“Najlepsza restauracja w Złotych Piaskach!”

Steak House Krivata Lipa
Nr 1 wśród 46 Restauracje (Złote Piaski)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Świetny klimat i obsługa. Wieczorami muzyka na żywo. Dania wyśmienite a porcje ogromne. W dodatku w bardzo niskich cenach. Czas oczekiwania na jedzenie również nie jest zbyt długi. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Natalia F

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Szybka obsługa, dobre dania bułgarskie a do tego rozsądne ceny. Jednak do pełni klimatu brakowało bułgarskiej muzyki podobnie jak w całych ZP.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Grażyna S
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, szybko podawane. Obsługa przemiła. Bardzo fajne ceny. Pizza z pieca opalanego drewnem, grill węglowy. Polecam!

Dziękujemy, Nikkkoo6789
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka i miła obsługa. Jedzenie bardzo dobre, każdy z naszej czwórki zamówił coś innego i wszystkim smakowało a nie ukrywam że mam dwóch niejadków nastolatków. Polecam to miejsce z czystym sumieniem. Za obiad z napojami dla czteroosobowej rodziny zapłaciliśmy 51lewa. Wszyscy wyszliśmy najedzeni, zadowoleni a talerze puste chociaż porcje były duże.

Dziękujemy, 557marl
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne posiłki
Każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem bezglutenowa wiec wybieram potrawy z grilla a czasem małże dopytując o sos ...
bardzo nam smakowało. Obsługa przyjazna o zagaduwal pan po polsku

Dziękujemy, DSlodek

Steak House Krivata Lipa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Złote Piaski, Warna
Złote Piaski, Warna

Byłeś(-aś) w Steak House Krivata Lipa? Podziel się wrażeniami!