Zrecenzowano: 14 września 2019

Przyjechaliśmy do tego hotelu z biurem podróży TUI zapewniano nas że hotel jest czterogwiazdkowy a nawet cztero i pół, wyjazd był ten raczej spontanicznym wraz ze znajomymi aby naładować akumulatory ale wracam stąd bardziej zmęczony niż wypoczęty a zasługę ta przypisuje właśnie owemu hotelowi. Pytacie dlaczego? Już odpowiadam. Na samym początku opowiem o pokoju który dostaliśmy, znajdował się on na 6 piętrze i przez cały dzień odczuwalismy - wtedy jeszcze - nie miły zapach ale drugiej nocy zaczęło po prostu smierdziec ale aż tak bardzo że nie dało się wytrzymać oczywiście od razu zareagowalismy i poprosiliśmy o zmianę pokoju już w nocy Panią na recepcji. Jak się okazało Pani dobrze znała problem mimo to nie dostaliśmy owej nocy nowego pokoju a następnego ranka. Pokój musieliśmy zdać do 12 więc prawdopodobnie jacys inni naiwniacy dostali go pomimo tego że obsługa hotelu jak już wspomniałem szczegółowo zna problem. Kolejnym przykrym incydentem jaki mnie spotkał było zapytanie recepcjonistki o snacki które są wypisane na karcie obok recepcji i są one dostępne do 17. Na pytanie o godzinie 16:30 gdzie mogę dostać takie snacki bo nie jadłem obiadu i trochę zglodnialem recepcjonistka odpowiedziała że gdzieś przy basenie ale raczej nie ma po co tam iść bo już jest zamkniete! No i fakt było. Kolejna zasługa jest jakże urocza barmanka w lobby hotelowym gdy prosisz ja o drinka i mówisz stop wskazując że tyle alkoholu wystarczy Pani leje jeszcze dobre kilka sekund jakby jej reakcja była opóźniona z powodu zamarźnięcia. Naprawdę polecam jej unikać ona w szczególności daje odczuć jakby była tam za KARĘ! Jeszcze jedna sytuację miałem dosłownie przed chwilą bo te opinie pisze leżąc wściekły przy basenie mianowicie chciałem zagrać z kolegą w pingponga do którego stół stoi nad basenem ale nie było piłeczki po która naturalnie poszedłem do recepcji. Na recepcji zapytałem gdzie mogę dostać piłeczkę Pani odpowiedziała że tutaj ale nie ma teraz piłeczkę. Najlepsze jest w tym to że leżę sobie teraz i patrzę jak ktoś gra w pingponga (zapewne mieli swoja piłeczkę). I ostatnia "zaleta" tego hotelu, do plaży miało być 300m. jednak na miejscu okazało się że jest 1500m. Jeździ busik którym kieruje pewien Bulgar i jak się spóźnisz minutę i biegniesz za nim i pukasz mu w okno to się nie zatrzyma nie licz na to. Jedzenie było bardzo dobre i to taka naprawdę ich zaletą. Dlatego ode mnie ocena 1 bo i tylko za jedzenie bo gdyby nie to była by 0 ale niestety takiej nie ma. Podsumowując ostatnie wakacje z TUI i napewno ostatnie w tym hotelu. Zdecydowanie ODRADZAM.

Dziękujemy, Craxan
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, do wyboru dużo mięs, warzyw, ciast, owoców i napoi. Ale moje najmłodsze dziecko było przez tydzień na frytkach, chałce, winogronie i cieście. Obsługa szybka, wszyscy młodzi, ale nie wszyscy sympatyczni. Dogadać się można raczej po rosyjsku niż angielsku. Dyskoteka dla dzieci codziennie taka sama i w języku niemieckim, nikt w hotelu nie zna polskiego. Wyjechaliśmy z domu o 20 na lotnisko, w hotelu byliśmy przed 6 rano, a pokój dostaliśmy dopiero o 14, więc jak dla rodziny z dziećmi to jest skandal, żeby dzieci czekały i spały na fotelach i pufie przy recepcji po całej nocy już nieprzespanej. Basen fajny, przy basenie cały czas picie i jedzenie (pizza, hamburgery, warzywa i lody). Do plaży jakieś 10 minut po stromych schodach, a przez centrum jakieś 15. Mnóstwo straganów blisko hotelu. Ale wielki minus to PLUSKWY w naszym apartamencie, Dopiero po przylocie dowiedziałam się, że to pogryzienia od tego świństwa, teraz boję się już tego, żeby nie przenieść do domu. W apartamencie jest pokój dla dzieci z toaletą i klimatyzacją, natomiast w drugim jest też łazienka, ale bez klimy i u dzieci za zimno, a u nas było za gorąco. Dwójka z dzieci przyjechała z katarem, chociaż do końca nie wiem czy to od tego. Na codzienne wyjścia na plaże wydaliśmy 120 levów (jeden leżak 10 levów, żeby mieć dzieci na widoku) Jest bezpłatna plaża ale daleko od brzegu morza. A na sam koniec nasz samolot złapał kapcia i lot był opóźniony ponad 4 godziny. Dzieciom się bardzo podobało, nam już dużo mniej.

Dziękujemy, Rodzinka131313
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel na prawdę bardzo dobry. Mieliśmy pokój z widokiem na morze - czyściutko, codziennie sprzątane i wymiana ręczników. Jedzenie bardzo dobre i duży wybór. Na śniadanie codziennie naleśniki, jajko sadzone, jajecznica, lokalne wędliny i warzywa, płatki, mleko, dużo różnego rodzaju pieczywa, kawa, napoje z dystrybutorów. Na obiad zawsze 2 zupy do wyboru, kilka rodzajów miesa, frytki, kasze, ryż, pierozki z mięsem (b.smaczne), mięso i warzywa z grila, lokalne ciasta (b.słodkie), owoce. Kolacja podoba do obiadu. Alkohol: wódka, wino białe i czerwone, piwo, rum, jakiś koniak, raki (ponoć bardzo dobra). Obsługa przy basenie bardzo miła, dziewczyna w lobby barze starszna - nie miła i warcząca na gości - w mojej opinii zdecydowanie do wymiany. Obsługa w restauracji bez zarzutu - szybko się uwijają z uśmiechem na twarzy. W pool barze pyszna pizza, hamburgery, frytki, lody. Animacje dla młodszych dzieci super. Obsługa na recepcji mówiąca po angielsku. Wykupiliśmy wycieczkę do Nessebaru u naszego rezydenta - miasto samo w sobie piekne, ale wycieczka męcząca (3h. autokarem w jedną stronę) i nie warta tych pieniędzy. Pani przewodnik generalnie nie lubi dodatkowych pytań i ich nie słyszy, przeleciała przez miasto w ciagu 40 min., pokazała gdzie kupic pamiatki u zaprzyjaźnionych handlarzy, spotkała się z koleżanką w restauracji i zarządziła czas wolny. Sam kurort Złote Piaski nie zachwycił mnie - głośno, brudno i tandetnie,ale hotel oceniam na 5.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, turystkaa_2019
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Byliśmy z rodziną w sierpniu 2019r. Ogólna opinia dobra, na plus zasługuje dobre jedzenie-kilkanaście propozycji na każdy posiłek, animatorzy, którzy zapewniają rozrywkę dla dzieci i dorosłych, do plaży spacerem ok. 8 -10 minut, a dla wygodnych kursuje bus hotelowy. Oprócz posiłków w głównej restauracji w barze na basenie dostępne przekąski; pizza, hamburgery, frytki oaz drinki i piwo, tu trzeba dodać, że ratownik to zasłużony emeryt i jego sprawność jest pod dużym znakiem zapytania. Na minus zasługuje obsługa żeńska w barze w lobby hotelowym mam na myśli żeńską( strasznie wredna s.....ka) robi łaskę obsługując i jest wredna. Co do kurortu to szerokie plaże piaszczyste, mimo, że większa część należy do pobliskich hoteli gdzie są rozstawione leżaki, które można też wykupić to można zaleź wolne miejsce, ciepła woda. Ale niestety na plaży pełno kiepów, podobnie w kurorcie byle jak rozstawione stragany, trochę brudno. Ogólnie wyjazd uważam za udany, chociaż więcej do Bułgarii raczej nie pojadę, bo jest tyle ciekawych miejsc do zobaczenia, polecam też wycieczkę do Nesebyru. Na duży minus zasługuje też brak informacji że tui.pl. że w przypadku przyjazdy do hotelu o godz. 6.00 pod znakiem zapytania est kiedy otrzymasz pokój, bo doba hotelowa kończy się o godz. 14.00. W moim przypadku pokój otrzymaliśmy przed 10.00.

Wskazówka dotycząca pokoi: My mieliśmy pokój na parterze, klimatyzacja ok, przeszkadzają tylko grupy młodych obywateli Niemiec, którzy głośno się zachowują.
Dziękujemy, DorotaR688
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Witam powiem szczerze nic dobrego poza jedzeniem nie ma w tym hotelu. Przyjechaliśmy w 9 osób dostaliśmy 4 pokoje w każdym nie działa klimatyzacja prosilismy o pomoc zero pomocy barmanka cały czas nie zadowolona aż nie chciało się chodzić po drinki :/ nie przyjemny zapach w pokojach złe dojście do morza cały czas górka tragedia hotel i obsługa nie polecam w życiu już tu nie przyjadę pozdrawiam całą obsługę :)

Dziękujemy, seboo24