Złote Piaski

Bardzo miła obsługa hotelu. Jedzenie bardzo dobre, w formie szwedzkiego stołu ilościowo tyle że nie dało się wszystkiego spróbować A codziennie było co innego. Mały wybór drinków i napoji, Ale przecież wakacje nie są po to żeby siedzieć w hotelu :) W pokojach czysto codziennie sprzątane (świeża pościel i czyste ręczniki). Minusem było to że w łazience przy kąpieli mokra była cała podłoga z powodu braku kabiny lub osłonki ale to nie stanowiło jakiegoś większego problemu. Każda usterka naprawiana od razu bez względu na porę. Po 7 dniowym pobycie polecamy hotel. Mimo przeczytanych recenzji poniżej. W hotelu nie spotkaliśmy się z brudnymi stołami czy też robakami.

Dziękujemy, Olusiia12
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Hotel ładnie prezentuje sie na zdjęciach, kolorowe drinki, ekskluzywne i różnorakie jedzenie, a w rzeczywistości jest zdecydowanie inaczej. Zacznę od tego, że w naszym pokoju była plaga mrówek faraonek, które były również na stołówce, chodziły po stołach, automacie do kawy (obsługa nie zwracała na to uwagi). Jeśli chodzi o drinki, to alkohol był najtańszy i nie najlepszy. Napoje typy Cola, Fanta, soki były z proszku, mega przeslodzone. Jeśli chodzi o jedzenie: w ofercie hotelu, była informacja o tematycznych wieczorach- tego nie było, ale najgorsze w tym wszystkim było samo JEDZENIE. Było fatalne, nie dość, że te mrówki wszędzie chodziły, to jeszcze wszystko było zimne, nie smaczne i codziennie się powtarzało. Na jednym ze śniadań dostałam niedosmazone pancake, kolejnym razem zabrakło jedzenia dla innych gości hotelu, innym razem popsuły się automaty do zimnych napojów. W ofercie powinny być lody, bułgarskie tradycyjne dania- nie było ich. Po zwróceniu uwagi kelnerom, sytuacja sie nie zmienila.
Najsmutniejsze i bardzo mnie rażące było to, że w dzień odlotu, przyjechała grupa nastoletnich, głośnych Niemców. Obiad był zdecydowanie bardziej różnorodny. Pierwszy raz wtedy były lody, wszystko działało, jedzenia nie brakowało, były przeróżne rodzaje mięsa, ciast, sałatek.
Jeśli chodzi o basen, na zdjęciu wygląda bardzo atrakcyjnie, w rzeczywistości- brudny, ziemia z kwiatkow leżała na dnie.
Ogólnie nie polecam tego hotelu. Nie polecam tego hotelu parom, rodzinom z dziećmi oraz seniorom.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Madlenka789
Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje jak w opisie, czyste i zadbane. Miła obsługa, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Największym minusem, dla którego już tam raczej nie wrócimy było jedzenie. Mały wybór, złej jakości produkty, desery okropne i zero wyboru. Drinki słabe, nic ciekawego. Słodkie jak ulipek soki, piwo również słabe. Na razie najgorszy nasz pobyt za granicą. Ale być może w sezonie jest lepiej. Bierzemy taką opcję pod uwagę.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Blablablablablabla1
Zrecenzowano: 18 lutego 2018

Hotel, obsługa, jedzenie, lokalizacja względem plaży ok. i tyle dobrego. Hotel opanowany przez bandy rozwydrzonych młodych Niemców, którzy pili rozrabiali sikali z balkonów, dewastowali wyposażenie, zaśmiecali basen szkłem wędzonymi rybami gotowanymi jajkami i nie wiadomo czym jeszcze. Nie polecam rodzinom które nastawione są na wypoczynek w ciszy i spokoju. W nocy się nie wyśpicie bo burdy, natomiast spokój do godzin południowych zanim towarzystwo się nie obudziło. Obsługa bezradna. Byłem tam w lipcu 2015

Termin pobytu: sierpień 2017
2  Dziękujemy, p b
Zrecenzowano: 27 czerwca 2016

W roku 2010 byliśmy w hotelu Sofia w Złotych Piaskach. Zaczniemy od jedzenia. Jedzenie było pyszne! Pokoje czyste i dobrze urządzone. Jedyny minus to plaża, ponieważ była mała i było mało leżaków. Basen był fajny. Polecam hotel.

Termin pobytu: lipiec 2015
  • Typ podróży: Podróż służbowa