Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Zalety: Jak dla mnie ten hotel nie ma żadnych zalet
Wady: Jedna wielka maskara wszystko się rozsypuje w pokoju lampka wisi na samym tynku framuga odpada od drzwi prysznic zapchany. Zajmowanie sobie leżaków przed śniadaniem przez innych nie ma gdzie się położyć i odpocząć wszytko zajęte chociaż w regulaminie jasno jest napisane że tego się nie robi.Wiecznie nie ma miejsca żeby zjeść spokojnie posiłek codziennie to samo czas oczekiwania żeby dostać się do jedzenia około 30 minut jedzenie zimne albo spalone co im zostanie z trzech lub dwóch dni robią jakieś śmieszne sałatki brak sztućców . Jak dla mnie ten hotel nie zasługuje na miano gwiazdek żenada jeden wielki bałagan !!!

Dziękujemy, Lusiek L
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Piszę te opinie ponieważ uważam że ten hotel jest bardzo nieoceniony. Pokój był czysty, duży, łóżko dziecka wygodne. Klimatyzacja działała bez zarzutów. Jedzenie bardzo smaczne, uważam że bez względu na gust muzyczny każdy znajdzie coś dla siebie. Zawsze udało się znaleźć wolne leżaki i parasole przy basenie. Na szczególną pochwałę zasługują animatorzy, którzy cały dzień dbali o rozrywkę dla dzieci i dorosłych a wieczorami przygotowywali świetne pokazy dla wszystkich. Animatorzy to młodzi ludzie z mnóstwem energii i myślę że dzięki nim nasze wspomnienia z tego hotelu będą takie cudowne. Plaża jest ok 300 m w dół o plaży ale uważam to za duży plus ponieważ na ulicy jest dzięki temu ciszej, niż w centrum w którym jest mnóstwo klubów.

Dziękujemy, Ewelina Z
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Bardzo dobry hotel w dobrej lokalizacji , do morza całkiem blisko, co prawda trzeba zejść schodami, ale nam to akurat nie przeszkadzało. Codziennie sprzątane pokoje, pomocna obsługa, dobre jedzenie, zwłaszcza zupy. :) Genialni , młodzi animatorzy, byli tak dobrzy, że nie trzeba było namawiać ludzi do udziału w różnych konkursach, wręcz były kolejki i niecierpliwe oczekiwanie na kolejne animacje. I obsługa baru przy basenie, no pełny profesjonalizm. Pan pamiętał co kto pije, nawet nie trzeba było go wołać, Sam podchodził i dolewał, gdy widać było w szklance dno:) Baseny to też fajna spawa, są 4 o różnej głębokości. :) Bardzo mile spędziliśmy tam czas. :)

Dziękujemy, mija_fm
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Generalnie pobyt w Złotych Piaskach oceniamy w skali od 1-10 na 5. Przede wszystkim, okolica zupełnie nie spełnia oczekiwań dla ludzi w przedziale wiekowym 25-35. Niestety, sama młodzież gimnazjalna albo rodziny z małymi dziećmi. Do plaży ok. 400 m, trzeba przejść przez ruchliwą ulicę. Ładna, duża plaża, z płatnymi leżakami i parasolami (10 lv leżak, 3 lv mata na leżak, 10 lv parasol). Co do hotelu, jedzenie ok, obsługa hotelowa bardzo szybko i sprawnie sprzątała stoliki. Posiłki z lunchu i z kolacji nie powtarzały się, za co duży plus. Przestroga: pić polską wódkę przed posiłkami! Mieliśmy wyjęte 2 dni z wyjazdu z powodów gastrycznych. Pyszne zupy ! Śniadania monotonne - ale każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno głodny chodzić nie będzie. Drinki w all inclusive chrzczone, ale wystarczy dać napiwek i nabierają % :-). Wybór drinków w all inclusive ograniczony. Obsługa w recepcji mówiąca po angielsku i bardzo pomocna. Jeśli ktoś się zdecyduje na ten hotel, to zdecydowanie proponuje dopłacić do pokoju o lepszym standardzie, na wyższym piętrze, ładne czyste pokoje z widokiem na morze. Jest możliwość dokupienia pokoju, jeśli jest wylot w godzinach nocnych (10 lv za godzinę). Przestroga: nie zostawiajcie ręczników ani wartościowych rzeczy przy basenie na dłuższy czas !! Niestety, nam zginęły dwa duże ręczniki...pytaliśmy, szukaliśmy ale nikt nic nie słyszał i nikt nic nie widział...Animatorzy w hotelu organizowali zabawy dla dzieci z na okrągło powtarzającą się muzyką, wieczorem animacje - jedyna atrakcja w okolicy.... Polecamy wyjazd na wycieczkę do Bałczika i na przylądek Kaliakra, z biurem Beni Tour (ok. 200 metrów od hotelu) z polskim przewodnikiem (bardzo sympatyczny, starszy pan). Warna na własną rękę - nie polecamy. Pojechaliśmy taxi za 20 lv (na 5 osób, a autobus 3 lv od osoby). Ogólnie rzecz biorąc: Złote Piaski i hotel Primasol dla rodzin z dziećmi, nie dla starszego towarzystwa.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dopłacić do pokoju o lepszym standardzie na wyższym piętrze.
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, czakwa
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Pobyt bardzo udany, pokój czysty, obsługa miła, jedzenie smaczne, ale na najwyższą moją ocenę zasługują animatorzy. Bardzo mili i uprzejmi, zaangażowani w swoje działania, dużo atrakcji dla dzieci jak i dorosłych. Dużo leżaków przy 4 basenach zewnętrznych. Plaża w tym roku (podobno w zeszłym roku była gdzie indziej...) jakiś 1 km od Hotelu, ale można było również skorzystać z busa, który spod Hotelu gości do plaży dowoził. Jedyny minus taki, że ostatni transport z plaży do Hotelu był o godzinie 15.40, czyli zdecydowanie za wcześnie...
Ogólnie pobyt uważam za bardzo udany i cieszę się, że ten Hotel wybrałam :)

Dziękujemy, Asiaaaaaaaaa