“Jest okej”

Steak House Krivata Lipa
Nr 1 wśród 46 Restauracje (Złote Piaski)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dla wegetarian polecam grillowane warzywa. Wielkość porcji powala.
Dla miesozercow jest bardzo dużo propozycji. Również dobre.
Ceny przystępne

Dziękujemy, 66aleksandraw

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Najlepsza lokalna restauracja na Złotych Piaskach!!!Wszystko co zamawialiśmy było pyszne.Najprawdopodobnie przywieziemy dodatkowe kilogramy,ale jedzenie jest tak smaczne więc postanowiliśmy sie tym nie przejmować. Wieczorami czas umila muzyka na żywo, co oddaje niepowtarzalny klimat Bałkanów.Dodatkowym atutem tawerny jest przesympatyczna obsługa, szczególne pozdrowienia dla Emila .Dzięki któremu Krivata Lipa długo pozostanie w naszej pamięci.

Dziękujemy, Aleksandra M
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Świetny klimat i obsługa. Wieczorami muzyka na żywo. Dania wyśmienite a porcje ogromne. W dodatku w bardzo niskich cenach. Czas oczekiwania na jedzenie również nie jest zbyt długi. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Natalia F
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Szybka obsługa, dobre dania bułgarskie a do tego rozsądne ceny. Jednak do pełni klimatu brakowało bułgarskiej muzyki podobnie jak w całych ZP.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Grażyna S
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, szybko podawane. Obsługa przemiła. Bardzo fajne ceny. Pizza z pieca opalanego drewnem, grill węglowy. Polecam!

Dziękujemy, Nikkkoo6789

Steak House Krivata Lipa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Złote Piaski, Warna
Złote Piaski, Warna

Byłeś(-aś) w Steak House Krivata Lipa? Podziel się wrażeniami!