“Bardzo dobre jedzenie. ”

Steak House Krivata Lipa
Nr 1 wśród 46 Restauracje (Złote Piaski)

Zdecydowaliśmy się na tą restaurację ze względu na dobre opinie na TripAdvisor i się nie zawiedliśmy do tego stopnia, że chodziliśmy tam prawie codziennie. Jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo miła i przyjazna w szczególności pozdrawiamy Emila, który nas zawsze witał z uśmiechem.
Porcje jedzenia bardzo duże i smaczne. Ze względu na sporą grupę jaką tam chodziliśmy mieliśmy okazję spróbować bardzo dużo posiłków z menu. Oczywiście na pewno znajdą się osoby, którym coś nie przypasuje ale My z całą stanowczością możemy polecić tą restaurację, a nawet dwie bo ta restauracja jest po dwóch stronach ulicy. Ceny są w rozsądnych cenach nie naciagają na pseudo rabaty itp.
Jeżeli kiedykolwiek będziemy jeszcze w Złotych Piaskach to na pewno odwiedzimy tą restaurację.

Dziękujemy, duchu007

Dla wegetarian polecam grillowane warzywa. Wielkość porcji powala.
Dla miesozercow jest bardzo dużo propozycji. Również dobre.
Ceny przystępne

Dziękujemy, 66aleksandraw
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Najlepsza lokalna restauracja na Złotych Piaskach!!!Wszystko co zamawialiśmy było pyszne.Najprawdopodobnie przywieziemy dodatkowe kilogramy,ale jedzenie jest tak smaczne więc postanowiliśmy sie tym nie przejmować. Wieczorami czas umila muzyka na żywo, co oddaje niepowtarzalny klimat Bałkanów.Dodatkowym atutem tawerny jest przesympatyczna obsługa, szczególne pozdrowienia dla Emila .Dzięki któremu Krivata Lipa długo pozostanie w naszej pamięci.

Dziękujemy, Aleksandra M
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Świetny klimat i obsługa. Wieczorami muzyka na żywo. Dania wyśmienite a porcje ogromne. W dodatku w bardzo niskich cenach. Czas oczekiwania na jedzenie również nie jest zbyt długi. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Natalia F
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Szybka obsługa, dobre dania bułgarskie a do tego rozsądne ceny. Jednak do pełni klimatu brakowało bułgarskiej muzyki podobnie jak w całych ZP.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Grażyna S

Steak House Krivata Lipa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Złote Piaski, Warna
Złote Piaski, Warna

Byłeś(-aś) w Steak House Krivata Lipa? Podziel się wrażeniami!