Złote Piaski
Zrecenzowano: 6 stycznia 2019

Hotel Dana Palace miałam okazje odwiedzić rok temu na koloniach. Chce szczerze opisać wszystko o tym hotelu.
Plusy hotelu:
- Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum Złotych Piasków , blisko plaży.
- Bardzo miła i pomocna obsługa na recepcji ( szczególnie pani )
- Mają bogaty wybór wycieczek i mają lekarza
- Bardzo dobre animacje z polskimi animatorami.
- Tani sklepik w hotelu
Minus hotelu :
- Hotel jest strasznie brudny , wszędzie po podłodze walały się zniszczone na szczepy opaski hotelowe przez co połowa obozowiczów zbierało sobie taką zniszczoną opaskę i prosiło o wymianę na nową że niby się im'' zepsuła'' i bez problemu wymieniali nawet jak nie mieli All ! Co obsługa hotelu nie wiedziała że szczątki opasek są porozżucane po hotelu ? Ogólnie w hotelu panuje dużo brudu. A w basenie prawie ciągle pływają jakieś liście albo brudy.
- Jedzie nie jest za dobre , ale każdy znajdzie coś la siebie. Jedzie w tym hotelu to typowy fast-food zazwyczaj pizza i frytki na obiad i kolacje. Pamiętam że kilka razy w pizzy znalazłam muchę. Soki z dystrybutorów są moim zdaniem są za bardzo przesłodzone. All inclusive to jakiś żart, tylko lody po obiedzie i kawałek ciasta albo rogalik . Oraz zimę napoje .

Jeśli chodzi o pokoje to pokoje jeśli chodzi o czystość to średnie ale wyposażenie pokoi moim zdaniem jest bardzo dobrę .Posiada telwizor, lodówkę , suszarkę do włosów oraz telefon i klimatyzacje. Sprzątanie w pokojach też moim zdaniem jest na plus ponieważ gdy któregoś dnia przyszłyśmy z plaży nasz pokój był porządnie wysprzatany: poodkurzany, wymyte podłogi, i poukładane wszystkie żele pod prysznicem kosmetyki wszystko, a moje współlokatroki to były prawdziwe bałaganiary . Zmienianie ręczników na życzenie a papier uzupełniany codziennie. Kosz na śmieci tak samo opróżniany codziennie . Jeśli chodzi o lezaki przed basen moim zdaniem jest ich zdecydowanie za mało . Mi się osobiście podobało w tym hotelu tak średnio nie wiem czy bym do niego wróciła .
Na pewno nie polecam ten hotel osobą które cenia sobie ciszę i dla starszych ludzi zarówno jak i rodzin z dziećmi , ponieważ w tym hotelu naprawdę jet głośno przez kolonie oraz szalejących ludzi , nie polecam też dla osób z dziećmi bo poza animacjami nie ma żadnych za bardzo atrakcji dla dzieci a basen jest dosć głeboki .

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie dla rodzic z dziećmi i osób starszych , hotel bardzo głośny pokoje lepiej na niżym piętrze bo są częściej sprzątane .
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Zoey1111
Zrecenzowano: 13 września 2018

Przez tydzień nikt nie posprzątał nam pokoju hotelowego, nie zmienił ręczników. Sprzątanie ogranicza się tylko do zabrania śmieci. W łazience grzyb i okropny smród z kanalizacji. Zdarzało się że nie było ciepłej wody z prysznica. Wi-fi płatne. Bilard w hotelu też płatny, co było aż śmieszne, bo końcówki kijów są tak wytarte że aż krzywe, nie mają kredy do natarcia, ani nawet trójkąta do ustawienia bil, no i 1 bili brakuje :) Na barze niewielki wybór alkoholi, na "normalnego" drinka nie ma co liczyć. I na koniec jedzenie... tragedia. Bywało nawet zepsute, nieświeże. Codziennie praktycznie to samo. Produkty bardzo niskiej jakości. Chleb tylko tostowy, czasem zwykły biały. Herbaty brak, ewentualnie owocowa albo jakieś ziółka czy mięta. Owoców brak. Soki z proszku. Kawa z automatu. Naczynia brudne, niedomyte. Lepiej trochę dopłacić i wziąć all inclusive w normalnym hotelu. Tego zdecydowanie NIE POLECAM! Za bród, smród i okropne jedzenie. Jedyny pozytyw to obsługa - bardzo miła, tylko mało kto mówi po ang.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Katarzyna J
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W łazience okropny grzyb, spluczka ciągle sie zacina. Zamrażarka w lodówce wyłamama przez co cała lodówka mrozi wszystko. Jest brudno, bar w ogóle nieczynny, basen mętny. Hotel organizował głośne imprezy na basenie a mandaty za zbyt głośne zachowanie dostały nasze pokoje w których nas nawet nie było... Materac brudny, pościel w dziury, koce z czasów wojny (dobre do ścierania pięt), obsługa niemiła, skradziono nam buty i piłkę na basenie... Ten hotel kolo 3* nawet nie stał

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Karolina A
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2017

Jedzenie niesmaczne, monotonne, zimne, typowy fast-food. Zamiast kucharza mistrz recyklingu. Trzeba się ostro naszukać żeby zjeść cokolwiek. Na ciepły posiłek nie liczcie.

Pokoje do przeżycia. Jednak trzech gwiazdek tam nie ma. Nie zawsze jest ciepła woda w łazience. My akurat trafiliśmy na zagrzybiony prysznic. 1 rolka papieru toaletowego dziennie. Dziewczyny podkradały z łazienki przyrecepcyjnej. Czystość bardzo przeciętna.

Pokoje od strony basenu bardzo głośne. Głośna muzyka, zazwyczaj do północy.

Bliska odległość hotelu od plaży. Fajny polski animator.

Internet dodatkowo płatny. Sejf dodatkowo płatny.

Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Anita W
Zrecenzowano: 2 października 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel mialam okazje odwiedzic kilka lat temu na kolonii. Z tego co pamiętam jedzenie bylo okropne (raz nawet znalezlismy muche w pizzy). Pokoje średniej jakości, ale jak za taka cene całkiem do zaakceptowania. Najlepszą atrakcja w wakacje jest poolparty i animatorzy, ktorzy jak pamietam byli Polakami i czesto organizowali różnego rodzaju zabawy. Ogólnie hotel polecam jeśli jest to wypad ze znajomymi i nie zależy nikomu na niewiadomo jakim komforcie i wystroju :)

Termin pobytu: październik 2016
2  Dziękujemy, Julia S