Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Byłem w tym hotelu 5 dni w czerwcu 2019 z biurem podróży TUI. Oceniam hotel dość kiepsko. Jeśli chodzi o jedzenie: posiłki monotonne, często niezbyt ciepłe, na pochwałę zasługiwał jogurt bałkański, który był na stole podczas każdego posiłku. W stołówce niezbyt czysto, obsługa sympatyczna. W temacie baru, często brakowało piwa oraz lodu. Drinki całkiem w porządku, barmani nie żałowali alkoholu. Pokój urządzany dość dawno, co widać po wyposażeniu. Na łóżku były popękane materace które drapały w plecy podczas snu. Lodówka bardzo stara, brzydko pachniała. Dobrze działała klimatyzacja mimo że miała swoje lata. W okolicy baru przy basenie roznosi się nieprzyjemny zapach. Niestety hotel nie prowadzi animacji, nie organizuje żadnej rozrywki, więc nie ma co w nim robić w ciągu dnia, poza leżeniem przy basenie. Obsługa w recepcji miła. Położenie nieciekawe, wszędzie daleko, do plaży i do centrum Złotych Piasków, okolica zaniedbana, zniszczona infrastruktura, śmieci na ulicach. Po tym pobycie stwierdziłem, że nie chcę już jechać do Bułgarii, a hotel ten odradzam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Byłem w pierwszym pokoju od recepcji. Materac na łóżku popękany i brzydki zapach z lodówki, odradzam.
Dziękujemy, adam_wie
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z Bułgarii. Byliśmy tydzień w hotelu Veshen opcja all inclusive. Pokoje czyste,dość duże.Posiłki smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie.Obsługa miła.Hotel usytuowany dość daleko od centrum Złotych Piasków. Najbliższa plaża oddalona ok.0,5km od hotelu.Niestety okolica zaniedbana.Duża ilość walających się śmieci.Opieka rezydenta Tui myślę, że wystarczająca chociaż Czesi mieli lepszą.Ogólnie polecam.Myślę,że na pewno jeszcze kiedyś odwiedzimy Złote Piaski,tyle że wybierzemy hotel zdecydowanie bliżej centrum. Podsumowując spędziliśmy udany urlop,pogoda super,morze dość czyste. Bulgaria na prawdę miło nas zaskoczyła☺

Dziękujemy, Marzena2504
Zrecenzowano: 15 stycznia 2019

Spędziłam w hotelu tydzień po przeczytaniu recenzji innej osoby " najbrzydszy hotel w okolicy" nie było tak źle pokoje były duże i czyste. Nasz znajdował się na samej górze więc mieliśmy widok na morze. I na tym pochwały się kończą. Niestety obsługa hotelowa pamięta czasy głębokiego socjalizmu, nie przyjazna turystą. Jeżeli szukasz taniego noclegu w czystym pokoju to polecam. Jeżeli planujesz wypoczynek na terenie ośrodku i będziesz się żywić na miejscu to może warto poszukać inny hotel.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, HENCEL
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Stary hotel rodem z socjalizmu, w zaniedbanej okolicy, główne wejście przy stercie śmierci. W pokoju stare niewygodne łóżka, brak czajnika, stary kineskopowy tv. Łazienka brudna, zapleśniała, niesprawna armatura łazienkowa. Ręczniki wątpliwej czystości. Z basenowego baru dochodzi głośna muzyka techno aż do późnych godzin nocnych. Jedzenie zimne, monotonne i niskiej jakości. Darmowe WiFi słabe tylko obok recepcji, płatne też bez rewelacji. W sumie szkoda pieniędzy na takie" wakacje marzeń". Nie polecam i nadal się dziwię, że taki obiekt jest w ofercie biura.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, BeataNigdyWiecej
Zrecenzowano: 23 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było zimne, w sałatce leżała zdechła mucha,których było wszędzie pełno. To co było nie zjedzone przerabiano na sałatki, chleb podawano na drugi dzień jako opiekany. Jedzenia nie było zbyt wiele. Właściwie nie było wyboru. Bułek starczało tylko dla pierwszych, następni nie mieli już na co liczyć. Chleb tylko tostowy lub z poprzedniego dnia. Zupa była w kociołkach, które kopały prądem.Do morza i fajnej plaży bardzo daleko, trzeba było iść co najmniej pół godziny. Po drodze na plażę ziemia niczyja, papiery, kosze z których wyłażą śmieci, rozwalone budynki i chodniki, których nikt nie naprawia. Przewróciło się, niech leży. Przy hotelu basen, nawet fajny z ciepłą wodą i brodzikiem. Podświetlany wieczorem. Jednakże był zatłoczony. Wokoło leżaki, bar przy basenie, nawet fajne drinki. Muzyka do 23-24 w nocy grała i zakłócała sen. Trzeba było zamykać balkon. Pokoje ładne,duże i czyste. Codziennie sprzątane.Widok z okna nie zachwycał. Klimatyzacja w pokojach.

Termin pobytu: lipiec 2017
2  Dziękujemy, Iza K