogodnienia dla gości. Począwszy od dwoch basenów i budce z lodami oraz z pizzą, skończywszy na zabawach linowych dla dzieci. Goście ze standardem VIP mogą liczyć na spędzanie czasu z dala od innych gości w zacisznym miejscu pod drzewami. Posiadają również osobną recepcję. Rozrywką na wieczór mogą być animacje, które są ciekawe. Na podziw zasługuje młody chłopak, który zajmuje się przyrządzaniem drinków podczas animacji. Drinki są niezwykle smaczne. Najlepsze, jakie do tej pory piłam. Jedzenie bardzo smaczne i jest go bardzo dużo. My przybyliśmy do hotelu w nocy i została udostępniona nam mała restauracja z jedzeniem, aby nie kłaść się głodnym spać. Minusem jest to, że hotel nie posiada prywatnej plaży. Stąd parasole i leżaki są płatne. My wypożyczaliśmy tylko parasol. Szczerze polecamy hotel. Greckie hotele nawet pieciogwiazdkowe nie osiągają takiego standardu. Polecamy osobom o wysokich wymaganiach.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Hanna B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Quality_Manager_MGH, Guest Relations officer, Melia Grand HermitageOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Dear Hanna B

Thank you for spending time writing these kind words and high evaluation on Trip advisor. We are very pleased to know that you enjoyed your stay and that our staff managed to provide excellent service to you. We will always do our best to make everyone’s holiday memorable and amazing.
Once again, thank you for choosing us for your vacation.
We hope to see you again soon in Melia Grand Hermitage.

Best regards,
Teodora Mateeva
Guest Relations officer

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Mówiąc krótko - najlepszy hotel w jakim byłem dotychczas! Hotele 4 gwiazdkowe w Grecji mogą się schować. Widać że hotelowi zależy na gościach. Bardzo ładne i duże pokoje. Łazienka z wanną, prysznicem, dwiema umywalkami i bidetem. Kilka rodzai ręczników: kąpielowe, do twarzy, do rąk, nawet osobne ręczniki przy bidecie. Szampony, balsamy i nawet igły i nici. Szlafroki i kapcie. Bardzo dobrze działająca klimatyzacja. Pokoje regularnie sprzątane. Duży basen z płytkim brodzikiem dla maluchów, trochę głębszym dla dzieci. Osobny basen pływacki oraz dodatkowo basen kryty, siłownia, sala z bilardem, stołami do ping ponga, szachami i piłkarzykami. Klub dla dzieci z małpim gajem. Kilka restauracji, barów. Piwo Becks, kawa, herbata, napoje - wszystko samoobsługowe pijesz ile chcesz bez stania w kolejkach. Pyszna pizza, panini, dania z woka z owocami morza prawie przez cały dzień przy basenach. Animacje nienachalne i naprawdę profesjonalne. Muzyka na żywo na basenie - zespół grał nawet polskie przeboje. Na terenie hotelu ochrona i nawet codziennie policjant na dyżurze. Kliku ratowników. Gabinet dentystyczny oraz lekarski. Bardzo blisko do piaszczystej plaży, na której leżaki są płatne - komplet ok. 36LV. Jedzenie - każdy znajdzie coś dla siebie. Dużo owoców. Stragan z lodami prawie przez cały dzień. Przemiła i pomocna obsługa. Nawet walizki nie pozwolą samemu nieść do pokoju.
Największe wrażenie zrobiło na nas super podejście do ekologii - na terenie basenu żadnych plastikowych jednorazowych kubków itp, nawet słomki są papierowe a sztućce drewniane. Bardzo fajne zjeżdżalnie i park linowy - wszystko nowiutkie i nie zniszczone. Wszystko pod nadzorem ratowników i instruktorów.
Dodam jeszcze że nie mieliśmy opcji level a pokój najtańszy w ofercie czyli DZX3 - można go śmiało brać.
Pozdrawiamy całą załogę hotelu i dziękujemy za piękne wakacje!

Wskazówka dotycząca pokoi: Best hotel in Golden Sands.
Dziękujemy, Tomasz W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Quality_Manager_MGH, Guest Relations officer, Melia Grand HermitageOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Dear Tomasz W,

Thank you very much for taking time and sharing your impressions of your vacation in Melia Grand Hermitage. We are very pleased to know that you enjoyed your stay, the hotel facilities, the animation, the good food and that you appreciated our efforts to reduce the use of plastic. We will always do our best to make everyone’s holiday memorable and amazing.
We will be happy to welcome you again.

Best regards,
Teodora Mateeva