Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Wakacje spędzaliśmy we wrześniu 2017. Położenie hotelu ok-spacerkiem do plaży ok 10 min, w miarę blisko sklepów i centrum. Blisko przystanku autobusowego, z którego dość często odjeżdża autobus do Warny. Obsługa hotelu bardzo miła. Pokoje czyste i zadbane jak na 3*. Działająca klimatyzacja. Minusem hotelu jest winda, która działa dopiero od 4 piętra (do 4 wchodzimy z walizkami po schodach). Niestety to duży minus dla osob z dziećmi (chodzi głównie o wózki). Kolejnym minusem jest drink bar- chodzi o godziny otwarcia od 12 do 20 ( o ile dobrze pamiętam). Co gorsza basen mały, ale o tym wiedzieliśmy przed wylotem. Niestety nikt nie poinformował nas, że czynny zaledwie do godziny 17.00. Jedzenia dużo, ale mało urozmaicone w formie szwedzkiego stołu. Codziennie tak samo wyglądały śniadania, obiady i kolacje.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, pauswe
Zrecenzowano: 1 września 2018

Opinia po spędzeniu tygodnia:
Dobra lokalizacja - blisko do plaży a zarazem spokój i cisza
Pomocna i uprzejma obsługa
Klimatyzacja
Czystość
Duży pokój i łazienka
Magazynek na bagaże (bardzo przydatne w ostatni dzień)
Monotonne jedzenie (wg. mnie nie używają przypraw)
Dziwny zapach w hotelu (jest to na pewno skutek połączenia holu głównego ze stołówką, w pokoju otrzymaliśmy odświeżacz powietrza po naszej interwencji)
Mały basen (oczko wodne)
Słaby serwis sprzątający na stołówce (nie przecierali stolików po zjedzeniu posiłku, zapewne robili to na sam koniec a powinni po każdym zwolnieniu stolika).

Generalnie na bazę wypadową i spędzanie czasu w okolicy - polecam. Jeżeli nastawiasz się na spędzanie czasu w hotelu to warto poszukać czegoś w wyższym standardzie.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, AdrGo
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z chłopakiem w hotelu Gradina przez tydzień. Pobyt mogę następująco zreferować:

Plusy:
- Blisko plazy i centrum, a zarazem na uboczu
- klimatyzacja
- bezpłatne WiFi, które działo w każdym miejscu w hotelu
- miła obsługa
- czyste pokoje, sprzątane codziennie

Minusy:
- monotonne jedzenie (codziennie to samo na śniadanie i obiadokolacje, do znudzenia jajecznica, francuskie tosty i kiełbaski), woda z automatu z posmakiem soku, ekspres to kawy z kawą rozpuszczalną - syf, lepiej nie pić
- brak windy w hotelu (dopiero od 4 piętra)
- mały basen

Podsumowując, generalnie polecam go osobom, które nie wymagają zbyt wiele i nie chcą spędzić w hotelu dłużej niż tydzień. Osobiście nie poleciłabym go swoim przyjaciołom.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, pijaff
Zrecenzowano: 16 lipca 2018

Hotel świetnie położony (wychodząc z hotelu należy skręcić w lewo na strzałkę do hotelu Preslov i tą drogą jest 5 min spacerkiem na deptak i plażę), blisko do przystanku autobusowego, z którego co 15 min odjeżdża autobus do Warny (ok 30-40 min jazdy), bilet w jedną stronę ok 7zł/dorosły (dziecko 4letnie jechało za darmo). W Warnie wiele atrakcji dla dzieci, stałe wesołe miasteczko, delfinarium, zoo, piękny i bardzo obszerny park.

Plaża piaszczysta, strefa darmowa maleńka, ale od 12 (jak ludzie schodzą na obiad) robią się pustki. Strefa płatna droga, za sam leżak ok 22zł, tak samo parasol. Morze czyściutkie, dość długo płytko, nie potrzebne buty do wody, chociaż trzeba ostrożnie iść do wody, bo jest szeroki pas z muszelek, które potrafią być dość ostre. Nie widziałam, ale słyszałam, że wieczorem i z samego rana z plaży widać podpływające delfiny.

Sam hotel czysty, duży. W każdej części łapało bezpłatne wifi. Kącik z zabawkami dla maluchów, czyściutki, kolorowy. Malutki ale czysty basen i brodzik. O godz. 17 wychodzi ratownik, ale nikt nikogo nie wygania, można sobie dalej leżakować, korzystać z basenu. Od godz. 10 animatorzy zaczynają dzień od gimnastyki, potem mnóstwo fajnych zajęć dla dzieci, gimnastyka w wodzie, a wieczorem organizowane są zajęcia integracyjne dla dorosłych.

Jedzenie urozmaicone, codziennie na obiadokolacje coś innego, codziennie frytki, ziemniaki, 4-5 rodzajów mięsa, zielenina. Na śniadanie do wyrobu płatki śniadaniowe na słodko, kukurydziane i zwykłe płatki owsiane, mleko, kakao, wędlina, sery, dżemy i coś pysznego- rogaliki z czekoladą, pychota :)

Pokój bardzo przestronny, 2 duże łóżka, plus 2 hotele rozkładane 1 osobowe, lodówka (niestety brak czajnika). Pościel zmieniona po 3 dniach, ręczniki co 2 dni, lub codziennie jak któryś został na podłodze. Łazienka duża, przestronna, brak suszarki. Pani sprzątająca bardzo dokładna, dyskretna, miła, Jedyne czego mogę się czepić to brakowało mi zamiatania balkonu, a jednak sporo piasku na nim było z ręczników. Klimatyzacja działała bez zarzutu (bezpłatna).

Balkon duży z widokiem na basen z innego hotelu. Na balkonie 2 krzesełka i stolik.

W recepcji można wymienić pieniądze, kurs znośny. Mały sklepik spożywczy na dole w hotelu, ceny ciut wyższe niż na mieście.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, justynaszklanny
Zrecenzowano: 4 lipca 2018

Hotel dla naprawdę mało wymagających ale i cena bardzo konkurencyjna. Ogólnie duży plus za czystość pokoi i miłą obsługę. Nie mieliśmy wykupionych innych posiłków niż śniadania ponieważ woleliśmy kosztować typowej kuchni bułgarskiej na mieście. Śniadania moim zdaniem bardzo słabe o reszcie nie mogę napisać bo nie wiem. Byliśmy z dziećmi i dla rodzin z dziećmi hotel jest idealny ze względu na ciszę. Animator tańczył z dziećmi do przebojów dla maluchów śpiewanych w różnych językach co wieczór - fajna atmosfera i integracja z innymi gośćmi hotelowymi. Bardzo pozytywna lokalizacja. Do najbliższej plaży 5 min spacerem do lepszej plaży około 10 min. Bardzo blisko centrum. Wrócę jeszcze do śniadań, które były naprawdę najniższego sortu i codziennie ten sam wybór. Kupowany w sklepie ser był 100 razy lepszy niż serwowany w Hotelu. To dotyczy praktycznie każdej rzeczy z menu śniadaniowego. Miałem wrażenie że gorszych rzeczy nie jadłem. To było okropne przeżycie. Praktycznie codziennie jadłem kanapki z serem i piłem zalewajkę herbatę, która przy herbacie nawet nie stała. Nawet niby soki z maszyny to był najniższej jakości napój owoco-podobny z cukrem. Margarynowe kostki masła oraz dżem nie wiadomo z czego robiony. Nie polecałbym tego hotelu w opcji "ALL" ale raczej miejsce noclegowe na wypady do miasta i stołowanie się w restauracjach. W sumie daję wysoką notę końcową ponieważ cena była powiedzmy niska i wiedziałem dokładnie co wybieram szukając hotelu więc nic mnie nie zaskoczyło. Spodziewałem się dokładnie tego co dostałem w tej cenie :) czyli cichej i bezpiecznej sypialni dla mojej rodziny blisko plaży i centrum, która nie zrujnuje mojego portfela :)

ZALETY:
- Super ciche miejsce na pobyt z dziećmi - bardzo blisko centrum a jednak na uboczu - czyste pokoje - miła i pomocna obsługa

WADY:
- dla niektórych może być brak windy do 4 piętra - basen czynny do 17 - nie smakowały mi śniadania ( kupując w sklepie podobne produkty jakościowo biły na głowę te serwowane w hotelu. Nazwaliśmy to śniadaniopodobny posiłek. Ser był seropodny, wędlina wędlino-podobna - nawet kawa to jakaś najtańsza z importu :) Lepiej było po śniadaniu kupić kawę za 2 lewa w barze - była zdecydowanie lepsza.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, 82Matma