Hotel jest kameralny, ładny, czysty. Pokoje przestronne, zadbane i sprzątane codziennie. Duży plus za piękny widok na morze z balkonu. Obsługa w większości młoda i miła, poza starszą panią na barze w lobby, która jest bardzo specyficzna. Wybiera sobie gości, których lubi, a dla reszty bywa nieprzyjemna.
Największym minusem tego hotelu jest niestety jedzenie. Bardzo mały wybór dań, monotonne, niezależnie od godziny przyjścia na posiłek jest zimne, tłuste i po prostu niesmaczne. Wielokrotnie duża liczba gości miała problemy żołądkowe.
Z all inclusive można korzystać tylko do godziny 22:30. Po tym czasie obsługa nie pozwala nawet napić się wody. Co ważne, hotel nie zapewnia gościom darmowej wody butelkowej.
W dniu przyjazdu trzeba liczyć się z tym, że doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14. Będąc w hotelu już o 7:40 nie dostaliśmy od razu opasek, co wiąże się z tym, że nie mogliśmy zjeść śniadania czy nawet napić się kawy/wody. Wszyscy nowi goście spali na kanapach w recepcji czekając na pokój.
Hotel nie posiada własnej części plaży i plażowego baru. Biuro nie podaje informacji na ten temat poza tym, że znajduje się 300 metrów od hotelu. Teoretycznie znajdują się tutaj trzy baseny i strefa spa, ale w okresie września nie można już skorzystać z basenu krytego i jacuzzi, co zapewniało w opisie biuro podróży. Recepcjonista tłumaczył to jako „skomplikowany proces” i nie polecał korzystania z tej formy wypoczynku.
Ogólnie jak za tę cenę jesteśmy zadowoleni. Drugi raz niestety nie wrócimy na pewno, a szkoda, bo hotel ma duży potencjał.

Dziękujemy, Kamila N

Zastanawia mnie skąd ten hotel ma tak wysokie pozytywne opinie. Podczas naszego pobytu z narzeczoną chcieliśmy wrócić szybciej do domu lecz wówczas dostaliśmy informację od rezydenta biura podróży że musielibyśmy dokonać zakupu dwóch miejsc w samolocie co wiązało się z dodatkowymi kosztami. Jedzenie w hotelu to istna porażka. Monotonnia posiłków oraz mistrzostwo w kwestii braku marnotrawienia jedzenia - przykład - jeśli na lunch podano a'la kotleciki mielone to na kolacje były one również lecz rozwalkowane bo przecież gość jest kretynem i nie zauważy różnicy. Nie udało się nawet porozmawiać w kwestii jedzenia z menadżerka hotelu ponieważ pomimo usilnych próśb innych wczasowiczów nie zjawiła się. Jeśli ktoś wybrałby się z dzieckiem - nie ma możliwości zrobienia chociażby bułki dla dziecka i wzięcia jej ze sobą ponieważ hotel nie wyraża na to zgody. Hotel nie posiada własnej plaży - jedyna informacja w biurze podróży jaka otrzymaliśmy to taka że do plaży jest 300m. Owszem racja - tylko plaża przynależy do innego hotelu więc leżaki są płatne z baru nie można skorzystać ponieważ również przynależy do innego hotelu. Klimatyzacja w pokoju jest tragiczna - w pokoju w którym my byliśmy (7 piętro) nie funkcjonowała wcale - jedynie po dźwięku jaki wydawała można było domyśleć się że działa. Kiedy omowilismy ta kwestie z rezydentka w recepcji usłyszeliśmy odpowiedź że czemu nas to dziwi skoro to 7 piętro. Jedyne co zrobiono w tej sprawie to zamknięcie okna balkonowego i zasloniecie zasłon i nic poza tym. Kwestia internetu - "działa" w lobby. Jeśli chce się mieć w pokoju należy zapłacić. Ale - WiFi zostaje przypisane do danego urządzenia więc posiadając przykładowo 3 urządzenia na których chce się korzystać z internetu należy za każde zapłacić. Hotel podaję informacje ze posiada SPA płatne oraz jacuzzi - ze SPA nie można było skorzystać przez cały nasz pobyt ponieważ jak nam powiedziało było nieczynne a jeśli chodzi o jacuzzi odpowiedź jaka usłyszeliśmy to: nie można bo to skomplikowane. Nie oczekuję wykupując all inclusive kawioru kwiatów sypanych pod nogi oraz że każdy będzie skakał na moje skinienie ale jeśli hotel informuje o danych atrakcjach z których nie może skorzystać oraz ogłasza się różnorodnością jedzenia które jest zimne monotonne lub identyczne jak posiłek wcześniej (powiedziano nam że w Bułgarii jest tradycja że posiłki je się zimne..) to ewidentnie jest coś nie tak. Szkoda ponieważ hotel sam w sobie ma potencjał lecz my na pewno nie powrócimy do niego. Ogólnie rzecz ujmując - nie polecam. Pozdrawiam Dawid

Dziękujemy, DawidC238

Ogólnie jak na taką cenę za wakacje szczerze polecam. Wszędzie jest czysto, pokoje sprzątane codziennie. Przy basenie również czysto. Personel miły, animatorzy uśmiechnięci. Jedzenie monotonne, prawie codziennie to samo, brak owoców morza na co bardzo liczyliśmy. Zazwyczaj była ryba ale wysuszona bardzo,średnio to wyglądało. Ale pozostałe rzeczy były dobre i w dużych ilościach. All inclusive dosyć dobre, przekąski w ciągu dnia również. Ogólnie Bułgaria zrobiła na nas dobre wrażenie. Miło i czysto wbrew pozorom oraz niedrogo :) polecam!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Emilka951

Polecam ten hotel przede wszystkim rodzinom z dziećmi, pokoje czyste sprzątane codziennie, pościel zmieniana co 3 dni, łóżeczka dla dzieci w bardzo dobrym stanie. Jedzenie jak na Bułgarię to całkiem niezłe, każdy znajdzie coś dla siebie.Pierwszy hotel w Bułgarii, w którym nie mieliśmy zatrucia pokarmowego :) Basen czysty, ciepła woda, jednak pomimo próśb ze strony hotelu, aby nie rezerwować leżaków przy basenie to goście hotelowi robili to nagminnie i zdarzało się, że te zarezerwowane leżaki stały wolne przez pół dnia bo nikt z nich nie korzystał. Do plaży najbliżej nie jest, na busa hotelowego też bym nie liczyła bo zabiera ludzi według swojego uznania lub w zależności od wielkości napiwku dla kierowcy, spokojnie można dotrzeć na plaże na pieszo bo jest z górki a wrócić taksówką za 5lv. Obsługa hotelowa na bardzo wysokim poziomie, są pomocni i uśmiechnięci. Ogólne wrażenie bardzo dobre.

Dziękujemy, 90Pau
Zrecenzowano: 7 września 2019

To były nasze pierwsze wspólne wakacje i było wręcz cudownie! Pokoje duże, czyste z pięknym widokiem na morze (na samym początku jednak niezbyt ładnie pachniało środkami czyszczącym). Pokoje sprzątane codziennie i dokładnie po śniadaniu. Ręczniki i pościel wymieniane nawet jeśli nie zrzuciło się ich na ziemię. Klimatyzacja działała ale trochę dziwnie. Jeśli chodzi o jedzenie to może i było trochę monotonne, lecz była jego taka ilość, ze każdego dnia można było sobie przygotowac inne danie (wystarczy trochę wyobraźni). Pyszne owoce, lody niestety sama chemia. Alkohol nie za mocny (z wyjątkiem wina) ale jak się poprosiło o ciut więcej, to barmani nalewali tyle ile się chciało. Wi-fi działało w Lobby bez zastrzeżeń. A teraz największy plus hotelu - Animatorzy. Po prostu rewelacja, nie dało się ich nie lubić. Zabawni, przyjaźni i potrafili zintegrować gości. Mówili po angielsku, niemiecku a nawet trochę po polsku. Jeżeli ktoś narzeka na ich dowcip - był dostosowany do poziomu gości. My nigdy nie poczuliśmy się obrażeni, za to wstyd nam było czasami za naszych rodaków, bo to oni byli bardziej bezpośredni czy nawet chamscy. Co do muzyki disco-polo, to fajnie było usłyszeć coś polskiego za granic i większość się świetnie przy tym bawiła. Muzyka podczas lunchu była bardzo cicho a czasami jej nie było, a wieczorem kończyła się o 23 i wcale nie było za głośno.
Darmowy Autobus na plaże i z powrotem jeździł co 30min.

PS. Pamiętajcie, mając opaskę all inclusive nie jesteście królami hotelu tylko w dalszym ciągu jego gośćmi.

Dziękujemy, emilian1993