Spędziliśmy tam z przyjaciółmi tydzień. Jeśli chodzi o umiejscowienie hotelu to piątka z plusem ,blisko plaza ,promenada ,sklepy a mimo to cisza i spokój.
Pokoje jak na Bługarie bardzo przyzwoite , łazienki swieżo po remoncie ,łóżka duże, wygodne .
Posiłki może i powtarzające się ale wybór bardzo duży i napewno ktoś dla siebie coś znajdzie .
Basen hotelowy malutki ,słońca po 14 w połowie już brak , lezaków mało mimo to zajęte od świtu przez ręczniki które wielokrotnie wypoczywaly sobie same . Brud z każdej strony podłoga kleiła się pod klapkami , leżaki brudne nie wiem czy przez cały tydzień choć raz ktoś tę podłogę umył .Kaluze między leżakami z zieloną wodą , śliwki spadające z drzewa rozdeptane po całym basenie .
Drinki alkoholowe od 18 !!!! przyznam się że z tym spotkałam się po raz pierwszy. Panienka która obsługiwała bsrek do 14 tej większość czasu spędzała poza nim , ludzie stali po 10 -15 minut aby łaskawie się pojawiła. Barman który pojawiał się po południu juz od godziny 20 tej robił łaskę że w ogóle stoi za barem o godzinie 23 już krzyczał że nie będzie robił drinków bo jest późno i musi posprzątać choć bar powinien obsługiwać gosci do godziny 24.
Plaza ładna ale powalają ceny za leżaki i parasole uważam że cena 30 lewa to jest przegięcie cenowe.
Tym bardziej że stan leżaków tak jak na basenie okropny brudne i klejące myślę że od początku sezonu nikt ich nawet nie umył .
Podsumowując miejsce bardzo ładne ,położenie hotelu fajne ale sam hotel stanowczo NIE

Dziękujemy, Witqjolq

Hotel w cywilizowanej Europie miałby problemy z uzyskaniem 3 gwiazdek. W Bułgarii ma 4. Pokoje są w miarę czyste, dosyć przestronne. Nasz pokój miał piękną łazienkę z bardzo wygodnym prysznicem. Wielkim mankamentem hotelu jest jedzenie. Jedzenie w tym hotelu to ciągły ból brzucha i funkcjonowanie na Stoperanie. Posiłki bez smaku i niewielki wybór. Doszło do tego, że stołowaliśmy się dodatkowo na mieście. Miejscowość Złote Piaski to jeden wielki jarmark z podróbkami i odpustowym towarem. Bardzo przeszkadza wszechobecny brud. Brudno jest niemal wszędzie, nawet na plaży parasole i materace na leżakach odstręczają od ich użycia. Do tego większość plaży zajmują wspomniane parasole i leżaki za które trzeba płacić. Cena na 7 dni za te brudne leżaki wynosi ok. 180 lewa (ok. 400 zł). Tylko niewielka część plaży jest pozbawiona tych paskudztw i dostępna dla wszystkich. Odradzam również kupowania wycieczek u "lokalsów". My wykupiliśmy rejs wybrzeżem. Okazało się, że rejs polegał na tym, że "statek" wypłynął trochę w morze, kapitan wyłączył silniki i tak dryfowaliśmy przez dwie godziny, po tym czasie włączył silniki i wrócił do przystani. Ten rej to była taka kwintesencja urlopu w Złotych Piaskach :-)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Paweł M
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Witam,
Jesteśmy świeżo po urlopie w Hotelu Luna, nie ukrywam że po wcześniejszych opiniach bałam się co tam zastanę- a tu nawet nie było aż tak źle. Zacznę od plusów :
- Hotel rzeczywiście, położony jest na małym wzniesieniu.
Od strony morza hotel jest na zewnątrz odnowiony i prezentuje się naprawdę ładnie.
Pokoje były faktycznie codziennie sprzątane.
Drugi basen znajdujący się przy plaży schludny fajnie było się zanurzyć, już nie tak bardzo oblężony.
Minusy:
-Dla mnie głównym minusem było jedzenie.
Stołówka jak na tak duży hotel uważam że jest za mała, nie we wszystkich miejscach była klimatyzacja i można było się tam udusić. Jedzenie tłuste, suche mięsa o szynkach jakie mają a raczej ich nie mają nie wspomnę.
Z rana były na świeżo robione naleśniki, ludzie potrafili stać po 30 min do godziny aby otrzymać 2 naleśniki- no żart...
Alkohol do picia niezdatny do picia o kawie nie wspomnę...
Sytuację ratował fakt, że w lokalnych restauracjach można było zjeść naprawdę dobrze i TANIO, i tu wspomnieć należy o restauracji MAGDALENA- przepysznie i przemiła obsługa.
Dobrze że pod hotelem jest też supermarket gdzie można było się zaopatrzyć w piwo zdatne do picia...
- Drugi uważam minus to rzeczywiści kontakt z obsługą hotelową, w większości nie potrafili się porozumieć w języku angielskim,a jak już to jedna osoba mówiła co innego niż następna...
Ogólnie urlop uważam za udany- pogoda i naprawdę piękne widoki rekompensowały wszystko.
Pozdrawiam,

Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

jesli ktos sie spodziewa ze trafi na Hotel 4-gwiazdkowy ,to niestety mocno sie rozczaruje,basen czynny tylko do godz 18.w barze poza byle jakim winem i piwem mozna powiedziec nie ma niczego godnego do zaoferowania,drinki ktore sa oferowane nie maja nic wspolnego z tymi oferowanymi poza hotelem .nie polecam.w lazience grzyb wc ruchome ,mimo interwencji nic to nie dalo,HOTEL LUNA nigdy wiecej.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 2007567tm
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Sam hotel Luna jest OK, nawet bardzo. Ładny, duży, jeśli jest z widokiem na morze, tak jak my mieliśmy, jest naprawdę super. Pokoje spore, ogromne łóżko, telewizor, nawet naszą Polonie można było odbierać. Restauracja bardzo ładna, z niej też jest widok na morze,jedzenie ok, zawsze ktoś coś wybierze dla siebie. Do plaży blisko, tylko że trzeba pokonać naprawdę dużo schodów. Okolica bardzo miła, dużo punktów handlowych i barów, co na początku maja było nawet nas zaskoczyło. Ogólnie hotel bardzo ładny z zewnątrz i wewnątrz. Główny hol z recepcją robi dobre wrażenie.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, bogusia6620