Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Własnie wróciłam z wczasów,które spedziłam w hotelu Kristal-miejsce połozone wsrod zieleni,baseny czyste woda super.Jestem pod wrazeniem obsługi bar,stołówka.Serwis sprzatajacy jest rewelacyjny....Polecam ten hotel,dla ludzi którzy chca wypoczac w ciszy spokoju przy swietnie działajacym personelu...

Dziękujemy, TeresaK1799
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kristal_Hotel, Manager, Hotel KristalOdpowiedź udzielona 15 czerwca 2019

Drodzy TeresaK1799,

dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na przegląd swojego pobytu w Kristal Hotel. Miło nam słyszeć, że miałeś tak pozytywne doświadczenie i chciałbyś powitać Cię w dowolnym momencie.

Z pozdrowieniami, Kristal Hotel Team

Zrecenzowano: 22 września 2018

Hotel oferuje najwięcej spośród innych w Złotych Piaskach za podobną cenę. Pokój akurat dla dwóch dorosłych osób. Panie dbające o pokoje, Tania i Julia, przesympatyczne. Czytają w myślach gości. Zanim poprosiliśmy o cokolwiek - już było. Pokój codziennie sprzątany, ręczniki codziennie wymieniane. Basen czysty, dostosowany dla gości w każdym wieku. Leżaków nigdy nie brakuje. Odległość do plaży nie przeszkadza w wypoczynku. Jedzenie szefa Stanislawa wymyślne - każdy znajdzie coś dla siebie. Uznanie dla mistrzów grilla, na życzenie przygotują danie jak chcesz. Obsługa przyjazna, uśmiechnięta, pomocna. Barmani w porządku, pozdrawiamy wszystkich a szczególnie Stasia, Valentinę i Florę. Dziękujemy wspaniałej ekipie animatorów za zaangażowanie w zapewnieniu rozrywki w czasie całego pobytu. Nie zapomniane zajęcia w basenie, joga, zabawy zespołowe i sympatyczne nauki tańca Zumba kilka razy dziennie. Mary, Reni, Didi, Mitko, Teo i szczególne podziękowania dla Vladiego, który poświęcał dużo czasu aby przybliżyć nam kulturę, zwyczaje i życie codzienne Bułgarów. Dziękujemy za wysiłek i pomysłowość w tworzeniu wieczornych niezapomnianych spektakli dla dzieci i dorosłych. Polecamy każdemu, kto chce przyjemnie i na wesoło spędzić urlop.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje do drugiego piętra - można chodzić nie korzystając z windy.
Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Stasiu_Irena
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kristal_Hotel, Kristal hotel Team, Hotel KristalOdpowiedź udzielona 26 września 2018

Dear Stasiu_Irena,
It was such a pleasure to read your review. Thank you for your stay at Kristal Hotel and your rating. Thank you for your warm, comprehensive and so positive feedback. We look forward to welcoming you soon in our hotel.
Warm Regards,

Zrecenzowano: 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Czysto, dobra obsluga i jedzenie. Blisko centrum, ale spokojnie i cicho. Serdecznie polecam ten hotel. Sprzatane codziennie. Dobre animacje, boisko do siatkowki oraz pilki nożnej. Silownia na swiezym powietrzu z poreczami do cwiczen ciezarem ciala oraz skromna silownia w hotelu.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Damian S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kristal_Hotel, Kristal hotel Team, Hotel KristalOdpowiedź udzielona 22 września 2018

Dear Damian S, Thank you for being our guest at Hotel Kristal and for sharing your review. We are really glad to know you had a very pleasant stay and you liked the services offered. It was a pleasure having you as our guest, and we hope to see you again soon.
Best regards,

Zrecenzowano: 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, czysty, fajny basen, super jedzenie. Trochę daleko od morza ale znalazłem skrót i w miarę szybko tam trafiałem. Blisko sklepów i restauracji. Polecam bardzo wszystkim ten hotel, bo naprawdę warto

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Tomek420
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kristal_Hotel, Kristal hotel Team, Hotel KristalOdpowiedź udzielona 10 września 2018

Dear TomaszB210,
Thank you for your warm, comprehensive and positive feedback. Thank you for staying with us and we hope to welcome you again at Krital hotel.
Best regards,

Zrecenzowano: 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu udany. Pokoje sprzątane na życzenie. Ręczniki wymieniane co drugi dzień ale jeśli była taka potrzeba to i codziennie. Pościel także zmieniana w czasie pobytu. Wyżywienie zadowalające. Jeśli ktoś chce skorzystać z kantoru to nie polecam bo lepszy kurs mamy praktycznie w każdym innym. Dobry dojazd do Warny. Przystanek za hotelem znajdującym się visa vis naszego. Bilet tylko 3 leva.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, MarzennaK18
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kristal_Hotel, Kristal hotel Team, Hotel KristalOdpowiedź udzielona 17 lipca 2018

Dear Marzenna K,
Thank you so much for choosing our hotel for your stay. It is a great pleasure for us to know we met your holiday expectations and we hope to welcome you again on your next visit to Bulgaria.
Warm Regards,
Kristal hotel Team