Po części rozczarowani

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019
557marl
Garwolin, Polska
Nieźle, choć za drogo

Jak na bułgarskie warunki cena zbyt wysoka. Dla mojej rodziny 2+1 (przy czym dziecko liczone jak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 lipca 2018
dariazp
Wrocław, Polska

Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo nam się tu podobało ,czysto, fajna atmosfera,personel profesjonalny,były dostępne napoje ciepłe i zimne,wybawilismy się na maxa

Dziękujemy, joanna_J7054CW
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Aquapark nie za wielki ale wysyraczajacy żeby się zabawić i przećwiczyć mięśnie nóg spacerując po schodach
Głównie zjeżdżalnie z pontonami ale fajna zabawa
Nasz piętnastolatek był zadowolony i my tez
Za szafkę bezpieczna trzeba dopłacić 2 lub 5 lv ale my mieliśmy wszystko przy leżakach i czuliśmy się bezpiecznie
W porze lunchu trzeba dłuższa chwile czekac na posiłek w restauracji. Burger 9 lv
Napój 3 lv
Polecamy

Dziękujemy, DSlodek
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla nastolatków tylko 3 zjeżdżalnie, leniwa rzeka baaaardzo leniwa bo sztuczne fale ciągle nie działały. Targanie pontonów po schodach jest nielada wyzwaniem w upał i przepychającymi się ciągle dziećmi. Woda w mniejszej zjeżdżalni lodowata (moi nastolatkowie nie dali rady wejść) Wykupilismy bilety od samego rana. Za takie pieniądze szafki mogłyby być bezpłatne (do biletu trzeba doliczyć 6lewa za 1 szafkę i do tego parking za kolejne 2 lewa za godzinę) w barze za frytki trzeba zapłacić 5lewa. Koszt wyniósł nas prawie 400złotych za 3 godziny pobytu w tym aquaparku. Niestety wszyscy się nudziliśmy.

Dziękujemy, 557marl
Zrecenzowano: 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Aquaprak wyglądał całkiem ciekawie , niestety tylko z zewnątrz ponieważ kiedy już do niego doszliśmy a nie była to łatwa przeprawa ponieważ większość drogi jest pod górkę okazał się zamknięty , na stronie aquaparku jak i na Google było napisane że Aquapark jest otwarty co więcej była również wiadomość ze po godzinie 15 bilety są tańsze , upewniajcie się czy na pewno będzie wam dane skorzystać z Aquaparku przed wycieczką w to miejsce (udaliśmy się tam 17 września)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, zogio
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce dla rozrywki dla rodziny jak i grona znajomych. Duzo atrakcji a przede wszystkim zjezdzalni. Bardzo polecam te miejsce

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, patryk7171